Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak brać BCAA i białko przy ostrej redukcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Jak brać BCAA i białko przy ostrej redukcji
Witam , przystępuje do redukcji, trening siłowy 3 razy w tygodniu, aeroby po treningu 30 minut, w dni nietreningowe 2 razy po 40 minut. Doradżcie chłopaki jak brać BCAA i białko. Nie stosuje niczego oprócz w wymienionych suplementów. Dieta jak u zwykłego przeciętnego studenta. Zero spalaczy,. Zwykły przeciętny chłopak ćwiczacy amatorsko, chcący schudnąć.Prosze o rady doświadczonych kolegów.
  • 1

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać BCAA i białko przy ostrej redukcji
bcaa przed i po treningu siłowym i po aerobach białko ( dobrze było by gdyby był to izolat , lub mieszanka izolatu z koncentratem )
  • 0

glutamen2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać BCAA i białko przy ostrej redukcji
ja uwazam tak ja wyzej napisał geloo83, ale w dni nietreningowe tez był dał porcje bcaa przed lub po aerobach zeby zabiezpieczyc miesnie przed paleniem. Jesli w DNT walisz aeroby rano na czczo, to bym dal bcaa 30 minut przed aerobami, jesli walisz aeroby w ciagu dnia, to bcaa bezposrednio po aerobach, ale to tylko moje skromne zdanie.
  • 0

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać BCAA i białko przy ostrej redukcji
Mam białko Pure Whey isolate 95, drogie ale dostałem w prezencie hehe. Trenuje przewaznie rano, to ile tego BCAA? Brać przed siłką i po a w dni nieterningowe po aerobach?
  • 1

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać BCAA i białko przy ostrej redukcji
ok wiec tak bierze 1g/kg masy ciała podziel to na porcje przed i po treningiem tak samo rób w dni wolne od treningu bierz porcje bcaa przed aerobami i izolat po
  • 0

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać BCAA i białko przy ostrej redukcji
Dzięki , Geloo jestesmy ziomkami. Odnośnnie Oriona pytać na GG czy tu, bo ja jestem z Energy?
  • 1

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać BCAA i białko przy ostrej redukcji
możesz pytać na gg ......acha to ćw u Jacka i Tomka świetna siłka i świetny klimat
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024