Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
Witam!
Jestem po cyklu 1-10 oma 500mg e7d i deca 1-8 200mg e7d. Odblokować się clomidem czy nolvą ? Czym lepiej? Myślę jednak, że nolvą, ale mogę też zrobić mix tych 2 środków, bo mam na stanie oba. Chociaż nolva na bank gdyż lekko sut napuchł. Druga sprawa tyczy się HCG. Jest sens jego brania gdy jajka są w miare ok? Szczerze mówiąc, to nie wiem jak oceniać te "pomniejszenie". Wymagana jest interwencja HCG gdy jajka się pomniejszą do rozmiarów pinezki, czy jak ? Czy powyżej 1cm? Jak to określić? Wydaję mi się, że jajka się nie pomniejszyły, jak już to max 0,5 cm (mierzyłem przed i po cyklu ehh :P). Kolejna rzecz to sprawa deci. Nie mam pojęcia co tam sobie wstrzykiwałem, bo wróciłem do koksu po ok. 4 lata absencji i wziąłem dece zawsze tą co brałem czyli holendra, a mianowicie dece-duraboli, Potem nie chcący natknąłem się gdzieś na artykuł, że niby nie jest produkowana od 2 lat :P.Nie wiem co tam mogło być... Mimo wszystko cykl popklepał bo poszło mi pod 8 kg, ok. 2,5 cm w bicku itd. Nie narzekam. Orientuję się jakie wały tam mogą wpuszczać do deci durabolin? No i znowu kolejna sprawa :) Co jeszcze polecicie do konkretnego odbloku w sensi suplementacji i bajerów z apteki- nie wliczając już trzymania michy, dodatkowych puszek białka, monohydratu kreatyny, boostera teścia (obecnie zakupiłem t-100 Olimpa na bazie DAA i nie mam pojęcia jak to brać? Jak na opakowaniu pisze? i rozumiem, że booster zarzucić wraz z odblokiem - czyli 3 tyg od ostatniego szotsa), no i apteki pokroju magnez, multiwitaminka, czosnek, do tego mimo że oma z deca nie klepią aż tak wątroby to zarzuce chociaż opakowanie hepatilu. Może jakiś lakcid jeszcze czy lacidofil ?Coś jeszcze? Z góry dziękuje za odp. i czas poświęcony na przeczytanie tej opowieści :). Pozdro !
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
hcg wez 5000-6000jednostek podzielone na 3 strzaly co 2 dni, potem clomid i nolwe w mixie standardowo i do tego tem t-100
  • 0

Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
Lithuanian dzięki za odp. ale bardziej mi chodzi czy jest konieczność/sens zażycia tego HCG jeśli jaja są w miare ok. Czy koniecznie jest tego użycie żeby sie dobrze odblokować, bo wiadomo tanie to nie jest. U mnie to praktycznie koszt prawie 3 paczek cloma :/. Spadki zminimalizuje? Druga to sprawa to nie wiem jak definiować te pomniejszenie jąder. Czy zażywac te HCG jeśli jaja są wielkości pinezek, czy jest to pomniejszenie rzędu paru mm. Kolejna rzecz to ten mix cloma z nolvą. Brać je razem przez te 3 tyg ? 20mg Nolvy+50 mg cloma dziennie? Czy np. 1,5 tyg cloma 50mg dziennie + 1,5 tyg nolvy 20mg dziennie ? Dziękie za odp!
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
http://www.fabrykasi... ... t26305.htm

tu uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania. PCT to nie jest taka prosta sprawa jak się ludziom wydaje. Wezmę kilka tabsów cloma i będzie ok. A Później się okazuje, że jest dupa.. Deka mocno blokuje, więc weź to pod uwagę. Co do tego co tworzyłem w podwieszonych, to będę musiał się wziąc za wprowadzanie poprawek np odnośnie hCG, ponieważ aktualnie uważam, że dawki rzędu 500j.m. to śmiech na sali i żeby jądra zaczęły odpowiednio działac, to muszą dostac kopa.

Co do jąder i PCT - Czytałem o eksperymencie przeprowadzonym na tysiącach czy tam setkach mężczyzn i po 2 miesiącach podawania endogennego testosteronu ich jądra przestawały działać. I nie świadczyła o tym atrofia - to już kolejny krok organizmu, który odrzuca to co jest mu zbędne. Nie działa = nie jest potrzebne.

Kolejna sprawa - rozpad hCG, które leży rozrobione w lodówce. Wszyscy się trzymali teorii teorii, że może tam leżeć kilka tygodni. Kumpel ostatnio czytał art, że już po kilkudziesięciu czy tam kilkunastu minutach zaczyna się rozpad. Czekam aż mi prześle art, bo był autorstwa gościa po biochemii.

Dlatego wolę nie ryzykowac i na PCT będę bił 2000j.m. EW

Na PW wysłałęm Ci art Marka C. z syfydy, który tez daje do myślenia. Zatem czytaj i się edukuj.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
na upartego combo nolvy z clomem da rade, jak masz dostepne hcg to zaladuj to nie jest niewiadomo jaki koszt
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?

upartego combo nolvy z clomem da rade,


ja zbyt dużo się naczytałem o clomie, dlatego tylko nolva wchodzi w gre. A co do combo jednego i drugiego to obydwa są blokerami receptorów estrogenowych, zatem nie jest logiczne dojebanie jednego i drugiego środka. Będą ze sobą po prostu rywalizowały.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
zamiast rywalizacja bym powiedział mialy podobne dzialanie ktore by sie wzmagało przy ich polaczeniu
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?

