Skocz do zawartości


Zdjęcie

bold/deca/tesc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

bold/deca/tesc
jakie jest sensowne/idealne dawkowanie prolki, bolda i deci, z frontami, bolda i deke od 3 badz 4tygodnia, bo idzie oral na poczatek, m-drol.

pamietajmy, ze po boldzie idzie masa, malo ale bardziej jakosciowo, a deca jest bardziej masowa niz jakosciowa dlatego take polaczenie.
mysle ze dzieki temu ze bold idzie, mozna dac mniej deci, a bedzie tez dzialac.
chodzi o dosc spore nie min, anaboliczne dawki.
ma to byc czysta masowa. mozliwie stabilna, w okolicach 10-12tyg przejscie na propa, duze dawki. radzcie.
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
ja bym to widzial tak

1-6 meta
1-14 bold
1-10 enan/cypio
10-16 prop
i ew. 10-17 wino

a jak deca w cyklu
1-6 meta
1-12 deczka
1-8 enan
9-14 prop
9-15 wino

deci i bold bym nie łaczył w 1 cyklu bo będzie blok ostry :)

moim zdaniem przy twojej wadze dało by rade na sucho pocisnąc no ale ty wybrales juz wczesniej ;)

powiedz mi ile wazysz teraz ? i jak wzrost?

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
180/ dzisiaj na wadze 74, lekko 3tyg temu prawie dziesiec kilo mniej :) wciaz na zyle, m-drol i estra ladnie z pompowaly, minely prawie dwa tyg od skonczenia, a wcaz waga sie utrzymuje.

jak by nie patrzec na blok, to laczyc bolda z deca? chodzi o mase, najlepiej stabilna. ale wciaz masa.
jesli nie to wieksza mase zrobie na dece niz na boldzie. ale wtedy bedzie podlana. tak patrzac po tym co ludzie opowiadaja.
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
To nie lepiej Ci jakiś cykl z innymi srodkami propem,npp,winem,trenem? Ja teraz stawiam na krótkie estry.
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
wytlumacz mi dlaczego masz wciąz tak niską wage? z tego co pamietam to tam u ciebie oma , prolo cos tam jeszcze szlo i co spadlo wszystko, czy po prostu diety nie bylo ? ja bym nie bral koksu na twoim miejscu tylko :

1) zrobil dlugi off od koksu tak z pół roku minimum

2) zakupic jakies porządne suple jakies nowe zaawansowane stacki kreatynowe

3) zapiąc diete na ostatni guzik

4) a pozniej wskoczyc na standardowy cykl na mase czyli tesciu i meta

5) nie przypominam o tym ze musisz ciezko zapierdalac na silce

trepczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła/ Poznań
  • Zainteresowania:Siłownia Lekkoatletyka

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
koks to nie zabawka. bawisz sie czyms czym nie powinienes. nie chce robic spamu , ale wez sie porządnie za cwiczenie i za miche.. jak chcesz byc zdrowy w przyszłosci . koks to nie jest złoty srodek !
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
u mnie bylo juz 80kg w masie, mialem wpade w pracy, i musialem z zatrudnienia przejsc na wlasna firme, to trwalo kilka miesiecy, i nie moglem cwiczyc i jest tyle co poprzednio, wiec masa zaczela leciec, ale chcial bym zaznaczyc ze nie trzymajac diety i tak jadlem kilka posilkow dziennie, i duzo tluszczy, wiec bylo kalorycznie, a w pracy caly czas fizycznie, tu cos przeniesc, cos podocinac wiec rece po napinane, czolgam sie po ziemi i tak w kolko. wiec kcal leca przez 10-12 godzin,

teraz mam 2tyg wolnego i na takiej normalnej dziecie, czyli 5posilkow dziennie, do kazdego 150-300gr miesa, i nagle poszlo mi 4kg, po odstawieniu ph.

wydaje mi sie ze winna jest praca bo ona wyglada jak 10godzinne aeroby, ja nawet na omie nie moge sie podlac, dopiero w 10tyg, widac lekki brzuszek, jedzac 150g mutant massa na noc.
troche odmienilem diete, wczesniej kcal bralem z ww, teraz ale to od niedawana z tl i ww.

dr.joint, to tez na pewno dobra opcja ale ja stawiam na dlugi cykl,
mialem teraz 8miesiecy offu. przy samej diecie i stackach takich jak storm, gdzie nie jest on taki zly, szlo mi na cyklu, 2-3kg masy gdzie i tak polowa potem znikala. to bylo frustrujace.
do tej pory po saa masa tez mi spada, ale w wiekszosci wyglad zostaje.
dziekuje za rady, bo sa one prawidlowe. no ale jak mam jesc, kurna prawie kg miesa dziennie i wpierdalac do zarzygania i przytyc 2kg na cykl to nie jest to oplacalne, przy saa przyrosty mam 10-13kg, pozniej waga spada poczesci, ale wyglad miesni zostaje.

