Skocz do zawartości


Zdjęcie

PYTANIE DO PAŃ- jaki ochraniacz piersi polecacie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

PYTANIE DO PAŃ- jaki ochraniacz piersi polecacie
Pytam bo chcialbym kupic dla dziewczyny, a jakos sie na tym nie znam i nie mam czasu podejsc do sklepu :) . I poprosil bym kilka recenzji w ktorym bylo wam wygodnie, oraz jak dopasowac tzn czy ubieracie to na bistonosz czy tez nie?
Pozdrawiam
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO PAŃ- jaki ochraniacz piersi polecacie
byl o tym gdzies topic, chyba w samoobronie kobiet, tam jest wszystko wyjasnione
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO PAŃ- jaki ochraniacz piersi polecacie
Swoją drogą brak wpisów w tym topicu pokazuje, że nasze dziewczęta po prostu nie używają tego sprzętu na codzień... Niestety. Tymczasem jeśli rozpoczyna sie trening kumite taki ochraniach jest po prostu niezbędny. Kosztuje stosunkowo nie wiele a zapewnia to co najcenniejsze: ZDROWIE.
W naszym klubie dziewczyny korzystają z ochraniaczy firmy shogun z Olsztyna. Konkretnie używają tego modelu: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Kosztuje w promocji 85,00 zł Składa się z koszulki bawełnianej /top/ który na piersiach jest podwójny /dwie warstwy/ oraz dwóch lekkich miseczek wykonanych z pianki podobnej do styropianu, które znajdyją sie pomiędzy obiema wartwami koszulki.
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO PAŃ- jaki ochraniacz piersi polecacie
ja uzywam tego nie-piankowego tylko calego z bialego nielamliwego tworzywa... jest troche za twardy jak dla mnie wiec pewnie zmienie na piankowy. zakladam go na sportowy top i na to t-shirt i kimono.
  • 0

budo_mistake
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO PAŃ- jaki ochraniacz piersi polecacie
ja mam ochraniacz na piersi firmy espada - wygląda jak taki wielki stanik :) podczas kumite zakładam go normalnie na t-shirt a na to kimono i jest git. Jest całkiem wygodny, nie krępuje ruchów noi chroni co trzeba. A i można go kupić w paru wersjach kolorystycznych - :] ja mam czerwony :twisted:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE DO PAŃ- jaki ochraniacz piersi polecacie

ja mam ochraniacz na piersi firmy espada - wygląda jak taki wielki stanik :) podczas kumite zakładam go normalnie na t-shirt a na to kimono i jest git. Jest całkiem wygodny, nie krępuje ruchów noi chroni co trzeba. A i można go kupić w paru wersjach kolorystycznych - :] ja mam czerwony :twisted:


poprosimy o zdjęcie ( najlepiej na właścicielce) :) :oops:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024