Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zestaw supli - kiedy i jak ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

mrv1942
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zestaw supli - kiedy i jak ?
Witam na wstępie dodam że jestem laikiem więc wybaczcie :) Proszę o pomoc

A dokładnie mam już trochę supli które leżą bo nie ma kiedy się wziąć za robotę. Ale po wejściu na wagę zebrałem w sobie motywację :)

Mój cel redukcja.

Suple jakie mam i chcę wykorzystać to.

Izolat białka
HMB
Aminokwasy (antykatabolic)
Termogenik
Witaminy
Omega 3
L Karnityna
Carbo

I w czym rzecz, potrzebuje żeby mi to ktoś ogarnął kiedy co brać, w dni treningowe itp.
(Co do dawek poradzę sobie wyliczę sobie bilans kaloryczny itp. dostosuje ilość białka.
Tylko pytanie kiedy biało ? przed i po treningu, ? w jakich odstępach ? kiedy carbo i aminokwasy. Może coś do tego dorzucicie ?

Dodam że już 3 lata temu się z tym borykałem w ciągu 3 mc zgubiłem 30kg z tym zestawem supli, niestety praca i nie zdrowy tryb życia sprawił że mięśnie spadły i skoczyło 8 kg na wadze. Nie chcę się doprowadzić do poprzedniego stanu.

Może też ktoś poleci coś do tego :) Leży jeszcze kreatany, w szafie ale wole to odstawić bo spodni nie mogę dopiąć :) a już raz zmieniałem całą garderobę wiec wolę zgubić parę kg.

Siłownia (ćwiczenia ogólnorozwojowe) 2x w tyg. 2x w tyg. basen po 1h

Dzięki za pomoc
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw supli - kiedy i jak ?
Ja zawsze stosuję suplementy wedle zaleceń producenta i nie kombinuję ;).
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw supli - kiedy i jak ?
Po 1 :

Wypadałoby abyś napisał o swojej wadze i wieku. Tzn: ile masz zamiar zlecieć i co uzyskać. Wiek niezbędny...

Po 2 :

Suplementy to nie jedzenie tylko dodatki do diety.

Po 3 :

Na samej diecie bez supli spokojnie 8kg zleci jeśli masz motywacje i chęci do treningu, systematycznego jedzenia i nie podjadania pomiędzy posiłkami.

Po 4 :

Jeśli chodzi o suplementy to nie powiem w miarę dobry pomysł LECZ na sam początek redukcji proponuje minimum 2 miesiące poświęcić na systematyczność w diecie i treningach, 5 posiłków dziennie. Zrezygnować z słodyczy, napojów słodzących, zmniejszyć trochę ilość owoców jeśli jesz w ogóle, do diety dodać dużo warzyw, błonnika, mięsa, dobrego tłuszczu np: orzechy, oleje. Można dodać nabiał tj. twaróg chudy, mleko 0,5, jogurt naturalny itp..

A jeśli chodzi o trening to dobrym pomysłem byłoby zastosowania cardio na pusty żołądek, fajnie tłuszcz pali lecz trzeba pamiętać o mięśniach i wypadałoby jakieś aminokwasy przed i po wypić.

A co do tej kreatyny to poczytaj trochę na ten temat i zobaczysz czy jest to dobre na stosowanie jej podczas redukcji.......
  • 0

quescik

quescik
  • Zabanowany(a)
  • 1 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw supli - kiedy i jak ?
Cześć,
Na początek chciałbym zaznaczyć że utrata 30 kg w ciągu 3 miesięcy jest nadwyrężaniem organizmu czego efekty zobaczysz w wieku 40-60 lat.
Takie mordercze wysiłki i brak regeneracji posiada bardzo negatywny wpływ na Twój organizm.
Pomijając fakt że zrzucenie 30kg w 3 miesiące równoznaczne jest z głodówkami i bardzo ciężkim treningiem, jednak warto zadać sobie pytanie czy warto?
Jeżeli i tak takiego trybu się nie utrzyma co więcej szybko powróci się do tego przyjemnego łatwego i smacznego, o którym zresztą piszesz bo 8 kg wróciło.
Wszystkie działania jakie podejmujemy musimy podejmować z głową. Co to znaczy?
1. Odpowiedni trening na cały tydzień.
2. Dieta
3.Odpowiednio dobrane suplementy/odżywki
I tutaj zaczynają się kroki nawet jeżeli chcemy CI pomóc. Piszesz że trenowałeś 3 lata - super jednak jakie to były treningi? Jakie efekty? Ile ważysz? Jaki wzrost?
Dieta czyli np. ja stosuje odstawienie węglowodanów i próbuje odżywiać swój organizm tylko białkami. Posiłki 5-6 razy dziennie.
3. W przypadku odpowiednich suplementów proponuję firmę Olimp tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne produkty.
Pozdrawiam



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024