Skocz do zawartości


Zdjęcie

DRUGI CYKL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

jarek1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

DRUGI CYKL
Witam mam prosbę, rozpiszcie mi cykl na dece mam taką paczuszke Dołączona grafika chcemy to wziąść na dwie osoby, napiszcie czy jest sens brać na dwóch i co do tego, osobiście myslałem ze testosteron.

Moja waga 95 kumpel 100
wzrost 185 i 185

staż 3 lata

wiek 24 i 19

Dodam że pierwszy cykl to metanabol po 150 tabletek.
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL
ile masz tej deki? to sa 100 wiec tzeba jej miec troche a do niej oczywiscie musi byc tesc
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

jarek1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL

ile masz tej deki? to sa 100 wiec tzeba jej miec troche a do niej oczywiscie musi byc tesc

Tyle ile widać na zdjęciu 5 ampułek słyszałem że trzeba brać mniej dlatego mysłałem żeby brać po pół na osobe.
  • 0

tomekxd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL

Tyle ile widać na zdjęciu 5 ampułek słyszałem że trzeba brać mniej dlatego mysłałem żeby brać po pół na osobe.


masz 1000mg zeby byl sens dece musisz ciagnac przez 12 tyg. 300mg na tydz jak na pierwszy cykl to to Ci starcza na 1,5 tyg jak we 2 chcecie wiec to jest bardzo mala ilosc + tesc oczywiscie tak mi sie wydaje jak jestem w bledzie niech mnie ktos poprawi.
  • 0

jarek1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL

masz 1000mg zeby byl sens dece musisz ciagnac przez 12 tyg. 300mg na tydz jak na pierwszy cykl to to Ci starcza na 1,5 tyg jak we 2 chcecie wiec to jest bardzo mala ilosc + tesc oczywiscie tak mi sie wydaje jak jestem w bledzie niech mnie ktos poprawi.



tomekxd ja nie brałem wczesniej deki ale wydaje mi sie że nie masz o tym zielonego pojecia(może się myle) 1,5 ampułki na strzał?! chyba cos ci się pomyliło, czyli na sesje 12 tygodni powiniennem mieć ponad 5 paczek deki !!!

MAC weź tu odpisz bo głupieje!!!
  • 0

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL

tomekxd ja nie brałem wczesniej deki ale wydaje mi sie że nie masz o tym zielonego pojecia(może się myle) 1,5 ampułki na strzał?! chyba cos ci się pomyliło, czyli na sesje 12 tygodni powiniennem mieć ponad 5 paczek deki !!!

MAC weź tu odpisz bo głupieje!!!


Dobrze Ci napisał przy twojej wadze 200mg\e7d to minimum. Deca się długo rozkręca wiec nie ma sensu robić krótrzego cyklu niż 8 tygodni , a optymalnie to 10 i więcej. Cykl na dece to kosztowna sprawa wiec jeżeli nie masz kasy to zrezygnuj i zastanów się nad czymś innym. pozdro
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

tomekxd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL

tomekxd ja nie brałem wczesniej deki ale wydaje mi sie że nie masz o tym zielonego pojecia(może się myle) 1,5 ampułki na strzał?! chyba cos ci się pomyliło, czyli na sesje 12 tygodni powiniennem mieć ponad 5 paczek deki !!!

MAC weź tu odpisz bo głupieje!!!



Mi sie wydaje ze mam pojecie powinienes miec 5 paczek bo one sa 100 i do tego tesc.
  • 0

tomekxd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL

Mi sie wydaje ze mam pojecie powinienes miec 5 paczek bo one sa 100 i do tego tesc.



tak optymalnie :

1-10 deca 200mg e7d
1-10 tesc enan 200mg e5d

Tak jak kolega napisal duzo kasy potrzebne na taki cykl a juz nie mowie po cyklu na podtrzymanie efektow + odblok
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL
2 paczki wystarczą na osobe
  • 0

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL

Mi sie wydaje ze mam pojecie powinienes miec 5 paczek bo one sa 100 i do tego tesc.


