Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co na początek?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Lamia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:woj. śląskie
  • Zainteresowania:motocykle, książki, tenis

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na początek?
Jak już wspominałam miałąm sobei 'sprezentować terenera" i ... Był to wielki błąd, bo nie trafiłam za dobrze. Facet po 50-tce (luzik pewno obeznany, pomyślałam)... Określił, że muszę pracować nad tyłkiem, brzuchem i udami (normalnie niebywałe, dawno to wiedziałam!!!!). 2h spędziłam na tzw. bramie. Mówie człowiekowi, że chcę się skupiić na spaleniu tłuszczu i pytam jakie aeroby. On nic. Normalnie myślałam, że padnę, no i oczywiście polecał suplementy- normalka, w końcu on to też sprzedaje. Na dobrą sprawę jestem dalej na starcie :( Jak myślicie, czy plany treningowe dostępne w necie na zamówienie są ok?
  • 0
„Nemo sine vitiis est”

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na początek?

Określił, że muszę pracować nad tyłkiem, brzuchem i udami.

2h spędziłam na tzw. bramie.

pomijając brak aerobów to akurat brama jest idealnym stanowiskiem do treningu nóg, brzucha i pośladków :rotfl:

no i oczywiście polecał suplementy- normalka, w końcu on to też sprzedaje.

baa, a zwykle w takich przypadkach okazuje się, że "potrzebujemy" własnie tego, co długo zalega na półkach :rotfl:

Nie łam się, będzie dobrze :) Co do planów to może i są ok, ale czy to się opłaca? Lepiej spróbuj sobie coś ułożyć z informacji z tego forum, z podwieszonych w dziale "trening" lub jakichś innych źródeł z google i daj tu do sprawdzenia :)
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na początek?

Jak myślicie, czy plany treningowe dostępne w necie na zamówienie są ok?

a ciezko samej troche poczytac i ulozyc sobie plan
nie dosc ze za darmo to jeszcze czegos sie nauczysz

za kase to ja moge ci ulozyc diete i trening , skopiuje pierwszy lepszy z neta i wybulisz siano , ja bede happy a Ty ?

a teraz powaznie

dieta juz jest ? wrzuc do sprawdzenia

trening fbw 3x w tyg , nigdy 2 dni pod rzad

Nogi
plecy
klatka
barki
biceps
triceps
brzuch

na kazda partie wstaw jedno cwiczenie , najbardziej zlozone jakie moze byc

w dni wolne od silki aeroby , basen , jazda rowerem co tam chcesz i na co masz ochote
musisz sie ruszac
jeden dzien calkiem wolny , totalny relaks , dozwolone podjadanie - oczywiscie z umiarem i jak dieta jest
to dobrze wplynie na psyche i nie tylko...

dzialaj , pytaj , ukladaj i wstawiaj do sprawdzenia :D
  • 0

Lamia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:woj. śląskie
  • Zainteresowania:motocykle, książki, tenis

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na początek?
Jesteście Kochani!!!!! :) Normalnie od jutra zaczynam kopać w necie i coś ułożę. Wrzucę w pt lub sb, bo niestety ostatnio doskierwa mi brak czasu (ale na siłkę go znajduję ;) ) no i wstawanie o 5.00 rano do praco- stażu :/
Jeszcze raz dzięki, dobrze wiedzieć, że jest ktoś kto pomoże i nie smieje się z 2 osoby, że ma wielki tyłek ;) (w końcu sama chcę to zmienić- będzie ciężko, kurczak... :( )

No to dobranoc... :spi:
  • 0
„Nemo sine vitiis est”

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na początek?

woj. śląskie; Rybnik, Żory - te rejony by mi odpowiadały

blisko :D

podrzucę Ci namiar na dobrego trenera z okolicy jutro.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na początek?

Normalnie od jutra zaczynam kopać w necie i coś ułożę.

...a jak by ci się nie udało nic sensownego zkleić daj znać na PW lub pisz na gg.....cos tam pomogę mam doświadczenie z dieta i treningiem dla kobiet .....i to wieloletnie....

co do trenera....powiem tak za darmo to nikt nie pracuje nawet ja u siebie na siłowni....skłądanie planów na intenecie ok..ale trening personlany to już wyższa szkoła jazdy ...nie każdy jest taki sam...i nie każdy chce pracowac nad czym innym.....

co do supli ....zacznij od diety i regualrnego treningu od tego zaczyna każda moja klijentka .......i efekty sa ......jeśli trzymają sie tego co się do niech mówi ...a nie kozystają z ran swoich koleżanak i domorosłych znawców ......
  • 0

Lamia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:woj. śląskie
  • Zainteresowania:motocykle, książki, tenis

