Skocz do zawartości


Zdjęcie

Częściej mniej czy rzadziej więcej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Częściej mniej czy rzadziej więcej?
Witam koledzy zastanawiam się nad tym jak to działa w diecie na masę. Spotkałem się z wieloma różnymi opiniami na temat diet na masę. Jedni mówią żeby jeść np. trzy posiłki większe dziennie inni że nawet do pięciu tylko że mniejszych. Zastanawiam się przy okładaniu diety jaka metodę wybrać. Czy może stosować jedną jakiś czas później zobaczyć druga i ostatecznie wybrać tą która lepiej działała czy może znacie jakiś magiczny sposób z dieta który na pewno się sprawdzi?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Częściej mniej czy rzadziej więcej?

znacie jakiś magiczny sposób z dieta który na pewno się sprawdzi?


magiczny sposób jest taki, żeby zjeść jakieś śniadanie, dorzucić do niego białeczko i 50g gainerka, a dalej 3xkura z ryżem+5-6 jaj :P Do tego węgle z odżywek tyle ile potrzebujesz i jedziesz. Nie wiem mi na tym znakomicie idzie do przodu :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Częściej mniej czy rzadziej więcej?
Cóż. Kupa czasu minęła, ale może komuś się przydadzą moje trzy grosze :P Otóż teoretycznie problemy z łapaniem masy są przez zbyt szybki metabolizm. Jak wiadomo, metabolizm zwalnia, gdy organizm dostaje sygnał do gromadzenia zapasów bo "ŻARCIE SIĘ KOŃCZY!". Organizm wysyła taki sygnał, kiedy jemy rzadko a dużo. Kiedy jemy często w mniejszych porcjach, to organizm twierdzi, że "ŻARCIA JEST W OPÓR, NIE TRZA OSZCZĘDZAĆ!" no i pozwala sobie na podkręcenie obrotów, przez co szybciej spala i masa może nie iść. Z drugiej jednak strony, celowe spowalnianie sobie metabolizmu nie wydaje się pomysłem zbyt mądrym, w każdym razie nie spotkałem nikogo, kto by taką metodę chwalił - to były tylko moje przemyślenia na temat znanych reakcji organizmu. Wielu ludzi przez takie właśnie odżywianie np. 2-3x posiłki dziennie, zalewa tłuszcz, wlasnie przez obawe organizmu przed nadchodzącym okresem długiego głodu. Aby mieć zdrową, sportową, odtłuszczoną sylwetkę należy zatem jeść jakieś 5-6 posiłków dziennie. A żeby być wielkim, to najlepszym pomysłem będzie jeść w tych posiłkach jak najwięcej białka i dostarczać kalorii z tłuszczy bądź węglowodanów. Czyli w sumie Ameryki nie odkryłem - chyba każda dieta masowa przewiduje 5-6 posiłków dziennie, z dużą podażą białka ;)
  • 0

GośćGuest_pietronwwa_*

Guest_pietronwwa_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Częściej mniej czy rzadziej więcej?
„Tribestan – pierwszy w Polsce preparat dla kobiet i mężczyzn podnoszący libido”



[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024