Skocz do zawartości


Zdjęcie

suplementy i trening na czysta mase


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

maxpf8
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sandomierz
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

suplementy i trening na czysta mase
witam czy odzywki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
zbuduja beztluszczowa mase miesniowa? czy polecicie mi cos lepszego ,te odzywki zaproponował mi pewien instruktor expert .ogolnie moj staz treningowy to 2 lata ale ostatnio pol roku mialem przerwe od miesiaca trenuje moj wiek to 21 lat . a co do tych odzywek ten expert powiedzial mi ze po cylku moze mi przybyc 10 kg masy miesniowej przy dobrej diecie czy to jest prawdą?
  • 0
;D

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
sam pomysl czy na spalaczu zrobisz 10kg ? :zdziwko:
na koksie tyle nie robia...
bialko , spalacz i tego trzeciego nie znam , jakis booster NO
jak dla mnie lipne polaczenie , sam spalacz da kopa , jak dowalisz booster to cisnienie moze niezle skoczyc :hyhy:
  • 0

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
haha 10kg beztłuszczowej masy mięśniowej ...
żeby to było takie proste ... ajjj

poza tym trenujesz miesiąc po przerwie ... ja bym dał się przyzwyczaić organizmowi do tego że wróciłeś na siłkę ...
  • 0

maxpf8
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sandomierz
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
to ile jeszcze musze pocwiczyc zeby zaczac suplementacje? i tez myslalem ze to raczej nie mozliwe zeby w miech zrobic 10 kg masy ;) .a czy moge robic rzezbe brzucha i jego spalanie bo chce zgubic tzw lekki miesien piwny i przy okazji robic mase miesniowa czy trzeba robic najpierw brzuch a pozniej dopiero brac sie za mase miesniowa? i moj trening to 3 cwiczenia na kazda serie miesni powtorzenie w serii to 12-10-8-8 poniedzialek barki i nogi sroda klata i triceps piatek plecy biceps i po kazdych cwiczeniach robie brzuch gorne partie i skosne 30 powtorzen w 4 seriach, czy ppo takich treningach moge zgubic ten brzuch i nabawic sie przy okazji ciekawych miesni??
  • 0
;D

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
trening treningiem , ale jak wyglada dieta ?? bo to zarcie wyznacza w ktora strone pojdziemy , czy masa czy rzezba
gubic fat i budowac miecho, da sie , ale to juz wyzsza szkola jazdy , musisz znac b. dobrze swoj organizm , dieta dograna na maksa... nie ladowalbym sie w to
ja bym polecial teraz jeszcze z masa , pilnujac zeby juz wiecej nie zalewalo , a od kwietnia redukcja , zeby na lato laski piszczaly na plazy ;)
  • 0

Kazu736
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
Ja na twoim miejscu przed rozpoczęciem suplementacji poćwiczyłbym minimum 3-4 miesiące...
Co do brzucha to polecam ABSII sam go zaczynam wprowadzać w życie i powiem że efekty widać i daje wycisk brzuchowi...
Nie wiem jak jesteś zalany czy mocno czy tylko okolice brzucha to ciężko mi powiedzieć czy możesz starać się spalać brzuch i masować na raz :zdziwko:
Jeśli masz dużo fata to ja bym wolał na razie redukcje spróbować a potem mase, bo jeśli zaczniesz masować teraz to może dziwnie wyjść wg mnie...

@edit
No chyba że masz mało tego fata to tak jak kolega wyżej pisał spróbuj pomasować troche...
  • 0

maxpf8
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sandomierz
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
mało mam tluszczu tylko miesien piwny sie zaczyna ukazywac i tylko na brzuchu jest troche tluszczu w pasie mam 92 cm w klacie 100 biceps 36 a co do masowki i dobrej rzezby na brzuch to tylko dietetyk? i co do jedzenia to staram sie duzo jesc bialek i wegla
  • 0
;D

maxpf8
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sandomierz
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
to jest odpowiedz ecperta na podwazenie jego teori o tym ze 10 kg w ciagu miecha mozna przybrac po tych wyzej wymienionych odzywkach...

