Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podsumowanie wakacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Podsumowanie wakacji
Tak trabiliscie i zarzekaliscie sie, ze bedziecie cwiczyc przez wakacje. Wiekszosc z was juz wakacje skonczyla, a jak jeszcze nie to i tak sezon w klubie sie rozpoczal :) . Wiec pora sie przyznac (jak na spowiedzi :!: ), kto zrealizowal postanowienia, o ktorych tu pisal albo trenowal aby nie wyjsc z formy, a kto poddal sie, zapomnial, brak mu bylo checi albo "bo zupa byla za slona" :twisted: .

Prosze o szczerosc :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsumowanie wakacji
ja mialem plan a araczej nadzieje na wakacje- zminimalizowac skutki kontuzji, no juz nei mowie ze wyleczyc, w zwiazku z tym planowalem dlugi wypoczynek, niestety planu nie zrealizowalem, po pierwsze oboz AWFiS, po drugie wstawanie okolo 6 i bieg/plywanie/cwiczenia silowe... krotka przymusowa przerwa i od wrzesnia powrot do TKD. na kondyche specjalnie nie nazekam.
  • 0

budo_plastus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsumowanie wakacji
Hmmmm ja niestety nie biegałem jak zamieżałem... nie robie ciagle pionowego joko, i nie podnosze nogi pionowo do szpagatu (a też chcialem ). Po prostu zabrakło mi silnej woli :( . Ale za to nauczylem sie kilku innych rzeczy z ktorych tez jestem dumny :) :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Co prawda miałem w planach jeszcze ariala, fliflaka, salto w tył i w przód...ale nie można mieć wszystkiego. A może po prostu zbyt wysoko sobie postawilem poprzeczke? W każdym razie coś osiągnolem ,wiec posuwam sie naprzód, a to jest najważniejsze!!! :) [/list][/list]
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsumowanie wakacji
A ja nawet zrealizowalem wiecej, bo zapisalem sie na bjj i bede chodzil rownolegle z tkd. Plywalem, biegalem + codziennie kilkadziesiat ( 50 - 60 ) podciagniec na drazku. Pilka nozna itd. Oboz tkd:)
Ale miedzy 10 a 22 lipca odpoczynek od sportu wszelaki zeby kontuzje wyleczyc, nie dalo sie bo to za krutki odpoczynek, a ja w domu tyle nie wysiedze. Pozdrawiam. :twisted:
  • 0

budo_lolipopka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wArszafka

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsumowanie wakacji
nio ja w sumie nie zrealizowałam planu!!miałam taki ambitny plan wziąc sie w garśc na obozie, ale nie wyszło... :( drugiego dnia zwichnęłam kostkę i miałam 5 dni przerwy :( . Potem jednak nie byłam w stanie trenowac w pełni sokładnie, gdzyż cały czas kostaka nawalała. A na zawodach, w których nie wiem kompletnie po co wystartowałam, dałam d*** . Czy li w skrócie nie poćwiczyłam sobie :cry: Dobrze, że chociaz towarzystwo było fajne :)


Pozdroofka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024