Skocz do zawartości


Zdjęcie

jedzonko z marketów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jedzonko z marketów
tym razem nie chodzi mi o szybkie dania z biedronki, tam sie robi mase to wiadomo ;)
ale pytam o dział miesny z kauflanda i bułeczki. A dokładnie chodzi mi o filecik z kury i schab, cięte na plastry, ceny nie duze, a to tego 2 ciemne buły mozna kupic i posiłek wydaje sie byc dobry za cene 4 zł. wydaje, bo nie jestem pewny co tam tak naprawde mozna znalezc, a te buły boje sie ze to mąka mieszana. Ktoś ma jakies wiesci co dokłądnie moge wcinać od jakis dwóch tygodni ? filet filetowi równy w tym przypadku ?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzonko z marketów
ja przez dlugi czas zaopatrywalem sie w filety w biedronce i mi odpowiadaly.

Ktoś ma jakies wiesci co dokłądnie moge wcinać od jakis dwóch tygodni

tego to Ci nikt nie powie tak jak nie bedziesz pewny z czego naprawde skladaja sie ine produkty.
ogolnie tez robie duzo zakupow w biedronce bo mieszkam niedaleko i jest bardzo tanio. Do tego mleczny start jeszcze po sniadaniu polecam i w ogole jako przekaske :)
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzonko z marketów
mleczny start to syf. nie polecam, nie ma wiele wspólnego z kaszką. mam składy mięs z kauflanda :( no nic, 2 posiłki dziennie od 2 tygodni byłyo dupe roztrzaś. zazwyczaj jest to emulsja skór zwierzęcych(a robi ją sie w sposó : skóra zwierząt + duzo tłuszczu pod duze cisnienie az powstanie z tego plastyczna masa) 40% mięsa reszta to emulgatory. wszystkie schaby i kury, wszystko tak samo. do tego mieso z (zapomniałem skrótu) chodzi o sposób przerobu, w którym firmy nie kupują miesa a odpady z koscmi, są maszyny które z tych kosci zrywają sciegna i reszte pozostałosci, to pod maszyne typu wilk i homogenizacja. TFU!Koniec z tym. jak nie kupie kury i nie ugotuje to nie zjem, a na trase i wyprawy gdzies na dwór bede brać buły włanie z kurą. nie kupujcie w kauflandzie nic z mies i pieczywa, nieurośniecie. jako technolog żywności po składach juz to wiem. Ogólem to dziwne ale jajka i serki wiejskie dają mi najwiekszą pompe, nie czuje tego po gotowanej kurze ani nawet anabolic protein, za to UNS robi swoje :|
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzonko z marketów
biedronka to naprawde dobry sklep, tam kupuje czasem dania w 5 minut czy jakos tak, kure, tunczyki, owoce..
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzonko z marketów
Wiadomo ze najbardziej przetworzone rzeczy sa najmniej zdrowe ale jesli kupujesz mieso w kawalku (piers z kurczaka np) to widzisz ze to jest mieso i jedyne co moze z tym byc nie tak to albo ze jest stare albo ze kurczaki dostawaly jakas pasze niespecjalna. Wiadomo pasztetow i parowek sie unika itp ;p
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzonko z marketów
starsza od kumpla jest pielegniarka i nigdy w zyciu nie pozwoliła mu jesc kury. mówi ze najgorsze co mozna jesc, ale nie wiem czemu... ktos sie łąpie w temacie?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzonko z marketów

starsza od kumpla jest pielegniarka i nigdy w zyciu nie pozwoliła mu jesc kury. mówi ze najgorsze co mozna jesc, ale nie wiem czemu... ktos sie łąpie w temacie?

ale to chyba chodzilo o te z marketow ?
oprocz marketowych zabiegow zeby miesko ladnie wygladalo to mozna zobaczyc na tubie jak sie "produkuje" kuraki , wtedy pewnie niejednemu przejdzie ochota na cycuchy ;)

jak t mowia - czlowiek nie swinia , wszystko zezre ;)
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzonko z marketów
jajka "3-ki". Obroncą zwięrząt kilka lat temu udało sie "obronic" kury, niepamietam o co im wtedy chodziło ale efekt był odwrotny, teraz jajka 3ki pochodzą zazwyczaj z chowu klatkowego, gdzie na 1m2 mozna zmiescic 30 lub 35 kur, aby to było mozliwe odcina im sie skrzydła i nogi, kurki stoją sobie w miejscu jak drzewka i znoszą jajca z chemicznych pasz. miałem o tym na lekcjach... i tak wole te jajca niz potem te kury...
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzonko z marketów
Ja mięso kupuje zawsze na placu targowym od zaufanego chlopa ze wsi, który ma tylko tyle mięsa ile da rade sprzedać w jeden dzień, zazwyczaj juz po 13,14 wszystko ma sprzedane wiec nie produkuje masowo. Oczywiście pewności 100% nie ma czym karmi i jak chowa te kury,ale po wadze cyców można podejrzewać ,że bardziej naturalnie bo filety ważą średnio kolo 400 gr a nie jak te sztuczne byki ze sklepów po 600 i więcej.
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzonko z marketów
Chlopaki nie wiadomo jak bedziecie uważać to i tak będziecie wpieprzać chemie. Teraz te wszystkie dodatki chemiczne sa rozpowszechnione na wielka skale.
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzonko z marketów

Ogólem to dziwne ale jajka i serki wiejskie dają mi najwiekszą pompe, nie czuje tego po gotowanej kurze ani nawet anabolic protein, za to UNS robi swoje :|

z tego co wiem, to za pompę odpowiadają węglowodany, a nie białko :hyhy:
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzonko z marketów
ale tak mam po serkach i jajcach. pierdole atykuły i badania . po tym sie dobrze czuje mam energii i chce mi sie zapierdalać, jestem w stanie cisnąć wiecej serii wiecej powtórzeń nie chce mi sie dojadać a żołądek zadowolony.. jedynie od jakiegos czasu produkty mleczne stały sie u mnie gazotwórcze. jak zjem to potem do konca dnia sadze wszystkim co jadłem. :rotfl:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Wrobelion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:dietetyka prawo nurkowanie sporty walki etnobotanika filozofia

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzonko z marketów
To może za mało węgli skoro tak sadzisz :)
  • 0
chaos się rządzi swoimi zasadami...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024