Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żylaki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Żylaki
Cześć panowie! Nie było mnie tutaj troszkę czasu, miałem problemy zdrowotne, i właśnie po to założyłem ten temat, mam pytanie dotyczące tych problemów. :(

Pamiętam, że na forum był ktoś znający się na medycynie, ktoś kto mógłby mi odpowiedzieć na pytanie,na które nie mogę właściwie nigdzie znaleźć konkretnej, jednoznacznej odpowiedzi.

Chodzi o to, że miałem operację na "żylaki powrózka nasiennego" i nie wiem, czy w związku z tym muszę kończyć przygodę z siłownią..niestety jak wiemy zdrowie ma się jedno, a kupić drugiego się nie da..i w tym rzecz, czy ja mogę z czystym sumieniem dźwigać i latać na siłownię, czy raczej nie..?

Uprzedzam pytanie jeszcze.. tak pytałem o to lekarza, i raz mówił tak, a raz tak, i tak jak wyżej napisałem nie mogłem uzyskać konkretnej odpowiedzi, więc pomyślałem o forum.

Dzięki z góry za odpowiedzi panowie.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Żylaki
sportowego lekarza pytales?
  • 0

stempek1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:bilard,siłownia,muzyka,film,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Żylaki
a musiała być ta operacja słyszałem że to ostateczność ? słyszałem o maściach tabletkach a jak nie pomaga to właśnie jest tego typu operacja wcześniej stosowałeś coś przed operacją i nie podziałało ?
mam podobny problem mam dziedziczne zylaki mama ma, ja mam brat ma , szczerze brzydko to wygląda i zylaki mam na łydce dość sporo jedna grubą żyłę na piszczeli i pod kolanem i np. jak pobiegam nie rozgrzany czuje silny uciskający ból w nodze a po drugie na zmianę pogody po prostu dostaje coś w stylu "reumatyzm"


ogólnie mam ten problem od 2-3 lat ale po prostu chciałem to wyleczyć co do ćwiczeń nie mam pojęcia czy można ćwiczyć prawdopodobnie jak to lekarze wyślą ciebie i mnie na emeryturę i zrobią kalekę o to hehe


mam zamiar iść do lekarza z tym i się dowiedzieć bo jeśli jest to dziedziczne maści i tabletki nie pomogą. I sam jestem ciekaw czy mogę ćwiczyć nogi .Mam teraz nocki może się przełamie do lekarza to popytam o wszystko chyba ze będziesz pierwszy to daj znać.
Ogólnie wziąłem się za ćwiczenia nóg od 2 miesięcy może więcej i nie widzę różnicy ani na plus ani na minus na zmianę pogody jest nie ciekawie.
  • 0
"w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..." - M.Pudzianowski

WŁAŚNIE MINEŁY 2 LATA CIĘŻIEŻKIEJ CHARUWY !!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Żylaki

sportowego lekarza pytales?


Tak, i tego, który mnie operował, mówił na początku,że nie będe mógł dźwigać, potem,że jednak mogę, ale ja w lekarzy jakoś nie wierzę ;/

Sam teraz nie wiem co robić.. chciałbym ćwiczyć i chyba będę, skoro przed operacją ćwiczyłem i było wszystko ok, to i teraz może będzie... innego wyjścia nie widzę.
  • 0

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Żylaki
Na forum chyba też nie otrzymam pomocy.. :kwasny:
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Żylaki
jeśli nikt nie ma doświadczenia z tym to jak ma Ci pomóc? pisz po innych forach, a nóż trafisz na kogoś, kto miał taki problem. Aczkolwiek nie wiesz kto pisze daną opinie więc musisz uważać.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Żylaki
mozesz cwiczyc normalnie
  • 0

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Żylaki
RamzesII, Możesz uzasadnić swoją odpowiedź... zapytam wprost, skąd wiesz?
  • 0

stempek1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:bilard,siłownia,muzyka,film,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Żylaki
znajoma mojej mamy miała zabieg czy operacje z wycinaniem tych żył i lekarz zabronił jej przez pół roku przeciążać nogi ma chodzić w opasce uciskowej i czymś smarować czy coś.
  • 0
"w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..." - M.Pudzianowski

WŁAŚNIE MINEŁY 2 LATA CIĘŻIEŻKIEJ CHARUWY !!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mikster
  • Administrator
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Żylaki
Mimo tego że temat stary, to musicie wiedzieć że w kwestiach zdrowotnych, w których było zastosowane już leczenie specjalistyczne, głoś decydujący ma lekarz który prowadził daną osobę.

Na forum możemy udzielać podpowiedzi oraz informacji, jednak w kwestiach poważnych należy wybierać zawsze tradycyjny i skuteczny sposób postępowania.


sportowe pozdrowienia
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024