Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaką kreatynę wybrać ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaką kreatynę wybrać ?
Witam serdecznie,
chciałem się was coś poradzić, zostało mi jeszcze 2-3 tygodnie redukcji wagi i chciałbym zakupić jakiś fajny cykl na zwiększenie trochę masy mięśni i siły. Dodam, że znam dość sporo produktów lecz potrzebna jest porada... Dobrze byłoby jak byłyby to odżywki o niskiej zawartości węgli.. Chodzi mi o jakąś na prawdę dobrą kreatynę i NO. Najlepiej aby były osobno a nie w jednym. Dodam, że budżet na to mam około 230 - 260. Białko mam już wybrane, jeśli kogoś interesuje to FA Izolat gold co mogę na prawdę polecić bo brałem już je. BCAA mam z olimpa. Znajomi polecali mi jakieś cm3 i storma ale nie wiem jak się do tego odnieść, może ktoś z was brał coś lepszego i ma już doświadczenie. Dodam, że mój staż na siłowni to 3 lata z przerwami.

Dzięki z góry za pomoc.
Pozdrawiam
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
Jak chcesz jakiś stack przedtreingowy + kreatynke to ja osobiście polecam Storm+Shock. Mega zestaw, głównie dlatego, że nie klepie zbyt mocno jak niektóre syfy na czym mi bardzo zależało. Natomiast robi robote - jest pobudzenie, skupienie, pompa. To na czym nam zależy. No i oczywiście siła idzie do góry. Natomiast czy definicja, czy masa to już zależy tylko i wyłącznie od szamy i treningów.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
Dzięki, że odpisałeś na mój temat. Powiem, że tez zawsze chciałem zobaczyć te połączenie jak bedzie wyglądało ;) a co uważasz aby zrobić coś takiego:
Białko 2,29 - izolat
Storm + shock
CM3
AAKG 7500 shot
BCAA
L-Glutamina
Witaminy, minerały - olimp

A co do diety to na redukcji mam ustawioną przez siebie i jestem zadowolony, jak bedzie masówka sucha to wrzucę trochę więcej zdrowych tłuszczy takich jak oleje, orzechy itp. No i trochę więcej węgli bo przyznam ze mój organizm bardzo ale to bardzo wolno prosperuje i aby odczuć różnice musiałem zmniejszyć węglę prawie do 1,2g na kg/m.c a białko 3g a wiesz doskonale, że po redukcji nie chce się wodą zalać i uważasz, że takie połączenie byłoby dobrym rozwiązaniem ? cm3 tylko jako dodatek do storma przed treningiem i po treningu w dni. Fajnie byłoby jak byś się wypowiedział w tej temacie.

Pozdrawiam
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
Po co Ci CM3 j AAKG jak masz Storma z Shockiem? Bezsenzowna strata kasy.

Storm+Shock, do tego białeczko, glutamina i bcaa i ciśniesz.

Oczywiście witaminy i minerały również.

tylko tyle węgli dajesz? Poważnie? Ja redukuje przy ponad 4 z hakiem na 1kg :P Dorzucam po prostu aeroby i cisne.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?

tylko tyle węgli dajesz? Poważnie? Ja redukuje przy ponad 4 z hakiem na 1kg :P Dorzucam po prostu aeroby i cisne.



No niestety mój metabolizm jest bardzo wybredny i lubi magazynować wszystko co się da... niestety kazdy jest inny ale jak na razie z 110-96kg dobry wynik natomiast jeszcze do 87-89 chce zbić.

A co do cm3 powiem Ci, że jak na razie sprawdzę sobie te aakg bo mam juz zamówione w sumie i głupotą byłoby kupić coś innego a niech to leży ;) wydaje mi się, że jak na razie spróbuje te połączenie co pisałem wyżej powinno mi coś podnieść, a powiedz mi czy twoim zdaniem cm3 jest w stanie nabierać wody ? bo trochę się martwię, bo mój organizm akurat co do tego to jest jeśli można tak powiedzieć średni a chciałbym tego uniknąć, ponoć dobrą w miarę metodą byłoby branie tylko cm3 w dni treningowe przed i po. Co myślisz ?

Pozdrawiam
  • 0

incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
Apropo szafik widzę, że z wielunia jestes ;) zaledwie 50km ode mnie.. :)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
Kreatyna ma ogólnie tendencje do magazynowania wody w przestrzeniach międzykomórkowych. Tego się uniknąć nie da, ale ta woda zlatuje po odstawieniu więc nie martw się. Dzięki niej masz zwiększony anabolizm i więcej siły. Kreatyna wspomaga również transport aktywny więc to też przekłada się na wzrost siły.

Jak zamówiłeś to weź najpierw AAKG samo, a później przejdziesz na Stor+Shock.

zaledwie 50km ode mnie..


