Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piramida suplementacji kulturystycznej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Piramida suplementacji kulturystycznej
Pomysł na stworzenie piramidy suplementów diety dla kulturystów to dla mnie nowość. Po prostu nigdy wcześniej nie widziałem takiej piramidy suplementacji diety. To coś niesamowitego. Oto przed oczami staje mi pomysł najprostszy, a przecież nikt do tej pory na niego nie wpadł. Być może wszyscy eksperci zapomnieli o nim na rzecz bardziej skomplikowanych analiz. Przypuszczam, że jeżeli chodzi o suplementy diety kulturystycznej, sam również winny jestem zbytniemu skupianiu się na nauce, technice i badaniach klinicznych, zamiast na stworzeniu podstawowej hierarchii suplementów, które każdy kulturysta posiada w swoim arsenale.

Pomysł na stworzenie piramidy suplementów diety nie jest nowy, ale ograniczenie jej do suplementów kulturystycznych jest jak najbardziej nowością ? o ile mi wiadomo. Tak naprawdę, Council for Responsible Nutrition stworzył taką piramidę. U jej podnóża leżą witaminy, minerały i kwas foliowy. Na pierwszym poziomie mamy wapń, na kolejnym antyoksydanty, jak witamina E i C, a na samej górze produkty specjalne i wyciągi roślinne. Mimo że jest ona całkiem przydatna dla zwykłej osoby zainteresowanej ogólno pojętym zdrowiem, to zagorzały kulturysta nie znajdzie w niej żadnych istotnych informacji.

źródło: musculardevelopment.pl

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024