Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spanie w Dzien


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_ksiq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien
jezeli kladziesz sie spac po poludniu dlatego ze jestes wtedy maksymalnie zmeczony, to jest to najgorsze wyjscie jakie moglo byc. po wstaniu zawsze bedziesz sie czul rozdrazniony, a organizm i tak nie zdarzy odpoczac.. jedym wyjsciem jest wydluzenie snu w nocy
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien

Są dwie szkoły.
Jeden rabin powie: nie warto wykopywać starych wątków, lepiej założyć nowy.
Drugi rabin powie: nie warto zakładać nowych wątków, lepiej wykopać stary.


Racja, ale jak watek byl niedawno (2-3 miesiace) to warto wyciagnac, no ale jak 2 lata temu??

Juz gdzies na foum natknalem sie na dyskusje, w ktorej ktos wyciagnal watek bardzo stary. Po czym odpisal, ze skoro poprzednik nie pisze to pewnie nie mial racji bo brak mu konstruktywnych argumentow, tylko nie zauwazyl ze poprzednik pisal 2-3 lata temu i najzwyczajniej w swiecie moze juz nie czyta artykulow na forum :rofl:


--
Washi
  • 0

budo_kotka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brighton

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien
[Zwroc na to uwage ze piszesz w watku w ktorym dyskusja zakonczyla sie ponad 2 lata temu!!!
Nie warto wykopywac takich watkow. Moze lepiej w takim wypadku zalozyc nowy watek.
Washi[/quote]

Zwroc uwage, ze dopiero co dolaczylam do ludzi piszacych na forum a przekonalam sie juz nie raz, ze jak nie daj Boze ktos poruszy watek, ktory juz wczesniej zaistnial to zostanie niemalze zlinczowany. Poza tym myslalam, ze na faroum istnieje wolnosc slowa i wypowiedzi i mozna dowolnie odnosic sie do watkow!!!! Widocznie sie pomylilam.
Kotka
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien
Siem nie przejmuj Kotka, krytycy wszystko skrytykuja. Ale faktycznie lepiej wyciagnac stary watek niz zakladac nowy pod tym samym tytulem.
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien

Zwroc uwage, ze dopiero co dolaczylam do ludzi piszacych na forum a przekonalam sie juz nie raz, ze jak nie daj Boze ktos poruszy watek, ktory juz wczesniej zaistnial to zostanie niemalze zlinczowany. Poza tym myslalam, ze na faroum istnieje wolnosc slowa i wypowiedzi i mozna dowolnie odnosic sie do watkow!!!! Widocznie sie pomylilam.
Kotka


U mnie upal, u Ciebie pewno tez. Wez prysznic i spokojnie przeczytaj to co napisalem, pozniej jeszcze raz i jeszcze..... A nastepnie zastanow sie czy warto skorzystac z mojej rady czy nie, jesli nie to rob swoje.

Zwroc uwage na moj drugi post w tym watku.

A co do linczowania to nie w moim stylu :) poklon


PS. Wlasnie napisalem dla tego poniewaz widze, ze jestes nowa uzytkowniczka, gdybys miala napisane 500 postow to bym rady nie udzielal bo bym wiedzial ze nawet sie nad tym nie zastanowisz czy ja zastosowac.

PS. 2. Jak wchodze do nieznanego mi domu i jestem wsrod nieznanych ludzi to najpierw sie rozgladam patrze jakie zasady tam panuja...

--
Washi
  • 0

budo_krzeslav
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien

Ale faktycznie lepiej wyciagnac stary watek niz zakladac nowy pod tym samym tytulem.


Roma locuta, causa finita est
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien

Są dwie szkoły.
Jeden rabin powie: nie warto wykopywać starych wątków, lepiej założyć nowy.
Drugi rabin powie: nie warto zakładać nowych wątków, lepiej wykopać stary.



:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo__paul_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien
Fox , Spróbuj popływać jeżeli masz taką możliwość albo biegaj dużo to wyczerpuje organizm ;)
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien

Fox , Spróbuj popływać jeżeli masz taką możliwość albo biegaj dużo to wyczerpuje organizm ;)


Myślałem że bieganie WZMACNIA a nie wyczerpuje organizm. :?:
Silvio
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien

Fox , Spróbuj popływać jeżeli masz taką możliwość albo biegaj dużo to wyczerpuje organizm ;)


Myślałem że bieganie WZMACNIA a nie wyczerpuje organizm. :?:
Silvio



To źle myślałeś! :wink:


Gdyby wysiłek nie wyczerpywał organizmu, to im większa jego porcja tym lepiej byśmy się czuli. Inną sprawą jest zwiększanie wydolności organizmu, które odbywa się poprzez ciągłe przekraczanie pewnych barier. Ale bez regeneracji ani rusz.
  • 0

budo_kotka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brighton

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien

Wez prysznic i spokojnie przeczytaj to co napisalem, pozniej jeszcze raz i jeszcze.....
PS. 2. Jak wchodze do nieznanego mi domu i jestem wsrod nieznanych ludzi to najpierw sie rozgladam patrze jakie zasady tam panuja...
Washi


Zdaje sie, ze lubisz doradzac ludziom zeby czytali Twoje rady po kilka razy. Nie wiem jak Ty ale ja nie mam problemu z rozumieniem tekstow czytanych i wystarczy mi jeden raz.
A ja zwykle jak wchodze do czyjegos domu to nawet od najgorszego wroga oczekuje chocby niklego powitania.
Kotka
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien
Ja często śpie w dzień, gdzies do godziny po obudzeniu jestem ospały i w ogóle flak, ale potem... "młody Bóg" :D

Mi to pomaga, ale tylko wtedy jak w nocy sie nie wyśpie.
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien

Zdaje sie, ze lubisz doradzac ludziom zeby czytali Twoje rady....


Tak sie sklada ze to forum ma taki charakter, ze czesto sie to doradza, a czy ktos korzysta z rad czy nie to jego sprawa.

...od najgorszego wroga oczekuje...


:lol: :rofl:

Dla mnie EOT.

PS. Nie zauwazylem bys sie przywitala, ale skoro tak mowisz to pewno w jakis bardzo specyficzny, oryginalny i nie dosc zrozumialy sposob poklon :wink:

--
Washi
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien
Ja się staram zawsze przespać przed treningiem, co prawda zaraz po przebudzeniu jestem ospały, ale po chwili odzyskuje forme i po takiej drzemce to się wymiata na treningu :D
  • 0

budo_stealthninja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien
okolo godzinna drzemka w ciagu dnia zwieksza mozliwosci umyslowe i to znacznie, dowiedzone naukowo, nie pamietam zrdla ale czesto to na sobie staouje kiedy musze rano wstai po poludniu jestem w domu, chociaz po takiej drzemce jesetm troche ospaly to jednak w ciahu godzny potrafie wchlonac material z calego dnia. Co do mozliwosci fizycznych to nie zauwazylem zadnych wplywow.

Mowa o tym ze spanie w dzien jest nie zdrowe to brednie. Organizm odpoczywa wtedy kiedy mu na to pozwalasz a nie zdrowe jest robienie tego nieregularnie
  • 0

budo_blazah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spanie w Dzien
U mnie instruktor na obozie windsurfingowym, jak był chory i już momentami ledwo stał na nogach kładł się dosłownie na kilka minut i twierdził że mu to bardzo pomagało. Mówił coś, że nawet w medycynie występuje na coś takiego określenie: "power nap" (nap=drzemka). Inna sprawa że był to bardzo wykręcony człowiek :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

4 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024