Skocz do zawartości


Zdjęcie

porada/doradzenie/pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

krzyzakmalbork
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Malbork

Napisano Ponad rok temu

porada/doradzenie/pomoc
Witam.To moj pierwszy post na tym fomum.Postaanowiełm wziac sie za siebie i zaczołem treningi. Trosze oponki sie nazbierało i cos tzeba z tym zrobic. W domu nam siłownie i zaczołem tez 6 weidera tzn juz koncze :) I teraz moje pytanie prozba o doradzenie jakich odzywek mogłbym uzywac zeby przyspieszyc spalanie tkanki tłuszczowej i przyspieszyc przyrost miesni. Kiedys dawnooooooooo temu chodziłem na siłownie za młodych lat i teraz cos wzieło mnie na ponowne treningi.
Diete jakos tosuje to taka ze przestałem dojadac wieczorami poznymi.
Dzien moj wyglada tak ze rano w pracy o 10 jem sniadanie bułka z serem :) potem dopiero obiad jak przyjade z pracy ok 15-17 jakies ziemiaczki z kotlecikiem lub nalesniki z twarogiem,lub zeberka, lub kurczak pieczony. Nie mam ustalonej diety bo nie bardzo kumam w co uderzyc. I teraz moje pytanie czy jakies odzywki moglibyscie mi doradzic aby wspomoc w mojej meczarni.
ps: nie krzyczcie jak cos bo dopiero wchodze w to forum i prosze o wyrozumiałosc :)
Czekam na WASZA POMOC w doradzeniu co i jak postepowac zeby jakos wygladaowac :) :ok:
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: porada/doradzenie/pomoc

potem dopiero obiad jak przyjade z pracy ok 15-17 jakies ziemiaczki z kotlecikiem lub nalesniki z twarogiem,lub zeberka, lub kurczak pieczony. Nie mam ustalonej diety bo nie bardzo kumam w co uderzyc. I teraz moje pytanie czy jakies odzywki moglibyscie mi doradzic aby wspomoc w mojej meczarni.


zacznij kolego od diety, bo nie masz żadnej. Przede wszystkim więcej posiłków w ciągu dnia, a mniejsze porcje. Na początek bym się na tym skupił.

Żadne suple. Ogranicz węglowodany proste, czyli białe pieczywo, ziemniaki zostaw w jednym posiłki tak jak masz. Na śniadanie owsianka, albo płatki kukurydziane(wiadomo lepiej owsianka, ale jak się wdrożysz w śniadania inne jak bułka, to wtedy może się do owsianki przekonasz).

Przed obiadem musisz coś zjeść i to najlepiej jakby wpadły 2 posiłki, a obiad o 17, na kolacje kawałek pieczywa+serek wiejski/twaróg/tuńczyk

Ja w ciągu ostatnich 2 tyg sobie pofolgowałem z szamą, ale dieta idealna to:

płatki/omlet, kura+ryż, kura+ryż, kura/ryba/wołowina+ziemiaki/ryż/kasza, pieczywo+twaróg/tuńczyk

Taką trzymałem kilkanaście tygodni hehe

2 środkowe dlatego monotonne, bo np ryby nie odgrzejesz w mikrofali, ziemniaków też, natomiast czy ryż czy kura bez problemu mogą być odgrzewane.

Jak dasz rade coś podobnego trzymać, to efekty się pojawią baaardzo szybko. Poza tym nie weidera, bo to wielkie G daje, tylko ćwiczenia siłowe+aeroby, aczkolwiek tu już pisz w dziale trening, a zanim napiszesz to poczytaj w FAQ i zorientuj się co i jak.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


krzyzakmalbork
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Malbork

Napisano Ponad rok temu

Re: porada/doradzenie/pomoc
szafik, dzieki za odpowiedz :) no to trzeba sie zastosowac do Twoich rad ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024