tym razem sproboje zadbac o to by nie bylo takich spadkow, bo wiem ze masa i tak bedzie.

poza tym zycie na tesciu a bez robi roznice
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
To jak tak to Ja bym się przymasował mocno meta,oma,deca i zakonczył winem, clenem
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
mam podobny zamysl, ty lko ze planuje dac bold'a,
raz ze nie mozna sie opanowac przed jedzeniem, a dwa robi dobre mieso.
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
łączenie bolda z deca łączył mój znajomy ale o połowe mniejszych dawkach i wydaję mi się , że były by takie same efekty jak by kuł bolda w normalnej dawce.
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
Ja sam w polowie stycznia ruszam z takim cyklem :
1-5 meta ed 20mg
4-14 nolva ed 10mg
1-14 oma e5d 500mg
1-12 bold e6d 600mg
i clen,clomid
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
zastanawiam sie czy bold w ilosci 400mg, badz 500mg, bedzie dzialal, jesli dam tez 200mg deci, ponoc jelsi dajemy do bolda decke to mozna zmniejszyc dawki.
deci dam napewno 200-300, bolda chyba 500-600, jak dlugo bold dziala? a jak deka?

ile do tego tescia proponujecie?

ja nigdy nie mialem problemow z gino, ale zastanawiam sie czy nie dac nolvy, mozna np w dlugim cyklu dawac ja 4tyg on 4tyg off?

jesli mial bym wybrac jeden srodek to byla by to deka, chyba. w sumie taka sama cena jesli liczymy po tyle samo mg/week.

EDIT: tak w sumie troche zastanawiam sie nad sama deka, nabil bym masiwa do marca, a potem myslal o jakiejs lepszej jakosci, ale nie plazowce.
a w sumie niska masa moze bys spowodowana dosc lekkimi nogami, w pracy duzo podnosze, duzo wnosze po schodach, dlatego przewarznie nie dopierdalam ich na treningach, ale terazspostrzeglem ze mogl bym kilka kg na nie nabic, w pracy dam sobie spokoj, ktos inny ponosi, a ja bede dopierdalal na treningach.
innym miejscem na mase jest szerokosc plecow, to tez spokojnie moge porawic, dorzuce z dwa razy w tyg szeroki drazek. moze cos sie jeszcze poprawi.
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
moim zdaniem szukasz usprawiedliwienia dla siebie tylko bo mowisz ze robota 10 godzin i dlatego musisz koks jebnąc bo masa nie idzie , dodaj kcal i zrob to co ci napisalem we wczesniejszym poscie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
koks musze jebnac by szybciej urosnac.
jak mam wpierdolic codziennie 4tys kcal, i urosnac 2kg na 8tyg, to wole sie przemeczyc wpierdolic 5tys kcal, i na soku pojsc do przodu o jakis 8kg.

latwo ci kosior mowic bo chodzisz do szkoly i tam siedzisz piszesz i sluchasz. ja przez ten czas spalam kcal. po za tym metabolizm mam jak amerykanski musclecar, ile wrzucisz tyle spali.
np ja browara czuje po wypiciu malego lyka, kawa kopie w serce juz po pierwszym lyku, mam znajomych o innym metabolizmie, oni mocna kawe zaczynaja czuc po 10min od skonczenia kubka.

nie powinno sie mierzyc wszystkich ta samo miara.
  • 0

trepczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła/ Poznań
  • Zainteresowania:Siłownia Lekkoatletyka

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
`tylko nieliczni mają pojęcie, co tak naprawdę wpływa na poprawę ich formy i jakie miejsce w gradacji czynników warunkujących sukces w budowaniu ciała, zajmują czynniki takie jak odżywianie, regeneracja, trening, suplementacja i gospodarka hormonalna organizmu. Kolejność wymienienia czynników nie jest przypadkowa `

albo stawiasz dom na skale albo na bagnie. zdrowia nikt Ci nie wroci.

