Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

pelo177
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
Witajcie.
Dołączyłem do forum, poniewaz chce prosic Was o mala pomoc.
Z GÓRY PROSZE O WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW a nie amatorów :)

Mój problem wyglada nastepujaco.
Mam prawie 20 lat i od dziecka jestem bardzo aktywny fizycznie. Ostatnie 6 lat trenuje pilke nozna. Moim glownym problemem jest zbyt mala masa. Moja "przemiana materii?" jest chyba tak szybka ze nie jestem w stanie normalnie przytyc. Zaczynam treningi na silowni (kiedys juz cwiczylem, lecz nie dosc dlugo i na sucho) i za jakis czas planuje zakup Matanabolu. Skonczylem szkole srednia o profilu sportowym i mialem kontakt z osobami stosujacymi metke. Podczas jednego cyklu waga skoczyla im kilka kg i zanotowali przyrost sily. Zadowalajaca mnie masa przy moim wzroscie na razie mysle ze bedzie kolo 80 kg, bo nie chce zbytnio stracic na motoryce.
Wiem ze zaraz sie zaczna teksty typu Dietanabol itp itd, albo bierz suple, ale chodzi o to, ze suplementy sa bardzo drogie jesli chce sie dobrac odpowiednie i efekt ich stosowania jest uwidoczniony po dluzszym okresie. Z tego co wyczytalem i zasiegnalem opinii znajomych metka jest stosunkowo tania i przyrost masy oscyluje w granicy 1-2 kg /tydzien. Oczywiscie przy odpowiednim odzywianiu.
Chcialbym sprobowac 1 cykl (chyba 6 tygodni) i zobaczyc jak to bedzie wygladalo.
Mysle ze od 6 tygodni stosowania metki jeszcze nikt nie umarl, ale nie po to tu jestem zeby wyrazac swoje opinie.
Zalezy mi na szybkim przyroscie masy, poniewaz moja waga mnie nieco eliminuje na boisku.
Bardzo prosze o szczegolowe rozpisanie, jak mam to brac i co jest podczas cyklu bardzo wazne.
Trenuje regularnie, teraz doszla silownia a zakup planuje za jakies 2 miesiace.
Prosze o pomoc i dziekuje z góry!

Jesli napisalem cos smiesznego to mnie nie rozstrzelajcie od razu :P
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
Skoro wiesz ze odzywianie jest bardzo ważne na cyklu z metki mysle że diete masz dobrą i odpowiednio skomponowana. Więc ja ci radze najpier wrzucic kreatynę. Równiez jest stosunkowo niedroga. Na pierwszy cykl przysrosty są niewiele mniejsze jak na metce a nie poryje watroby.

Jezeli 100% jesteś przekonany do metki to ja mysle tak

15 mg dziennie podzielone na 3 dawki po 1 tabsie. Na cyklu osłonki na wątrobe. Ale zastanów się nad tą kreatyną. Nie pożałujesz.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

pelo177
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
Jestem nastawiony na ta metke, ale jesli mowisz ze na pierwszym cyklu po kreatynie bedzie niewiele mniejszy przyrost to zaczne od tego chyba.
Tylko powiedz mi prosze jakiej firmy najlepiej, bo wiem ze sa rozne rodzaje kreatyny.
Dzieki

Aha i na przyszlosc, moglbys mi doradzic jaka oslonke na watrobe nejlepiej?
Ktos wspominal o Hepatilu, ale wole sie poradzic :)
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
Ja szamałem Vitalmaxa Zielona. Podobno dobra tez Crea Cola z Megabola. Ogólnie albo mono albo jakiiś Jabłczan.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
Kup sobie monohydrat kreatyny, firma w sumie nie ważna mono to mono jak nie chcesz bawić się w rozpuszczanie kreatyny tylko wolisz kapsułki to kup sobie Monohydrat Olimpu w kapsułkach :)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
wez sie za miske lepiej to przyrost bedzie 2kg tydzien, widac ze bladego pojecia nie masz i oczekujesz ze meta da ci super mase tyle ze po mecie trzeba brac krete zeby podtrzymac to co sie zrobilo takze wiesz nie sluchaj kolegow bo takie pierdoly co ci mowia to w trwam mowia.
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
j.w
  • 0

pelo177
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
"wez sie za miske" swietnych rad udzielasz. Przeczytaj ponownie i dokladnie moj post to moze zaczaisz o co chodzi..
Po prostu mam bardzo szybkie trawienie pokarmow i nie wiem juz jak sobie z tym poradzic, Nie jest to problem typu: Na wakacje chce miec klate i wpieprzam mete.
Po prostu potrzebuje wiecej masy do walki w sporcie kontaktowym jakim jest pilka nozna.
Myslisz ze taki Ronaldo dlaczego bral sterydy? Na pewno jest wielu wiecej sportowcow ktorzy maja taki problem, chociazby ostatnimi czasami Jakub Wawrzyniak. I myslisz ze oni brali dlatego ze chcieli "super efekt" ?
Prosze o wypowiedzi osoby, ktore naprawde wiedza cos o tym problemie a nie gosci ktorzy z kazdego chca zrobic pozera co wpieprza zeby klate pokazac ;/
  • 0

