Skocz do zawartości


Zdjęcie

Po co, w jakim celu cwiczymy karate czy inne s.w.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co, w jakim celu cwiczymy karate czy inne s.w.
widziałem Sake walki z turnieju Sabaki Chalenge rozgrywanego w Denver ......zawodnicy z Kyokushin przegrywali walki z zawodnikami z Enshin Karate :wink:
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co, w jakim celu cwiczymy karate czy inne s.w.

spokojnie, spokojnie ;)


Laser, jak widzisz, jestem spokojny. gdybym był nerwowy już by leciały ostrzeżenia...
Po prostu przypominam...
MOD CZUWA...
:D
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co, w jakim celu cwiczymy karate czy inne s.w.

Ja bardzo podziwiam ludzi z kyokushin ale styl mi nie odpowiada bo jest zbyt wymagający - sorry ale ja nijak nie wyglądam jak Oyama, czy goście którzy odnoszą tam sukcesy, gdybym miał iść z nimi na wymianę, to by ze mnie została miazga po kilku strzałach.

Lubię fora internetowe, bo można zbijać się z własnych starych postów. Kilka miechów i taka ironia losu :)

Piszę bo przypomniało mi się, że goście z IFK mają podobno na koncie sukcesy w mistrzostwach "bezkontaktowych", mają też osobną formułę clickers. Dziwne, że wyborowa nie wspomniał, pewnie dlatego, że to taka zabawa jest. Ja tam polecam, fajny pomysł jeśli ktoś zaraz nie zaczyna tego traktować śmiertelnie poważnie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024