Tak ale flakony po 2ml. Co nie zmienia sytuacji że tego nandrolenu masz za mało jak na 1 osobe nie mówąc już o 2. Ale jak nie wierzysz to poczekaj na MAC'a lub Laska'e.
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL

2 paczki wystarczą na osobe

co??????? :P :P :) chyba nie brales nigdy deki jak juz ktos napisal min brania deki to 10 tyg bo sama ona rozkreca sie po 6tyg
a trzeba brac ja min 200mg e7d i do tego obowiazkowo tesc i koniec tematu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ;) ;) ;) ;)
a co sie tyczy zalozyciela tematu lepije odpusc sobie ta deke bo nie masz pojecia i jeszcze chcesz to brac z kumplem na pol ;) ;) ;) ;) ;) ;) :D :D :D zal
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL
Laska zobacz jeszcze raz dokładnie zdjęcie to są flakony ze stężeniem 100mg/1ml ale flakony po 2ml(przynajmiej takie są na zdjęciu). :P A tak po za tym jest duże prawdopodobieństwo że będziesz miał fake :P To jeden z najczęściej podrabianych sterydów.
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL

co??????? :P :P :) chyba nie brales nigdy deki jak juz ktos napisal min brania deki to 10 tyg bo sama ona rozkreca sie po 6tyg
a trzeba brac ja min 200mg e7d i do tego obowiazkowo tesc i koniec tematu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ;) ;) ;) ;)
a co sie tyczy zalozyciela tematu lepije odpusc sobie ta deke bo nie masz pojecia i jeszcze chcesz to brac z kumplem na pol ;) ;) ;) ;) ;) ;) :D :D :D zal



Laska ładnie to opisał.

Tak dla Twojej wiadomości ( jarek1984 ), jak miałem cykl Nandrolone+Testosteron to wyszło :
Nandrolone 600mg/week 14tyg ( 3 amp po 2ml 100mg/1ml) + Testosteron 1000mg/week ( 4 amp po 1ml 250mg ). Przy 200mg na tydz odczujesz lekkie działanie Nandrolonu chyba ze wrzucisz do cyklu Winstrol.

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL
Ja mówiłem z własnego doświatczenia młode gówniarze co znam co mają po 16 lat brali dece i wino i jeden gostek miał 2 opakowania deci i coś tam teścia nie wypytywałem dokładnie bo z debilami nie gadam którzy nie wiedzą co robią ale po 2 miechach gościu poszedł 4 cm w bicu i ok 10kg wagi i potem takie gały co się stalo :P nie wiem czy to zasługa teścia czy deci ale to była deca durabolin organon
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL

Laska zobacz jeszcze raz dokładnie zdjęcie to są flakony ze stężeniem 100mg/1ml ale flakony po 2ml(przynajmiej takie są na zdjęciu). :P A tak po za tym jest duże prawdopodobieństwo że będziesz miał fake :P To jeden z najczęściej podrabianych sterydów.

tak wiem dlatego napisalem ze najmniejsze minimum to 200mg e7d czyli 1amp a w opak ma ich 5 a cykl minimum to 10 tyg czyli jeszcze musi dokupic 5
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL

tak wiem dlatego napisalem ze najmniejsze minimum to 200mg e7d czyli 1amp a w opak ma ich 5 a cykl minimum to 10 tyg czyli jeszcze musi dokupic 5



Hehe to żeśmy się wszyscy dogadali. barto5 napisał: 2 paczki wystarczą na osobe. Za co żeś raczył go zjebać, a przecierz dobrze napisał bo jak sam napisałeś 1 opakowanie= 5 amp,a na cykl potrzeba 10 amp. hehe laska ty chyba jakiś wczorajszy jeszcze :P
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL

Hehe to żeśmy się wszyscy dogadali. barto5 napisał: 2 paczki wystarczą na osobe. Za co żeś raczył go zjebać, a przecierz dobrze napisał bo jak sam napisałeś 1 opakowanie= 5 amp,a na cykl potrzeba 10 amp. hehe laska ty chyba jakiś wczorajszy jeszcze :P

10 tygodni po 200mg e7d :P :)
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL
no czyli 10 flakonów 1/tydz = 2 paczki
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL
a no tak :P bo ja nie zaczailem cos mi sie poje...lo i nie wiem ale jakos pomyslalem ze te dwie paczki na nich dwoch :P :) sam nie wiem dlaczego tak pomyslalem ;) ;) sory barto
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: DRUGI CYKL

a no tak :P bo ja nie zaczailem cos mi sie poje...lo i nie wiem ale jakos pomyslalem ze te dwie paczki na nich dwoch :P :) sam nie wiem dlaczego tak pomyslalem ;) ;) sory barto

bo pijany byłes pozdro ;) ;) ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024