zamiast rywalizacja bym powiedział mialy podobne dzialanie ktore by sie wzmagało przy ich polaczeniu


Bloker estrogenu to bloker. Nie wiem ile ludzi tyle teorii. Ja nie ładuje cloma ze względu na sajdy chociażby ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
Acha rozumiem :) Dobra to wezmę Nolvę + HCg. Nolva rozumiem standard po 20mg przez 3 tyg? Szoty HCG juz widziałem wyżej wypisane. Tylko mały problem bo clomid mam na stanie, a Nolva z HCG dojdą 3 dni po terminie w którym pwoinien wziąć odblok. Tzn. W nadchodzący poniedziałek powinienem już walić, a niestety będę miał w środę. Chyba nic się nie stanie wielkiego ? Dzięki za odp :)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?

a Nolva z HCG dojdą 3 dni po terminie w którym pwoinien wziąć odblok.


pamiętaj, że odblok robimy wg zasady - lepiej późno jak za wcześnie. Czy 3 czy 4 tygodnie po strzale mixu nie zrobi Ci różnicy ;)

Nolva rozumiem standard po 20mg przez 3 tyg?


6 tygodni po 1 tabsie dziennie.

Po tym jakiś booster teścia i w trakcie PCT kreta 8-12 tygodni po 10-15g/dziennie

Chyba nic się nie stanie wielkiego ? Dzięki za odp :)


j/w
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
6tyg nolwa kurwa bym sie zajebał.. :oczami:
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
3 tyg hCG+nolva, a dalej sama nolva. Ja takiego schematu spróbuje. Wiesz no poza tym ja z mostem to będę od sierpnia do kwietnia ON więc muszę się porządnie odblokować :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
heh nie no mi chyba 3 tyg na nolvie i hcg + miesiąc na boosterze teścia w zupełności wystarczy :) To nie był cykl gigant tym bardziej, że po sesji na studiach gdzieś ok. w marcu mam zamiar dalej uderzyć jakiś cyklon :) dzięki za odp chłopaki !
  • 0

Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
kurrrrrrr Panowie mam troche problem. Gadałem z dillem i póki co HCG w ogóle nie ma, nolva dopiero na nowy rok(czyt. styczeń)... W skrócie jestem zmuszony brać sam clomid. Od poniedziałku już powinienem zaczac brac odblok. Czyli pozostaje tylko clomid+booster teścia. Ja pierdole :| Chyba brak HCG nie zrypie mi aż tak tego odbloku, biorac pod uwage, że jajka rzekomo się nie pomniejszyły?
Dam jezcze Wam takie bonusowe pytanie. Czy na cyklu też Wam lekko puchna suty? Nie mówie o tam jakiś guzkach pod nimi (czyt. ginekomastia), tylko lekko spuchniete sutki? Pytanie nr 2. Czy Nolvadex to po prostu zatrzymuje rozwój gino czy też lekko "naprawia" suty? Z góry dzieki
  • 0

Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
P.S HCG ewentualnie mogę wziac koniec stycznia/lutego - jeśli to w ogóle ma jakiś już wtedy sens... Tyle, ze na luty/marzec planuje kolejny cykl.
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?

Chyba brak HCG nie zrypie mi aż tak tego odbloku, biorac pod uwage, że jajka rzekomo się nie pomniejszyły?
Dam jezcze Wam takie bonusowe pytanie. Czy na cyklu też Wam lekko puchna suty? Nie mówie o tam jakiś guzkach pod nimi (czyt. ginekomastia), tylko lekko spuchniete sutki? Pytanie nr 2. Czy Nolvadex to po prostu zatrzymuje rozwój gino czy też lekko "naprawia" suty



nie zrozumiałeś niczego z tego co pisałem, albo nawet nie zajrzałeś do linków.. No nic powiem Ci, że lepiej by było wziąć ale jak nie masz opcji to trudno..

dalej:

Nolva jest blokerem receptorów estrogenowych, zatem niczego nie naprawia - zmiany na tym etapie powinny się cofnąć. ja nie mam sutów spuchniętych na cyklu.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
szafik,
Bo już zgłupiałem :P No cóż troche tępy jestem :rotfl:

Nolva jest blokerem receptorów estrogenowych, zatem niczego nie naprawia - zmiany na tym etapie powinny się cofnąć. ja nie mam sutów spuchniętych na cyklu.

Czyli na chłopski rozum... Jeśli sutek spuchnie i będzie to jednak gino to Nolvadex po prostu zablokuję jego dalszy rozwój. Nie poprawi nic już w jego wyglądzie, będzie sutek jaki jest.
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
No to zle zinerpretowales-wszystko zalezy od zmian jakie zaszly. Prawdoppodobnie u Ciebie spokonie sie cofnie wszystko wiec bez obaw. Obserwuj na bierzaco i zobaczymy.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
Bacznie bede obserwował. Bo troche obsrany jestem jak się okaże potem, że to było gino nie zaregowałem w pore i tylko skalpel zostanie. Od poniedziałku odblok zobaczymy potem. Ogólnie sut wygląda już tak z dobre 3-4 tyg, gorzej na pewno się nie robi, już na pewno nie puchnie. Nie wiem w jakim tempie to się robi/rozrasta/powiększa więc to też trochę problem. W razie czego to chyba będe musiał kupić w tym styczniu Nolve i zaatakować go :)

Może póki co zaatakować tą wit B6? Chociaż opinie na temat tego niby są podzielne. Niby to zwykłe placebo..
  • 0

koksland1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblok po oma+deca/ sens brania HCG?
jesli nandrolon byl pewny to lepiej combo clom+hcg
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024