Skocz do zawartości


Zdjęcie

Omka+Metka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Omka+Metka
Więc tak panowie planuje w styczniu natępujący cykl.


1-10 Omka 250 e5d
1-4 Meta 20 e0d

Na odblok wiadomo clomid 14 dni po ostatnim strzale omki: 200 mg front i potem do końca po 50 mg. Myśle też czy nie dołozyć do tego HCG tylko teraz tak. Czy według was po takim cyklu HCG będzie potrzebne. Jeżeli tak to kiedy zacząć bić i jakie ilości. A czy może ktoś powiedzieć jak teraz z Omką czy jest dużo wyjebek czy raczej ciężko trafic fake?? I dalej jakich igieł użyć do bicia Omki w tyłek.

Ps. Od razu zaznaczam żebyście nie odradzali raczej tego cyklu. Zalezy mi na sporej masie i na tym myśle że da się to zrobić przy dobrej diecie.

Ps2. Mógłby ktoś jeszcze raz przypomniec jak to było z tym potasem żeby zmniejszyć retencję i co oprócz cynku do cyklu żeby retencja była mniejsza i mniej syfów wyjebało??
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka+Metka
Jaką masz mete? Ome daj e4d HCG będzie zbędne. Żeby się nie zalać możesz dodać nolve 4-10 10mg ed. Igle do nabierania soku weź 0.9mm a do kłucia w dupe 6-7mm . O wyjebke omy ciezko acz kolwiek sa.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka+Metka
:rotfl: :rotfl: :rotfl: ja zawsze robie na odwrot z tymi iglami, 7 naciagam, a 9 bije bylekko sobie plynelo w posladki, teraz mam 8 jest dobrze, fajnie sie wciska.

ja fake omiki nie znalzlem nigdy, ale sa walowane bo to sie sprzedaje za granica. ale u nas raczej zadkosc.

po omce beda jakis spadki na pewno, albo na omce bedzie pare kg wiecej albo na propie pare kg mniej po cyklu zostaje tyle samo.
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka+Metka
I pierwsza lipa. Dil od którego chce załatwić towar ma tylko nolve :| I nie wiem czy odblok z nolvy czy moze kupic paczke nolvy na cykl w razie W (gino albo duza retencja) i czekac albo załatwiać gdzieś cloma??

Mógłby ktos powiedzieć jezeli retencja była by duza lub wystapiły objawi gino to jaka dawkę zarzucić nolvadexu?? I czy To nie przeszkodzi w przysrostach albo w póxniejszym PCT??

Miedzy cyklem a PCT zmniejszyc intensywnosc ćwiczeń czy dopiero po PCT??

Kreatynkę zaraz po cyklu wrzucic i ciagnąc do konca PCT i jakis Tribusteron????

jaka dawka cynku w trakcie cyklu na zmniejszenie retencji??

I to tyle jeszcze mam pytanek. I powinno byc git.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka+Metka
Czekaj na cloma. Najlepszy na odblok. Nie robilem pct z nolvy i nie zamierzam :P

nolve z tego co wiem lyka sie 1tab/dzien jak gino sie pojawi. Jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi.

Miedzy cyklem a PCT zmniejszyc intensywnosc ćwiczeń czy dopiero po PCT??


wydaje mi sie ze juz po cyklu od razu.

Kreatynkę zaraz po cyklu wrzucic i ciagnąc do konca PCT i jakis Tribusteron????


kreta najlepiej 8 tyg zeby byla ciagnieta i zacznij ja szamac kilka dni przed skonczeniem cyklu. Tribulusa dorzuc podczas PCT jak juz hormony sie uspokoja.

jaka dawka cynku w trakcie cyklu na zmniejszenie retencji??


przy Twojej wadze 3 tabsy zincas forte starcza(jedna to okolo 30mg) ja biore 2+witaminy z olimpu, czyli okolo 75mg.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka+Metka
Jak wyskoczy Ci gino to dajesz 40mg nolvy i tak pociągniesz póki nie da rezultatów,potem zmiejszysz dawkę do 20mg aż ustąpi.

Jak chcesz cloma napisz na priv .
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka+Metka
retencji sie nieboj, nie jest tak tragiczna jak brzmi, ja robilem cykl kiedys z omki i jadlem duzo cynku i nie bylo roznicy. najbardziej to mordka puchnie, poprostu jak bys byla nabity kilkoma kg miesnia.

z ginem nie mialem pronblemow nigdy, wiec nie wiem jak z nolvo, ale czhyba daje sie kilka tabsow, kilka dni, a pozniej jakas minimalna dawke do konca cyklu, sposobow penie jest kilka.

intensywnosc ja by zmniejszyl pokilku dniach od konca cyklu, zreszta sam ci organizm powie, odczujesz na treningu ze trzeba zwolnic.

krete daj tak by juz dzialala jak wejdziesz na PCT, a tribulusa sobie daruj, albo te pieniadze wydaj na randke z dziewczyna, bardziej cie pobudzi niz ten tribulus :)

a najwazniejsze zainwestuj w aminokwasy, ile pieniedzy tyle aminow, bcaa, jak mozesz to odkladaj juz grosza. po cyklu organizm, wchodzi w stan katabolizmu, przez caly cykl poziom kortyzolu jest obnizany, albo ustabilizowany, a po odstawieniu hormonow, wypierdala on w kosmos. i tu jest minus dlugich cykli, czym dluzej tym wiekszy katabolizm po cyklu.
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka+Metka
czyli jeszcze kilka pytanek:

Po cyklu BCAA, L-Glutamina na katabolizm czy cos jeszcze co blokuje katabolizm??

czy w trakcie cyklu mozna wrzucić Termo speeda?? czy to cos da korzystnego?? Oprócz wiekszego powera na treningu?? Spali to cos tłuszczu??

I juz typowo żywieniowe. Gdzieś czytałem że po treningu najlepiej podac białko serwatkowe+ Kazeine w proporcjach 80 do 20?? Czy to prawda??


ps. A może jakiś lepszy mocniejszy spalacz na cyklu i oprócz masy troche się spali a jezeli nic z tego to ile po PCT wrzucic spalanie??
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka+Metka
na cyklu sie masuj, po nim zaczniesz sie wycinac, albo jeszcze pozniej.
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka+Metka
Powiem Ci z własnego doświadczenia , że nie ma co kombinować ze spalaczami.
Zrobisz cykl , porządne potdzymanie i możesz myśleć dopiero o wycince.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka+Metka
dozuc aeoroby, bobiegaj z jaks ladna szmulka, a po czyklu ocen sytuacje i podejmi dopiero decyzje, spalacze podnasza cisnienie, czasem zamulaja, czasem pobudzaja, ja po samej omce mam czasem wyzsze cisnienie, ale nie doskwiera mi to, tylko tak poprostu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024