Witam, znalazlem na allegro białko firmy EXP Infusion, ciekawi mnie czy ktos to brał? czy to dobre bialko jest? czy jakis syf? bo cena bardzo zachecajaca jak za 2,27 kg
białko e.x.p
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Bogate w białko śniadanie ograniczy skoki glukozy |
Artykuły i Ciekawostki |
|
|
||
Koktajle odżywcze (jak gainer lub białko) - przepisy! |
Dieta |
|
|
||
Duma i kasa - artykuł w Super Expresie o Nastuli |
MIXED-MA |
|
|
||
Kcal, białko, węglowodany, tłuszcze |
Dieta |
|
|
||
200 metki + Nitrobolon + M-stak + Białko i Węgle |
Sterydy i Prohormony |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
detonator- Ponad rok temu
-
białko, carbo, stack... co wybrać ?- Ponad rok temu
-
Thermo Fat Burner - dawkowanie- Ponad rok temu
-
Stawy- Ponad rok temu
-
Co na początek?- Ponad rok temu
-
suplementacja potrenigowa ja zrobic?- Ponad rok temu
-
Super pump- Ponad rok temu
-
Witaminy + BCAA?- Ponad rok temu
-
SPALACZE TLUSZCZU - co radzicie- Ponad rok temu
-
Kontuzja- Ponad rok temu




Ponad rok temu