Obecnie mieszkam we Wrocławiu, ale sercem w WLN. :)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
a kupić do tego aakg CM3 ? aby był lepszy efekt ? Aktualnie jestem teraz na venomie i tne tłuszcz ale kupiłem jeszcze Animal Cuts bo chciałem to połączyć dla zwiększenia działania i musiałem animala odstawić bo po dwóch dniach stosowania głowa mnie bolała i w sumie mam całe opakowanie bo tylko 6 porcji mi poszło... I myślałem sobie, że po tym venomie zrobie sobie właśnie połączenie z AAKG + CM3, potem znowu wyciąć trochę bo zostało mi jeszcze trochę tłuszczu i użyć tego animala co uważasz ? ciekawe połączenie ? przy okazji po tej kreatynie zrzuciłbym troche wody na tym animalu bo to w koncu 3 tygodnie tylko cykl bo tyle tabletek jest.

No i potem kupiłbym ten storm + shock i idealnie na wakacje by było co uważasz ?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?

a kupić do tego aakg CM3 ?


nie, kreatyne dopiero jak zaczniesz ładować storma.

Aktualnie jestem teraz na venomie i tne tłuszcz ale kupiłem jeszcze Animal Cuts bo chciałem to połączyć dla zwiększenia działania i musiałem animala odstawić bo po dwóch dniach stosowania głowa mnie bolała i w sumie mam całe opakowanie bo tylko 6 porcji mi poszło...


spalaczy się tak nie łączy..to nie cukierki..

Szczególnie te z wyższej półki.

Na razie dodaj AAKG do spalacza, później zrób sobie przerwe ze spalaczami, zapodaj Storm+Shock, skończysz to i wjedziesz na Animal Cuts. Tak ja to widze.

Nie szukaj w suplach cudownej recepty na sukces. Sterydy nią nie sa a co dopiero suple. Micha i lata ćwiczeń, oraz cierpliwości.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
Dzieki wielkie za opinie, w razie jakichkolwiek pytań będę pisał ;) pozdrawiam jeszcze raz ;)
  • 0

incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
Szafik a powiedz mi jeszcze 7500mg ma jedna fiolka tego AAKG na 96kg jest to dobra porcja czy zmniejszyć o połowe fiolki ?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
hmmm na początek ładuj pół, później zwiększysz. Ile fiolek masz?
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
wlasnie przywieźli mi 25 :)

powiedz mi czy jak teraz to włączę do treningów to nadal fat bedzie leciał w dół, mam nadzieje, że nie musze wspominać jak pisałem wcześniej, że dieta na 100% i treningi to samo. :)
  • 0

incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
Tylko szafik zobacz na to, że te 25 fiolek to jest na 6 tygodni u mnie bo, 4 razy w tygodniu trening, także nie widzę sensu ciągnąć go do 8 czy 10... no chyba, że niewykorzystane fiolki dołączę do storma i shocka ? hmm ?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
to ciśnij do końca AAKG i dalej ładuj storma i shocka. 6 tyg na tym dobrze Ci zrobi.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
No to od poniedziałku zaczynamy zabawę :) dzięki wielkie ze zainteresowałes sie tym tematem ;) pozdrawiam i od siebie życzę suksesu :) z tego co widziałem to ty juz dość konkretnie wiedza z saa jest :) takze jak masz w opisie wzbudzaj respekt i nie bój sie zastrzyków :D pozdrawiam :)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
hehe dzięki ;) Zastrzyków to się nigdy nie bałem, to taka przenośnia troche.

Hmm konkretna, no na moim poziomie jest ok. Do na prawdę konktetnej to mi brakuje bardzo dużo.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
Znajomy ostatnio namawiał mnie na wino ale to nie dla mnie na pewno nie na ten czas :) trzeba dojsc do prawie konca swoich mozliwosci i jesli jest motywacja i mobilizacja i systematycznosc, dieta itp. to wtedy mozna sobie pozowlic.

Ja wychodze z założenia, że ciężka praca, systematyczność, dieta itp. mogą działać cuda. Sam jak ważyłem nawet ponad 110kg to nie myslałem, że jak zbiore w siebie siły, zmienie system jedzenia i trochę zmienie podejscie do treningów dojde do 96kg... A jednak jak juz jest te 96 to chce sie jeszcze mniej :) jak bedzie 87 na rzeźbie mogę myśleć o masie ale jak na razie mój organizm ze stanu magazynowania muszę zmienić na przyspieszony i ogolnie bedzie wtedy dobrze.

A co do masy to nie mialem problemu z przytyciem nigdy także o to się nie boje :) natomiast ciężko jest odizolować suchą masę mięśniową od tej zalanej wodą, tłuszczem w moim przypadku. Ponieważ jestem bardzo podatny na nabieranie wagi nawet o niskim stopniu węgli w diecie i dlatego będzie mi trochę ciężko to zrobić. Nie jestem jakimś głównym adeptem kulturystyki ale zależy mi na wyglądzie własnego ciała i widzę dużą satysfakcję jeśli poprawia się sylwetka w lustrze :)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
Jeszcze za wcześnie na SAA. Nie patrz na wagę, tylko na lustro. Ono ma byc Twoim sędzią.

Najpierw zredukuj odpowiednio, tak jak napisałeś nakręć metabolizm i dopiero ruszysz z masówką.

Na lato się i tak masy nie zrobi ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
No wiem wiem, ze za wczesnie.. musze zredukowac jeszcze do 87 i bedzie git ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024