Skocz do zawartości


Zdjęcie

czarna umowa "hazardowa", co robic?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

czarna umowa "hazardowa", co robic?
Panowie, jakis czas temu opusciłem to forum i treningi, nie było czasu, wywiało mnie na skandynawie gdzie prócz pracy polepszałem pokerkowe skille, kilka dni temu dostałem propozycje współpracy z jedną z wiekszych stron pokerowych.

Ogółem, znalazłem sie w puli 4 Polaków, którzy tworzą grupe, dostają 2 trenerów tego sportu i psyhcologa sportowego. Spotkania na skejp 2 razy w tygodniu , psycholog 2 razy w miesiacu.

Będą uczyc mnie gry, zapewniają skill, ja mam grać 4 godziny dziennie, dawać z siebie wszystko, być zawsze na spotkaniach nazywanych treningami.

I teraz, druga strona medalu, jako ze gdybym nie zastosował sie do ich wymogów, splamie honor szkoły, jest grzywna w wysokosci 10 tys USD, mam grać na stawkach wyznaczonych przez nch, będzie to około 100 zł .
Oznacza to ze jesli skill nie podrosnie bede pare stówek na dzien w plecy, ogółem, nie wiem o co chce do konca zapytać, nie moge pytac na tamtej stronie gdyz wszystko objęte jest tajemnicą, jest kupa plusów, i multum kar. Mam w poniedziałek spisac umowe, reszty dowiedziałem sie wczoraj.

Chodzi mi o to chyba, co byscie zrobili wy, gdybyscie dostali mozliwosc spełnienia się, bycia na górze, realizacji lub, gdybyscie zawodząc, pchali się na samo dno? czego uzylibyscie przy podjęciu decyzji?

Pozdrawiam, słabiaczek, znów 12 kilo mniejszy niz kilka miesiecy temu :cisza:

aha, wlasnie, nazwałem to czarną umową, gdyz poker w Polsce - wiadomo, jest zakazany, wszystko przechodzi przez kraje sam do konca nie wiem jakie, ale jest ok, jest moc prawna, a goscie którzy mają nade mną stać są najbardziej odpowiednimi osobami w Polsce(o graczach ciezko wam cokolwiek bedzie wytłumaczyc, trener jakis czas pomagał m.in małyszowi, po czym kilka lat temu uciekł za granice dla lepszych zarobków)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: czarna umowa "hazardowa", co robic?
Hazard niszczy życia ludziom, odejdź od tego póki czas
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czarna umowa "hazardowa", co robic?
okreslenia hazard uzyłem, zeby nakreslic o co chodzi. Dla jednych poker to hazard, dla mnie hazard to piękny sport i rozwój osobisty.
Polepszają grę w pokera, polepszam wewnętrznie siebie, polepszajac siebie, polepszam grę.
Wiem, ze nie zrozumie tego prawdopodobnie ktos kto nie miał stycznosci z pokerem, a nawet nie zrozumie tego ktoś, kto w pokera mysli ze umie grac i nie dostrzega walorów, jakie posiada.

Wielu z czołówki szachistów w Polsce przeszło na poker, gdyby to była loteria, nie byli by teraz jednymi z lepszych graczy w europie;)
dlatego przeniosłem temat, na marzenia, gdybyscie mieli mozliwosc zostania najlepszymi bykami na swiecie, czy kimbyscie chcieli zostac, ale w przypadku porazki stracilibyscie wszystko, co byscie wybrali ?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Konior
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czarna umowa "hazardowa", co robic?
hazard jedynie narobi Ci kłopotów, nie warto się w to pakować
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024