Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ankieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_pączek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Ankieta
głosować .piszcie jakie style jeszcze włączyć do ankiety
  • 0

budo_gregbal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Ankieta
Nie za bardzo moge sie wypowiadac nt. aikido i jujitsu. Natomiast jesli chodzi o reszte ta rowniez glosuje na taekwondo. Wiadomo czemu.

Natomiast do pytania dolaczylbym inne rzeczy decydujace (oprocz mniej lub bardziej realnych technik) o calkowitej skutecznosci. Czyli np. reguly sparingu - jakie strefy i uderzenia sa dozwolone/zabronione, czy jest walka w zwarciu, parterze, itp. Czesto widac ze po wprowadzeniu takich ograniczen "walka" sportowa przestaje miec cokolwiek wspolnego z walka... I widac czemu glosowalem na taekwondo.

Co do stylow to mozna wlaczyc jak najwiecej, najlepiej zeby kazdy w miare liczacy sie styl dostal jakies omowienie. Proponuje dodac np. goju-ryu, bo slyszalem pare rzeczy i jestem ciekawy czy ktos wie cos wiecej.
  • 0

budo_vanderlei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:--------

Napisano Ponad rok temu

Re: Ankieta
BJJ :wink:
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ankieta
dołacz BJJ , JUDO , KB, THAI BOX
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Ankieta
zalezy jakiej federacij taekwondo bo na przyklad w gtf sa organizowane gale full contakt gdzie obowiazuja zasady kickboxingu (ale to nalezy do do zadkosci i przykro na to patrzec)ale jednak dal bym wieksze szanse taekwondo niz aikido ,a co do kiokushin to bardzo twardy styl ale zero chodzenia na nogach no i brak uderzen na twarz ale loły maja dobre ,no i na koniec jj zalezy jakie tradycyjne jj goshin ryu czy bjj jesli chodzi o goshin ryu to naprwde lipa kiedys bylem na jednej taiej sekcij zobaczyc trening zapytalem kolesia ktory ma bronzowy pas ile juz cwiczy on mowi 8 lat a pytam kiedy maja sparingi bo przyjde posparowac on na to ze nie maja od 8 lat nigdy nie sparowl zenada a co do aikido to nic nie mowie bo uwazam ze jak dany styl walki nie ma sparingow to nie ma mowy o jakiej kolwiek samobronie znam jednego kolesia w kraowie co ma 2 dan w aikido i mowil mi ze kompletnie ten styl nie nadaje do walki poznalem go na boksie jak sie zapisywal :)





(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_ender
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Ankieta
z tym aikido to różnie bywa- są twarde szkoły które są skuteczne w samoobronie(yoshinkan, shudokan, Tomiki aikido).
ale i tak wszystko zależy jeszcze od nauczyciela, czy sprzedaje chłam, czy może chce naprawdę coś zrobić pożytecznego. i czy ma doświadczenia i innymi stylami walki.

pozdrawiam

ps. aklaw mógłbyś mi powiedzieć kto ochrania mecze na wiśle- wiem że to nie twój klub, ale może wiesz
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ankieta

dołacz BJJ , JUDO , KB, THAI BOX


Oj, chyba się Boruta zdenerwuje...
A tak na poważnie, to ja bym jeszcze dodał capoeirę i karate shotokan.
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Ankieta
albo maja swoich ochroniazy albo panowie z justusa oni zawsze z policja dzialaja ale nie djae za to glowy





(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_ender
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Ankieta
dzięki aklaw- czyli nikt ze śląska na gościnnych występach nie ochraniał??- bo kiedyś słyszałem że zatrudniano ludzi ze śląskich firm- ktoś mi się kiedyś chwalił że nieźle sobie poczyniali z kibicami wisły....
  • 0

budo_max
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ankieta
Sorry Paczek14, ale sie pisze Kiokushin a nie Kiokushim :grin: :grin:

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

1 następnych tematów

  • Zdjęcie
    HAPKIDO

    - Ponad rok temu

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024