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
dobra Ty nie fisiuj tutaj bo chciałes dobrych rad to masz :) podaj co takiego jesz ze nie mozesz przytyc gwarantuje Ci ze dobra dieta i pozadna nadwyzka kalorii ok 6 posiłkow dziennie i kreatyna zdziałasz tez duzo jesli chodzi o mase miesniowa, sformułowanie "wez sie za miske" jest jak najbardziej na miejscu poczytaj troche o odzywianiu, diecie, kreatynie i zobaczysz ze to to czego Ci potrzeba a nie Metka na samym starcie z cwiczeniami, a tak na marginesie nie uwazam aby piłka nozna była sportem kontaktowym w ktorych nie obejdzie sie bez masy ;) raczej bez odpowiedniej motoryki techniki kondycji i wytrzymałosci :) chciales dobrych rad to masz...a jak koniecznie potrzebujesz metki tak jak wspomniany przez Ciebie ronaldo to juz Twoja broszka z tym ze nie wydaje mi sie abys grał na swiatowym poziomie i musiał pakowac sterydy :) po samej mecie bedziesz miał rezultat moim zdaniem nie taki jaki bys oczekiwal pozniej beda spadki itd natomiast jak ułozysz sobie dobre MENU do tego dorzucisz krete to wszystko naturalnie bedzie szło do przodu wiec zastanow sie nad tym.
pozdrawiam
  • 0
..daje z Siebie maximum, widze pracy efekty..
..mam szerszy punkt widzenia i wiecej perspektyw..

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
Koras zależy na jakiej pozycji grasz w nowoczesnej piłce przyjęło się że obrońcy muszą mieć trochę na sobie :]. Też Pelo gram w piłkę i z doświadczenia wiem że jak złapiesz szybko masę taki nagły przeskok o kilka kg to i tak stracisz na szybkości motoryce itp. więc radzę Ci stopniowo łapać masę mięśniową a nie jebnąć metkę i z 68kg nagle jak to mówisz optymalne 80kg . Popracuj trochę z dietą i kreatyną nie pożałujesz a masa na pewno ruszy . P.S Pelo na jakiej pozycji grasz ??
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
no ja nie watpie, sam lubie w piłe popykac na niezłym poziomie, ale wlasnie tak jak mowisz w jego przypadku szybki skok masy moze pogorszyc wszystkie składowe o ktorych napisałem, natomiast reguralne łapanie masy i przyzwyczajenie organizmu do tego ze sie wazy wiecej to juz inna bajka :) dlatego ja w tym przypadku bym sie nie rzucał na metke tylko tak jak obaj juz napisalismy :)
  • 0
..daje z Siebie maximum, widze pracy efekty..
..mam szerszy punkt widzenia i wiecej perspektyw..

pelo177
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
Wlasnie o takie rady mi chodzilo :)
Gram na pozycji przed stopera. (wysuniety obronca)
Nie chodzilo mi o to, ze poziom mojej gry to kl swiatowa jak ronaldo, tylko to jest znany przypadek i uzylem go jako argumentu.
Nie wiem jak Ci mam sprecyzowac sposob mojego odzywiania, poniewaz przez prace nie jest on idealnie regularny w 5-6 posilkach.
Jem barrdzo duzo miesa i warzyw. Sniadanie standardowo chleb z jakims serem, wedlina,kolacja podobnie, obiad roznie ale zawsze z miesem, przekaski typu jakiejs kielbasy czy jogurtow, budyniow, natomiast prawie w ogole nie jem slodyczy. Ma to jakiekolwiek znaczenie?
Jestem sklonny sprobowac kreatyny bo macie solidne argumenty, ktore mnie przekonuja.
Bylbym wdzieczny jesli moglibyscie sprecyzowac dokladnie czego i w jakich ilosciach powinienem wchlaniac. Moze jest jeszcze cos, czym moglbym urozmaicic swoje odzywianie.
Dzieki bardzo za dyskusje , bo bedzie naprawde pomocna :)
  • 0

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
wbijaj do działu odzywianie masz tam podwieszone diety na mase :) poczytaj internet pełen roznych dobrych rozwiazan ułoz cos i sie pomysli :)
  • 0
..daje z Siebie maximum, widze pracy efekty..
..mam szerszy punkt widzenia i wiecej perspektyw..

pelo177
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
ok :)
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
Co do pozycji no stoperowi pasuję mieć jakąś atletyczną budowę :D. A z kreatyną zwykły monohydrat na początek wystarczy :]
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
Już pisałemto nie raz meta nie jest lekarstwem na niedożywienie. Przejrzyj diety na mase, to zaraz sobie uświadomisz, ze może na typowego zjadacza chleba jesz dużo, ale dla osoby aktywnej fizycznie tyle co nic.

Reszta j.w łap sie za miche + mono
  • 0

pelo177
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
Ok to sprobuje zlapac za miche, aczkolwiek bedzie to dosc trudne aby jesc 5-6 posilkow dziennie ;/
Praca, studia..
Ale sprobujemy z mono :)
Dzieki bardzo za dyskusje i rady :))
  • 0

koksland1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow
meta lub prop najlepiej
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, prosze o pomoc tylko specjalistow

meta lub prop najlepiej


za 2 lata .
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024