Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta do Oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

TaB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta do Oceny
Witam. Ćwiczę już jakis czas i są już nawet widoczne tego efekty lecz nie stosuję zbytnio żadnej diety - czas to zmienić. Mam teraz dwa tygodnie wolnego i zamierzam przez ten czas zrobic sobie hardcorową diete (tzn. będe jej dosłownie przestrzegał przez 2tyg. - jezeli wytrzymam to postaram się ją utrzymac dluzej). Ważę 86kg, wzrost 186, wiek 20.

Posiłek 1 (9:00)
- 130g Płatki Corn Flakes + Mleko
- 4 Jajka, 2 kawałki chleba razowego

Posiłek 2 (13:00)
- 100g Ryż brązowy
- 150g Piersi z kurczaka
- 15g Oleju lnianego

Posiłek 3 (16:30)
- 200g Makaronu
- Sos spaghetti lub inny
- 15g Oleju lnianego
- Marchewka

Posiłek 4 (20:30)
- 100g Ryż biały
- 150g Piersi z kurczaka
- 15g Oleju lnianego
- Banan

Posiłek 5 (22:00)
- 50/60g ostrowia wpc 80%

+ Do tego witamina C, Magnez, OMEGA3
Na inną dietę mnie zabardzo niestać ; ) Co o niej myślicie?
  • 0

diablo08
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do Oceny

4 Jajka


same bialka bez zoltek

posilek 4 bym dal za 3 (jezeli miedzy posilkiem 2 a 3 masz trening, musi byc po treningu miecho nie dostarczysz organizmowi potrzebnych skladnikow z makaronu i sosu) + warzywa

a na posilek 4 tunczyk + makaron

i o 22:00 200g serka wiejskiego
  • 0

TaB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do Oceny

same bialka bez zoltek

Wiedziałem że ktoś to napisze :] Poprostu nie chciałoby mi się bawić w odzielanie żółtka od białka no ale skoro trzeba to ok. 4 jajka zamieniam na 1 jajko + 3 bez żółtka

posilek 4 bym dal za 3 (jezeli miedzy posilkiem 2 a 3 masz trening, musi byc po treningu miecho nie dostarczysz organizmowi potrzebnych skladnikow z makaronu i sosu) + warzywa

Na trening mogę sobie pozwolić między 17 a 19 więc chyba niczego nie trzeba zamieniać

a na posilek 4 tunczyk + makaron

Tuńczyka nie lubię [wiem, wiem - ma wspaniałe białko przyswajalne ale nie będe go jadł...]

i o 22:00 200g serka wiejskiego

hmmm... zapędze się w dodatkowe koszty no ale jak finanse pozwolą to będe ten serek jadł
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do Oceny
TaB, dieta wygląda dobrze. Jeśli ci pasuje to ja stosuj. Widzę, że masz białko WPC. Policz sobie za pomocą kalkulatora ile wynosi dzienne spożycie białka,ww i tłuszczy no i kal. Jeśli będzie wszystko ok to fajnie, a jak nie to bierz białko aby te straty zmniejszyć.

W FAQ masz co i ile jest potrzeba.

A posiłek 5.
50/60g białka, tyle twój organizm nie przyswoji, szkoda białka, bo i tak z tych 60, to ze 20 wys***asz :D Wal góra 40g.

Z dietą jest ciężko, jeśli nie jesteś człowiekiem który żyje z kuturystyki to ciężko jest ją trzymać, bo nie ma się na to czasu. Ale ważne aby swoją diete chociaż trochę uskutecznić. No i wiadomo na dobrą michę potrzeba kupe kasy, ja też bym chciał lepszą dietę, ale kasy trochę brak więc jest jak jest.
  • 0

diablo08
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do Oceny
TaB, oddzielanie bialek to zaden problem wystarczy chciec, ja zjadam 6 bialek i nie marudze ;)

nie wiem ile kosztuje serek w pl ale wydaje mi sie ze chyba grosze, mozesz tez kupic twarog i mieszac z dodatkiem mleka tez ponoc dobrze wchodzi ( nie probowalem)

rosnij chudy :D
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do Oceny
No tak ser twarogowy chudy to jest bardzo dobra opcja na noc. A do tego tania, więc polecam jako ostatni posiłek właśnie ser zjeść. A białko jako dodatek do diety.
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do Oceny
Noo ja na noc jak cwicze (teraz przerwa, jego mać) to wrzucam jogurt naturalny+ser bialy+cukier, wypas ;P
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024