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na początek?
Oto i jestem z moim planem ...
Well siłka 3 razy w tygodniu. Skupilam się głównie na tym co na 'dole'
* rozciąganie przed przystąpieniem do ćwiczeń
Brama- obciążenie 15kg
1) odwodzenie biodra w pozycji stojącej z wykorzystaniem wciągu dolniego 3X20
2)prostowanie biodra z wykorzystaniem wyciagu 3X20
3)uginanie kolana z wykorzystaniem wyciągu dolniego 3X20
4)ćwiczenie na mięścnie przywodziciela z wykorzystaniem wyciągu dolniego 3X20
1)->4)- powtórka
5)uginanie kolana w klęku podpartym w wykorzystaniem wyciągu dolniego 3X20
6)odwodzenie biodra w pozycji leżącej na bok z wykorzystaniem wyciągu dolniego 3X20
7)spięcia brzucha- kolano do łokcia z wykorzystaniem wyciągu dolniego 20
5)->7- powtórka
8)ugięcie kolana w klęku podpartym z wykorzystaniem wyciągu górnego 3X20
9)prostowanie biodra w klęku podpartym z wykorzystaniem wyciągu górnego 3X20
8)->9) powtórka
10) przysiady z wykorzystaniem wyciągu górnego (trzymanie linek i przysiad) 3X20
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
11)wypychanie nogami gryfu 3X20
12)ćwiczenia na mięśnie przywodziciele z wykorzystaniem przyrządu pozycja siedząca 3X20
13)ćwiczenia na mięśnie odwodziciele z wykorzystaniem przyrządu pozycja siedząca 3X20
11)->13) powtórka
14)mięśnie brzucha z wykorzystaniem przyrządu, obciążenie 2kg. 3X20
30 min orbitrek lub bieżnia.

Tak prezentuje się mój zestaw ćwiczeń. Zdaję sobei sprawę, że jest jaki jest i niestety brakuje 'czegoś' w nim. Będę wdzięczna za wszelkie uwagi i propozycje.
Co do pozostałych dni w tygodniu... Szczerze to nie robię nic :(

Co do diety... Ostatnio zdarza mi się żyć na zupkach z paczki, babce piaskowej, jogurtach pitnych i innych świństwach- niestety w pracy inaczej się nie da :mur: Do tego strasznie trudno jest jeść 5 posiłków.

Wprowadzam suplement zapewne mało pomocny (zielona herbata w tabletkach), ale to tylko żeby uspokoić moją psychę, żeby myślała, że teraz będzie łatwiej.

Tak szczerze to nie myslałam, że to wszystko jest takie skomplikowane :zakrecony:
Respect dla Was Panowie :)
  • 0
„Nemo sine vitiis est”

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na początek?
...sorki ale to nie plan treningowy ...tylko jakas masakra......czemu tyle ćw i tylko na dolne partie ...z resztą te ćw to więkoszć izolowane .....a ona są mniej skuteczne niż ciężkie wielostawowe...czym sie kierowałąś układajac ten plan ????.....

co do diety ....5 posiłków co 3 h.....z czase wejdzie ci to w nawyk ...to jest niezbędne by nakręcic metabolizm a nie pozwolić mu głodować bo w takiej chwili on bedzie magazynował pokarm w postaci masy balastowej " tłuszczyku ".....
  • 0

Lamia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:woj. śląskie
  • Zainteresowania:motocykle, książki, tenis

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na początek?
Układałam wszystko zgodnie z zaleceniami trenera, który skupił się jedynie na określonej partii ciała :( najlepsze jest to, że identyczne ćwiczenia ma dziewczyna, która ewidentnie powinna popracować nad brzuchem, a jej dół ciała jest bardzo ok. Wiem, że to jest lipa, no ale ja się mało na tym wszystkim znam. Spaliłam się na trenerze :(
Z posiłkami u mnie coraz lepiej, tylko te ćwiczenia... :( Jakie ćwiczenia dodać do bramy?
Dzisiaj skusiłam się na indoor cycling, trafiłam na grupę średnio- zaawansowaną i teraz... Nie potrafię chodzić! Dostałam wycisk jak cholera, ale muszę przyznać- zarąbista rzecz! Deprecha mija :)
A teraz... jakiś pomysł na modyfikację mojego treningu :przestraszony: ???
Jak zawsze wielkie dzięki za wszystko ;)
Ps: ale mi wstyd ćwiczyć przy tych wszystkich facetach, normalnie masakra! Jednak z 2giej strony służą zawsze bezinteresowną pomocą- np. jak ma się problem z obsługą czegoś :] za dużo wszędzie luster, normalnie ciągle jestem czerwona ze wstydu (a może z wysiłku? :wstyd: ).
Dobrej nocki :D
  • 0
„Nemo sine vitiis est”

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na początek?
Lamia, sprawdz pw.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na początek?
,,,zmień trenera .....ma jakieś wyświechtane podejście....dziwne i nielogiczne jak dla mnie....powinnaś sobie trening podzielić na poszczególne partie i wałkować ćw ......dieta najważniejsza....

no i co on sie usrał z tą brana innych maszyn do pracy nie ma na tej siłowni ...jak nie zmień siłownie....
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Co na początek?
WitajLamia, przełam wstyd i ćwicz razem z mężczyznami przed lustrem. Na mojej siłowni rzadko która robi trening przed lustrem. Przeważnie robią km na rowerach lub steperach. Mi zawsze robią miejsce przed lustrem i często zdarza się, że ćwiczę sama, bo nagle chłopcy magicznie znikają. :hyhy: A Jak są to stoją i gapią się na moje tyły :rotfl: nie przejmuj się do dzieła :cwaniak:
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024