Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uderzenia w glowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Uderzenia w glowe
Jup

Kiedy mam kolesia przed soba , stoje mu za plecami niejako - w co uderzac? Hmm...wiem ,ze wtedy mozna zrobic duszenie lub cos podobnego , lecz przypusmy hipotetycznie , iz mam go w mataleo , nie koncze tylko chce go pokarac - w jaka czesc glowy lac? NIe w czubek - bo raczej malo boli - w uszy? czy jeszcze gdzie indziej?
skronie... coz -zglupialem w tym momencie :oops:
  • 0

budo_bruce lee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
Normalnie w morde np strzała w nosek :grin:
  • 0

budo_bruce lee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
A zraz ty cały czas go od tyłu trzymasz?Jak go poddusisz to możesz z przodu mu przecierz przylać.
  • 0

budo_lubomir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca (zapraszamy uprzejmię)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
Cynaderki świerze polecam :wink:
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe

Jup

Hmm...wiem ,ze wtedy mozna zrobic duszenie lub cos podobnego , lecz przypusmy hipotetycznie , iz mam go w mataleo , nie koncze tylko chce go pokarac - w jaka czesc glowy lac?

Pokarac ??? Qrde ten dzial ma Ulica w nazwie. Nie baw sie w sadyste, koncz sprawe i znikaj. Zanim zjawi sie patrol, kolesie (nie twoi) albo obrabiany namaca cos w kieszeni.
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
najlepiej w tył głowy jak sie konczy czaszka a zaczyna szyja (nie umiem tego dobrze wyjasnic) mniej wiecej tam gdzie walil belford w walce z ferrozo (pride 12 chyba) to cholernie boli i koles nie wie co sie z nim dzieje , wiem bo sam tak dostałem 8) :lol:
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
Taaa, a potem będą tytuły w gazetach "Entuzjasta sztuk walki zabił złodzieja, który chciał mu ukraść komórkę".... w podstawę czaszki... jassssne.... :X

P.S.
Przed wysłaniem posta zastanów się nad tym, co napisałeś.
  • 0

budo_clans
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
Fajne miejsce jest jak wygniesz kolesiowi lekko w bok glowe i uderzysz w te miesnie z boku szyi ktore sa wtedy napiete. Jest to naprawde bolesne, a wydaje mi sie, ze nie mozna wtedy kolesia specialnie uszkodzic.

Clans
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
Jup

Juz wyjasniam co mna powodowalo przy pisaniu tego posta. Mianowicie , nie chodzi mi o ulice , gdzie trza konczyc jak najszybciej , a o cos w rodzaju walki jeden na jednego - jak pokarac kolesia kiedy ludzie sie na ciebie patrza - po prostu - jak najbolesniej , by innym nie przychodzilo do glowy znow probowac... Hmm - no , przynajmniej cos w tym rodzaju. Wiem , ze jak sie kogos poddusi ,to jemu juz starczy , ale publice nie...
Chodzi mi o spektakularne , bolesne akcje piescia po lbie. I tyle.
(nie biezcie mej wypowiedzi zbyt serio - nie jestem ani sadysta ani idiota :lol: )
Aha - i chodzilo mi , jak jestem u kolesia na plecach - wiec twarz raczej odpada - trudno siegnac.
  • 0

budo_clans
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
Jak chcesz zeby to ladnie wygladalo to odwroc sie i zmasakruj mu twarz. Albo na glebe go i balache zaluz. Bardzo ladnie to wyglada.
  • 0

budo_lubomir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca (zapraszamy uprzejmię)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
Możesz posmakować ludzkiego mięsa bawiąc się w Tysona. Ostatnio na TVN pokazywali reportarz (10 minut) o combat 56 i tam gość trzymał drugiego w duszeniu od tyłu przedramieniem, drugą ręką wpychał palec w oko i drugi pod policzek i gryzł faceta w ucho.
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
Jup

dzieki za tak wysubliomwane sposoby :grin: jestem pewien , ze co nieco z tego przyda mi sie niedlugo :D :evil:
  • 0

GośćGuest_budo_Robert Flynn_*

Guest_budo_Robert Flynn_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
"Możesz posmakować ludzkiego mięsa bawiąc się w Tysona. Ostatnio na TVN pokazywali reportarz (10 minut) o combat 56 i tam gość trzymał drugiego w duszeniu od tyłu przedramieniem, drugą ręką wpychał palec w oko i drugi pod policzek i gryzł faceta w ucho. "



"dzieki za tak wysubliomwane sposoby jestem pewien , ze co nieco z tego przyda mi sie niedlugo "


