Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przedtreningówka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

mustafa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Przedtreningówka
Witam :D Jak w temacie, chciałbym poznać wasze zdanie o dobrej przedtreningowce:) myslałem nad nox pumpem albo mesomorph:) Jestem otwarty na Wasze propozycje i odczunia tych wymienionych przeze mnie:) Chciałem dodać że do wydania mam na przedtreningówke 200zł
  • 0

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedtreningówka
staż ? co brałeś wcześniej ?
  • 0

mustafa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedtreningówka
Staż ponad 2 lata. Cell Pump, nitrobolon2, NO Xplode, Jack 3d i ostatnio Shocka:)
  • 0

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedtreningówka
To ja zapytam z ciekawości :D Jak oceniasz cell pumpa i nitrobolon 2? Zastanawiałem się nad zamówieniem CP ale z tego co ostatnio patrzyłem nigdzie już nie ma, a nawet jeśli jest w ofercie sklepu to wysyłają emaila, że na sklepie nie ma. Dlatego z racji ograniczonego budżetu i nie powalającego stażu (specyfiki typu meso, jacked itp. zostawiam na przyszłość :D) zastanawiam się nad nitrobolonem 2 550g + C xplode ;)
  • 0

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedtreningówka
może 1.m.r ? bo meso to zapewne tego nowego ?
  • 0

mustafa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedtreningówka
Nitrobolona brałem przed shokiem i powiem Ci że jakoś tak nie odczuwałem nic specjalnego ale jak na taką kase to nie można się spodziewać cudów zwłaszcza że to nie była pierwsza taka odżywka :) Natomiast Cell Pump był pierwszą przedtreningową i naprawde fajny cykl wyszedł mi cell pump + jabłczan :) Jeśli już brałeś jakieś tego typu odżywki to polecam Ci Jack3d, z wszystkich wyżej wymienionych najbardziej kopał ale każdy ma inny organizm i na każdego działa coś innego :) Spróbuj nitrobolona jeśli mówisz że nigdzie nie możesz dostać cell pumpa, chyba że jesteś w stanie to dołóż i jacked bo naprawde warto :cool:
  • 0

mustafa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedtreningówka
Tak nowy. Mało opini z tego co widze albo bardzo dobre. Znasz może kogoś kto stosował,jakieś odczucia czy coś?
  • 0

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedtreningówka
pytasz teraz o meso czy 1.m.r ?
  • 0

mustafa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedtreningówka
1.m.r
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedtreningówka
z takiem stażem to proponuje ci CYTONOXA w sam raz dla ciebie ...nic mocniejszego ci nie trzeba na chwilę obecną ......
  • 0

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedtreningówka
dla mnie cytonox to niewypał :P
jedyne co czułem to złe samopoczucie ... brałem 1.5 dawki, 1 oraz 0.5 aby zobaczyć jak na mnie działa ...

co do 1.m.r to nie znam nikogo ... jedynie to opinie na forach czytałem ale bardzo dużo osób poleca i mówi że lepsze od jack3d'a ale nie wali tak ostro jak meso po głowie

jeśli jack3d Ci pasował wcześniej to możesz jeszcze raz go załadować sobie
  • 0

mustafa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedtreningówka
No właśnie tak myślałem żeby może jeszcze jeden cykl na nim zrobić bo według mnie to najlepsza przedtrenigówka jaką szamałem :) no i tylko tego 1.m.r znalazłem w jednym sklepie internetowym więc chyba dopiero wchodzi na polski rynek:) i za wiele o nim nie pisze więc narazie sobie odpuszcze go:) pozdro
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedtreningówka
1.M.R - wcinam wlasnie i powiem tak , jesli zle reagujesz na kofe to sobie odpusc bo w tym jest jej od groma , generalnie jak przywalilem 1.5 miarki ;) to zejscie okrutne , po kilku godzinach jeszcze mnie telepalo jakies drgawki itp i mialem wrazenie ze wszyscy wokol ruszaja sie jak zolwie a ja jestem strus pedziwiatr :rotfl:
jak wezme tak z 3/4 miarki to jest spoko , trening leci i nawet nie wiem kiedy a tu juz koniec :)
zaznaczam jeszcze ze malo jaka przedtreningowka mnie klepie , ale to cudo mnie zabija , nawet za bardzo zabija :D cpalnia :rotfl:
  • 0

Kandal
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedtreningówka
Bralem naprawde duzo przedtreningowek, bo brakowalo mi motywacji do treningu i jak sprobowalem NOXa to juz zostalem przy nim do konca:)Niesamowicie pobudza, polepsza koncentracje i daje dobra pompe...15 min i juz czujesz dzialanie:D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024