Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co mam z sobą zrobić??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

kufel
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co mam z sobą zrobić??
Cześć mam 17lat waże ok.75kg przy 187 cm wzrostu :-( !!kidyś ćwiczyłem w domowej słownia ale miałem długą przerwę!!Zależy mi na jak najszybszym przyroście masy!!Kumpel proponował mi mete ale słyszałem że to nie zdrowe na początek!!??Co mam zrobić zeby nabrać jak naj szybciej na masie i czy domowa siłownia daje takie same efekty jak ta profesjonalna??Proszę o pomoc!!Pozdrawiam
  • 0

mazako
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:muzyka, komputer, sport, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mam z sobą zrobić??
PRZEDEWSZYSTKIM ŻADNYCH STERYDÓW!!! SZKODA ZDROWIA, LEPIEJ JAKIES ODZYWKI! WEJDZ NA [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] I ZOBACZ JAKIE SKUTKI UBOCZNE ONE POWODUJĄ!
POZDRO 600!!
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mam z sobą zrobić??
Meta nie tylko nie jest "zdrowa" na poczatek ale tez pozniej. Steryd to steryd. Po pierwsze to wez sobie diete z podwieszonych bo bez niej to nawet najlepsze suple i profesjonalna silka Ci niewiele dadza. Na profesjonalnej silce mozna dokladniej swoj trening rozplanowac...Na poczatek trening ogolnorozwojowy zrob przez 6 tygodni a pozniej na mase, znajdziesz je w podwieszonych postach. Ale napisz czym dokladnie dysponujesz... moze nie jest tak zle.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

nmaciek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ząbkowice Śląskie
  • Zainteresowania:siłownia i motocykle

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mam z sobą zrobić??
Domowa siłownia nie musi sie róznic od profesjonalnej wystarczy ze masz przyżady takie jak są na profesjonalnej siłowni lecz wiaze sie to z duzymi kosztami jeśli chcesz cwiczyć na dłuzsza mete i zajac sie tym profesjonalnie to lepeij kupic w domu jeśli myslisz że to ci przejdzie lepiej chodzić. A co na początek to dietka trening no i mozęsz massa witaminki


prezes co mam wyduśic od Cavaliera?? najlepeij napsiz mi na gg
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mam z sobą zrobić??
nmaciek :D wiesz... wydaje mi sie, że właśnie siłownia zasłużyła sobie na miano "profesjonalnej" tym, że m.in. jest w niej full wypas sprzęt więc jeśli na swojej domowej siłce będziesz mial taki sam sprzęt to będzie można umownie ją nazwać "profesjonalną"


to tak OFF TOPIC :D

[ Dodano: Wto Kwi 19, 2005 5:38 pm ]
prezes ty nie cfaniakuj tylko powiedz jak żeś to zrobił :PPPP :D
  • 0

Poganin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mam z sobą zrobić??
Ja polecalbym ci rozpisac sobie jakas diete i zapisac sie na silownie. W cholere ciezarow, maszyn , nie ma co porownywac tego do domowego treningu ze sztanga i laweczka, pozatym na siłowni masz instruktora ktory powinien rozpisac ci plan treningowy i pokazac jak sie prawidlowo wykonuje cwiczenie. Ja na poczatku swojej przygody z podnoszeniem zelastwa tez trenowalem w domu, z mizernymi skutkami. Wiem teraz ze zmarnowalem wtedy czas, niepopelnij podobnego bledu.
  • 0

kufel
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mam z sobą zrobić??
A co mógłbym wziąść na początku??Mam na myśli jakieś odrzywki??i za jaki czas mogę wziąść mete??

[ Dodano: 19-04-2005, 7:08 ]
Co to znaczy podwyższona dieta??i jak ta dieta ma wyglądać??

[ Dodano: 19-04-2005, 7:16 ]
Sory!! poprawka! co to znaczy podwieszona dieta??I jak ta dieta ma wyglądać??
  • 0

xtreme
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mam z sobą zrobić??
Na poczatku wez se jakiegos gainerka jak wczesniej nie ciwczyles to na poczatku bedzie mial dobre przyrosty za z metka daj se spokoj, ale jak naprawde chcesz ja wziasc to mysle ze najszybciej po 6 miesiacach cwiczen.
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mam z sobą zrobić??
http://www.forum-kul...showtopic=31418 O to chodzi z podwieszona dieta. Posty podwieszone sa to te na samej gorze danego dzialu. Ten akurat jest pierwszy w dziale odzywianie. A odnosnie mety to udaj sie do dzialu sterydy jesli koniecznie chcesz i jezeli naprawde zamierzasz brac to wzbogac swoja wiedze na ten temat bo inaczej efekty moga byc katastrofalne.
A na pocztek to dieta+witaminki ewntualnie do tego gainer/Carbo na poczatku styknie.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024