Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomocy mędrców


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pomocy mędrców
A więc, planowałem rozkminiałem rozpocząłem cykl i milion zmian, ale do rzeczy. Lecieć będzie metan przez 6 tygodni i prop przez 8. Aby było dobrze nie tylko do konca cyklu pomyslałem o odbloku, i tu przyda sie ktos z wiedza na ten temat. Zakupienie hcg, i bicie w dawkach 250jm od połowy cyklu, koncząć 10 dni przed koncem bicia propa bedzie dobrym posunięciem ? Jajka będą pamiętać o produkcji testo, więc odblok nie bedzie takim szokiem dla organizmu. Mogłem zaczać od początku go bić ale nie wpadłem na to a teraz musze na porządany zwiazek czekac 3 tygodnie. Bić czy nie bić ? Druga sprawa skoro uratuje w jakims stopniu jajka, co potem ? zbijac estro za pomocą nolvadexu? zaczynac go jeszcze przed skonczeniem cyklu czy po ? Mam jeszcze clomid ale uzycie go chyba minie sie z celem ? Przyznam boje sie tego hcg ;/ ale na tej drodze nie mozna sie bać, tylko łykać wiedze :[ chce by było konkretnie, a tu nie srodki, a wiedza ma najwiecej do gadania. Panowie, pomózcie nabyć mi troszke jeszcze wiedzy, a koksa zrobie z siebie sam :P chce po prostu jak najbardziej uniknąć spadków, niestety też banknoty mi z dupy nie lecą;p
-----------------------------EDIT-------------
a moze by tak
prop 1-12
meta 1-4 8-12?

hcg wtedy leciało by...? boje sie o jajka w okolicach 5-6 tygodnia cyklu .
Nolvadex na cycusie ?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy mędrców
Leci prop w ilosci 100 mg, meta 20 mg, nie mam sie co szczypac jak sie bierze za koks to juz wystarczająco drastyczny krok, nie ma co piszczec z powodu smiesznych dawek i przynajmniej te minimum ogarniac. Nic mi nie jest, czuje sie swietnie, wczoraj tylko 2 piwka walnąłem i klepa nie z tej ziemii.ale trzymałem sie diety, kurczak i buły w pubie to jest to :hyhy: Nie mam pojęcia ile lecieć, 8 czy 14 tygodni. Chętnie uderzył był w dłuuugi cykl ale jak tu bic hcg kiedy ?na spokojnie wraz z upływem czasy ogarnął bym sobie jakis antyestrogewn jeszcze do cyklu. myslałem zeby gdzies od połowy cyklu bic 500 j.m co 6 dni, bedzie konieczne racja ? Załóżmy ze bede cisł te 14 tygodni, jakieś rady ? Trening zmienie na czasie, całkowicie układ partii bo tu juz sie wyczerpałem.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy mędrców

Powiedz mi ile Cię wychodzi taka dawka, bo nie wiem czy mnie na to stać


nie dyskutujemy o cenach dopingu na forum. PW ewentualnie do takich rozmów.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024