to z niego taki ekst
ekspert
hehe;)
prosze pozdrowic i pochwalic za wiedze
po za tym lnie znaczy że jak spalacz w zestawie to nei zrobisz 10 kg druga sprawa jest taka iż splacz bedzie powodował rpzyrost CZYSTEJ MASY MIEŚNIOWEJ
a nie tłuszczu
  • 0
;D

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
po 1 dieta ... spalacz to dodatek ... co do 10kg to nie ma szans w miesiąc że 10kg czystej masy da się zrobić ...
a co do tego ze przy spalaczu można miesnie zrobic to prawda bo to zalezy od diety przeciez ... ale walic redukcje i robic ladnie miesnie to naprawde jak ktos juz napisal trzeba niezla wiedze posiadac co do organizmu swojego

a co do diety mowisz ze malo masz tluszczy ... tluszcze sa bardzo potrzebne
wiec odsylam do dzialu diety

poczatkowo jest latwiej, pozniej kazdy kg cieszy :D

chciałbym dodać jeszcze ze ten ekspert niezly jest ... bo to ile przyjdzie KG zalezy od bardzo wielu czynnikow: genetyka, dieta, regeneracja, podatnosc na te skladniki w suplach
wiec nie da sie powiedziec ile komu przybedzie ... pozatym mowimy o czystym miesniu a nie tlusczu

ps co to za ekspert ? sprzedawca w sklepie ?
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
10kg w miecha nie problem, z tym, że z 7kg to bedzie fat. A jak chodzi o 10kg czystej masy w miesiąc i to na suplach to :zabawa: .

Co do spalania fatu i budowania masy mięśniowej - na upartego to możesz rekompozycję tak zwaną zrobić. Nie będzie tak spektakularnych efektów budowania masy jak na typowej masówce, a spalanie tłuszczu powinno być w tempie zadowalającym (kwestia tego jak bardzo obetniesz węgle). Dobrego recompu się w prawdze bez koksu nie zrobi, ale sporo zredukujesz, cośtam może przybędzie suchej masy jak będzie sporo białka w diecie i powinno być ok.
  • 0

maxpf8
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sandomierz
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
ten expert to expert ze sklepu internetowego a co do mojej diety to staram sie jesc duzo bialka przecietny posilek dnia to pol kurczaka w porze ok obiadowej bo nie moge sie zmusic do sniadan pozniej makaron np rosol tylko ze tam jest prawie sam makaron ;) , po tym kotlet z piersi kurczaka ziemniaki nastepne danie to kanapka z tunczykiem i jajkiem ok 2 bo sa strasznie syte i jak dobrze pojdzie to jajka. mam nadzieje ze to jest ok staram sie nie jedac frytek i rzeczy smazonych a do obiadu jeszcze jadam surowki, i co powiecie na ta diete i proponujecie mi najpierw zrobic troche masy bez suple a pozniej ostra robote z brzuchem?? ale jak sie odzywian na diecie niszczacej brzuch i jakie miec przy tym treningi...
  • 0
;D

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
jakos ta diete moglbys rozpisac czytelniej bo niezbyt tu widac co z czym jesz
napisz godzina taka jem to i to

i juz moge powiedziec ze jest kiepsko bo nie ma sniadania
sniadanie to najwazniejszy posilek , czy sie masujesz czy redukujesz...
  • 0

maxpf8
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sandomierz
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
nie jem strasznie regularnych posilkow chcialbym sobie ulozyc diete regularna o kazdej godzinie moge jedynie napisac mniej wiecej co o ktorej a wiec godzina 11 pol kurczaka 16 makaron np rosol tylko ze tam jest prawie sam makaron i kotlet z piersi kurczaka ziemniaki 18 kanapka z tunczykiem i jajkiem 20 jajka albo kotlety sojowe.
  • 0
;D

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
to co rozpisales to przydaloby sie zmienic...

o ktorej wstajesz i o ktorej kladziesz sie spac ?
  • 0

maxpf8
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sandomierz
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
wstaje o 7 a ide spac o 23
  • 0
;D

maxpf8
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sandomierz
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy i trening na czysta mase
albo o 24 tu sa takie male zbieznosci
  • 0
;D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024