Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybór spalacza..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

LemonFlash
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Staż [miesiące]:2,5 roku
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :41
  • Wyciskanie [kg]:136

Napisano Ponad rok temu

Wybór spalacza..
Witam, mam pytanie do was o rade na temat wyboru spalacza. W grę wchodzi Scorch i Lipo6.. Nie wiem na co się zdecydować i proszę o pare wskazówek albo podzielenie się doświadczeniem jak było po cyklu itd. Mój cel to ok. 4-6kg redukcji fatu na klatce i brzuchu (oczywiście z aerobami, treningiem redukcyjnym i dietą). Mam jeszcze pare pytań odnośnie :
1.Czy jedno opakowanie starczy na cykl ?
2.Czy składniki zawarte w suplu są porównywalne? i czy któryś z nich nie jest szczególnie szkodliwy (chodzi np. o Efedryne o której ostatnio jest głośno.)
3.Wasze doświadczenia, jeśli próbowaliśćie danego specyfiku jaki był rezultat?
4. Ewentualne dawkowanie, czy brać jak na etykiecie czy lepiej jakoś inaczej? Pytam bo spotkałem sie z różnym dawkowaniem pisanym przez wielu użytkowinków.
5.Problemy związane z suplem? np. Zawroty głowy - jak po Venomie, kłopoty ze snem, niestrawnośći itd?
6.Ewentualna rada na temat innego spalacza? (Choć po wnikiliwej analizie wielu postów dochodze do wniosku że z tych 'w miare' bezpiecznych spalaczy to najlepszy wybór..

Dzieki z góry za odp, jeśli macie coś oprócz tych punktów do dodania to prosze bardzo :)
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybór spalacza..

Witam, mam pytanie do was o rade na temat wyboru spalacza. W grę wchodzi Scorch i Lipo6.. Nie wiem na co się zdecydować i proszę o pare wskazówek albo podzielenie się doświadczeniem jak było po cyklu itd. Mój cel to ok. 4-6kg redukcji fatu na klatce i brzuchu (oczywiście z aerobami, treningiem redukcyjnym i dietą). Mam jeszcze pare pytań odnośnie :
1.Czy jedno opakowanie starczy na cykl ?
2.Czy składniki zawarte w suplu są porównywalne? i czy któryś z nich nie jest szczególnie szkodliwy (chodzi np. o Efedryne o której ostatnio jest głośno.)
3.Wasze doświadczenia, jeśli próbowaliśćie danego specyfiku jaki był rezultat?
4. Ewentualne dawkowanie, czy brać jak na etykiecie czy lepiej jakoś inaczej? Pytam bo spotkałem sie z różnym dawkowaniem pisanym przez wielu użytkowinków.
5.Problemy związane z suplem? np. Zawroty głowy - jak po Venomie, kłopoty ze snem, niestrawnośći itd?
6.Ewentualna rada na temat innego spalacza? (Choć po wnikiliwej analizie wielu postów dochodze do wniosku że z tych 'w miare' bezpiecznych spalaczy to najlepszy wybór..

Dzieki z góry za odp, jeśli macie coś oprócz tych punktów do dodania to prosze bardzo :)


w spalaczach już nie uświadczysz efki
  • 0

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybór spalacza..
Jeśli chcesz spalić 4-6 kg to myślę, że poradzisz sobie bez spalacza z samą dietą i aerobami, ale mi również tak radzono a i tak kupiłem scorcha ^^ z tym tylko, że ja chce zrzucić jakieś 10 kg :) Co do efektów to trzymam dietę, biorę spalacz i robię aeroby od niecałych 2 tygodni i waga spadła o 4 kg. Jeszcze jakieś 5-6 kg i będę zadowolony :) Sugeruję zacząć przez pierwsze dni po 1 capsie 2x dziennie aby przyzwyczaić organizm (ja odrazu brałem 2 capsy i miałem zawroty głowy) a następnie stopniowo zwiększać do optymalnej dawki 3 capsów 2x dziennie. Jedno opakowanie spokojnie starczy Ci na cykl. Ba, jeśli będziesz trzymał dietę i miał dobry trening z aerobami to 4-6 kg zleci w 2 tygodnie ^^ A spalacza zostanie połowa ;P I staraj się go brać na pusty żołądek np. rano przed śniadaniem i koło 14 przed obiadem. Nie bierz po 16 bo podobno trudno zasnąć ^^ Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)

PS. No i oczywiście redukując będziesz chudł na całym ciele a nie tylko na brzuchu i klacie, dlatego proponuje pić białko (chyba, że dostarczasz tyle ile trzeba z posiłków) aby nie tracić mięśni.
  • 0

LemonFlash
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Staż [miesiące]:2,5 roku
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :41
  • Wyciskanie [kg]:136

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybór spalacza..
Wielkie dzięki takiej odpowiedzi oczekawiałem :)
  • 0

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybór spalacza..
Nie ma sprawy ;) zdaj relację po jakimś tygodniu jak efekty :P Podzielimy się spostrzeżeniami. I jakbyś miał pytania to wal śmiało ;) Postaram się pomóc :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024