Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ashwagandha & Triphala


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

indianiec
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ashwagandha & Triphala
Czy ktoś z was próbował Ashwagandha jako suplement? Znalazłem filmik na YouTube gdzie koleś zachwala to zioło i mówi, że dawał je graczon koszykówki jak był odpowiedzialny za rozwój drużyny NBA. Mówi, że dzięki temu byli mniej podatni na stres, mieli więcej siły i byli zdolni wycisnąć z siebie znacznie więcej

Materiał jest niestety po angielsku tylko

  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashwagandha & Triphala
Korzenie Ashwagandha zwane są także indyjskim żeńszeniem , nic dodac nic ujac stosowanie go napewno nie zaszkodzi a może jedynie wspomóc ,
  • 0

indianiec
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashwagandha & Triphala
Fakt, na pewno nie zaszkodzi bo to z tego co czytałem najzwyklejsze zioło bez efektów ubocznych. Ale próbowałeś? Nie chcę wyrzucić 70zł w błoto, a tyle kosztuje opakowanie w necie. Na stronie tego produktu nie ma nic napisane o większej sile czy możliwościach fizycznych

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashwagandha & Triphala
nie wiem nie stosowałem wiec trudno mi cokolwiek powiedzieć mi coś na ten temat
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashwagandha & Triphala
szkoda kasy, biorą duze pieniądze za towar mało znany, kosztujący tak naprawde grosze.. niby po testach, w opisach brak nawet konkretniejszego składu, niewiadomo co za alkaloidy tak naprawde zawiera.. ja mysle ze są ciekawsze sprawdzone rzeczy na rynku. a opakowania akurat są tansze niz podajesz. Większość tych nowych ziół zawiera bliskie pochodne znanych dobrych stymulantów, albo tak jak np: guarana, substancja czynna to nic innego jak kofeina duzo wolniej uwalniana do organizmu, dzieki czemu masz stały lekko zawyzony poziom stymulacji. Kupując naturalne środki warto doinformować się w jaki sposób działają. A co do tych przyrostów, teraz modne jest walić wszędzie w opisach "zwiększa przyrosty masy mieśniowej", jeszcze troche i nawet na mleku je znajdziesz, bo co, białka troche jest więc nie mija sie z prawdą :rotfl:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

s0ze
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashwagandha & Triphala
Jaki sklad maja podac gdy to jest jedno ziolo? Na opakowaniach żeń-szenia tez nie widze skladu poza iloscia w jednej kapsulce. Sa ziola uzywane przez ludzi od wiekow, jesli nie mialy by zadnego wplywu na orgaizm to na ch** by to jedli? Sceptycy jak kolega wyzej byli i beda zawsze, gdy zaczynano badania nad kreatyna tez ich nie brakowalo :rotfl:
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashwagandha & Triphala
s0ze, bo z ziołami w tym sporcie jest dupa. Juz sie kiedys ludzie zachwycali na tym forum i innym Sarsaparilla która złamanego Ch8)($# daje ;)
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ashwagandha & Triphala
górniki :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024