----Jezus Maria!!!!!!!!!!! Ludzie stworzyliscie potwora!!!!!!!!!!!!!!!!! przestraszony beksa przestraszony beksa przestraszony beksa przestraszony beksa przestraszony beksa przestraszony beksa przestraszony beksa przestraszony beksa

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
Jup

Potwora powiadasz?
Spojrz na moj obrazek - i bedziesz wiedzial , ze ja sam sie stworzylem.
To co tutaj robicie , to ostatnie szlify... :evil:
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
popey jeżeli stoisz za kolesiem możesz zrobić np. coś takiego: schodzisz w dół , barkiem uderzasz w jego biodra a w tym czasietrzymasz swoje dłonie ciut powyzej jego kolan (z przodu) jak to zrobisz to pchasz barkiem a rękoma przytrzymujesz kolana (nie podnosisz faceta!)-gość pada na ziemię a ty rozpędem lądujeśz mu kolanami na plecach- teraz mozna lać w potylice ty sadysto!!!
drugi mój sposób to uderzenie w nerki - trafiony czuje bol w brzuchu jakby dostał z przodu i mdłości - co najm. kilka sekund masz go z głowy
a tak poza tym to dobrze o tobie świadczy że masz opory przed biciem w tył glowy
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
Jup

Mort - dzieki za ten opis. Ciekawe. Ale najpierw wypadalo by pocwiczyc na sucho...
A co do tego dobrze o mnie swiadczenia ... Ja mam jakies opory? :D
Jezeli ktos czepia sie do mnie , to nie mam zadnych oporow przek skaraniem go. :evil:
  • 0

budo_illuk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
a to od kiedy mataleo nie jest efektowne??? Wedlug mnie to razem z balacha najlepsze konczace!!!! Ja wiem, ze ludzie chca igrzysk, ale gwarantuje, ze jak zobacza, jak wyglada koles po dobrze zalozonym mataleo, jaki ma ryj napuchniety do granic mozliwosci :oops: , jeszcze troche i mu galy wyskocza, to na bank nikt nie bedzie chcial podchodzic...
Poza tym wieksze wrazenie robi dobry takedown, niz konczacy... tyle ze jest takze niebezpieczniejszy...
Pozdrawiam papieros
  • 0

budo_tob
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
EFEKTOWNE?

1)zloz dlon tak jak bys wode ze zrodelka chcial zaczerpnac, i uderz na blednik (ucho) z calej sily z zamachu... koles padnie jak mokra szmata na dno wiadra, (po takim uderzeniu moze sie pojawic u oponenta krwotok z ucha i/lub nosa... ale to normalne przy takim uderzeniu-nie sprawdzaj tego na macie z partnerem :wink: )

2)szybki ruch dwoma rekami na twarz: wskazujacy i "fuck"(to chyba serdeczny jest :) ) w oczy, pozostale dwa pod policzki, kciuki na slinianki; z calej sily scisnij i sciagnij do klatki piersiowej...


OBYDWIE TECHNIKI SPRAWIAJA ZE NAPASTNIK(moze potencjalny) STAJE SIE DLA CIEBIE BEZPIECZNA OSOBA.

-to forum "ulica" wiec walczysz o zycie i/lub zdrowie. licz sie z tym ze mozesz trwale uszkodzic osobnika, co pociaga za soba konsekwencje prawne(nawet jesli oponent tego nie zglosi policji, przelezy w szpitalu-w najlepszym wypadku-tyle, ze zostanie wszczeta postepowanie z urzedu)

pozdrawiam i walcz z glowa
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe

Jup

Kiedy mam kolesia przed soba , stoje mu za plecami niejako - w co uderzac? Hmm...wiem ,ze wtedy mozna zrobic duszenie lub cos podobnego , lecz przypusmy hipotetycznie , iz mam go w mataleo , nie koncze tylko chce go pokarac - w jaka czesc glowy lac? NIe w czubek - bo raczej malo boli - w uszy? czy jeszcze gdzie indziej?
skronie... coz -zglupialem w tym momencie :oops:


Jumbo, już Cie rozumiem....

Ale mimio wszystko odpowiem (sam nie wiem czemu)

Jak stoisz za kolesiem to przywal mu bejsbolem (moze byc tez kastet) w potylice, i obiecuje Ci, ze już wiecej do Ciebie niepodskoczy... :!:
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Uderzenia w glowe
Hahahaha

Panowie, jakby ta dyskusje przeczytal Marcin Wrona z tvn'u, to by niezly program powstal o sadystycznych mordercach trenujacych sztuki walki. :wink:

Popey: A nie lepiej zalatwic sprawe pokojowo? Natluczesz kolesia i potem cie bedzie szukal z kumplami. Warto? Chyba nie... :wink:

Pozdro
J.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024