mam znajomego co układa na codzien kostke brukowa i cwiczy pozniej na siłowni. wyglada zajebiscie. takie wytłumaczenia jak Ty masz są dla cieniasow prosto mowiac. zdrowia nikt Ci nie wroci . proponowałbym w takim razie jak nie masz na nic czasu i ochoty , nie cwiczyc w ogole i chociaz nie martwic sie tym ze Cie koks zniszczy.
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
no i urosniesz te 8 kg na cyklu a pozniej bedziesz cisnął bez koksu to spadnie ci to przeciez. a wogole nie mow mi ze łatwo jest mi "ot tak" mowic przez ostatnie 2 lata zapierdalałem od chuja aerobów ( klub piłkarski ) ale jadlem za trzech i trenowalem jeszcze ciezej efekt ? +30 kg masy wiec nie mow mi ze nie ma rzeczy niemożliwych

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
i to jest wlasnie proste podejscie ograniczone wrecz, zapytaj goscia teraz jak na niego wplywa dluzsze wolne od pracy, wkacje itp, moj brat 170 wzrostu, pracoal ze mna przez 3lata utrzymywal wage 78kg, poszedl do prywatnej stoczni po ukladach, przytyl do 90, bo niec nie musi robic.
zapytaj znajomego jaki ma metabolizm. bez picu te forum jest poronione, nie dziwie sie ze jest ono na takim poziomie jakim jest, nie chce nikogo obrazac, ale pokazac to ze tutaj nie rozwiazujes ie problemow, tylko powiela odpowiedzi, wez sie za miche, wez sie za cwiczenia, to na jakiego grzyba jest ten dzial?

jesli znajomy zaluzmy jest endo, albo mezo, pracoje fizycznie, to dzieki temu utrzymuje pozadna forme. ale jesli mam metabolizm jaki mam, to zapierdalajac w pracy pale to co mi jest potrzebne do zbudowania masy, nie mowie ze ten prolem rozwiaze koks, ale wole bic sie po dupie i miec z tego calego banana a nie to co zostaje na skorce.

chudy grubego nie zrozumie, tak samo nigdy sie nie spotkalem ze zrozumieniem, osob ktorym masa idzie bez problemu, bo nie wieze ze mniej jem od was i ze mniej id was cwicze, jem regolarnie co 2godziny posilek, nie wszystkie sa obiadowe, ale 4-5 takich sie znajdzie, zjadam owoce, bakalie orzechy, migdaly, leje olejem gdzie sie da, a nie powiem bym byl z tego zadowolony jak mi masa idzie, zwlaszcza jak ktos mi wciska ze na staku robi 5kg, to ze ja tez moge., jak bym miel taki progres to bym kurwa w rzyciu nie kupil koksu.

jak przyjdzie jakis smalec i bedzie mial problem z tym ze nie moze schudnac, to mu wyjebie tekstem ja wpierdalam i jestem chudy, nie oszukuj sie, i nie szukaj usprawiedliwienia dla siebie.
zrozumial bym wasze wypowiedzi gdybym zaczol cwiczyc 3miesiace temu, ale troche znam juz swoj organizm.

z checia dostal bym bana z 1001bajki. bon jebie tu serem bez zastanowienia.
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc

to na jakiego grzyba jest ten dzial?


ten dzial jest dla tych co opanowali juz dokładnie trening i dietetyke a nie po to zeby szybko urosnąć


ale nie uwarzasz sie troche to przesada 2 cykl czy tam 3 cykl a juz chcesz bic 4 miesiące , stary to prawie polowa roku ON , nie jestes PRO ani nie masz zamiaru startowac w zawodach wiec po co tak szybko i tak duzo?

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
szybko bo mio szkoda czasu, bo nie chce sie meczyc tyle jedzac a prawie nie rasnac. to jedna rzecz, a druga to fakt, napalam sie na mocny cykl, ale na szczescie w pore sie opanowuje i rezygnuje z polowy srodkow i zostaje przy tesciu i dece, bo jest wiekszy sens nabic masy a pozniej cos z nia robic, a jesli chodzi o mase, to na moim poziomie tesc deka wystarczy. a dlugosc to stabilnosc miesa.

czesc ludzi uwarza ze czeste a krotkie cykle tak samo mieszaja jak dlugie cytkle, a mieso mniej stabilne, po za tym obic dwa cykle a jeden to tez roznic dla organizmu, raz wchdzoisz na wyzsze obroty i tak regularnie jedziesz, a tak wchodzisz, schodzisz, mieszasz, i znowu to samo. ja wole dluzej.
  • 0

trepczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła/ Poznań
  • Zainteresowania:Siłownia Lekkoatletyka

Napisano Ponad rok temu

Re: bold/deca/tesc
napierw opanuj najwazniejsze rzeczy a pozniej baw sie z koksem . a forum jest po to zeby pomagac a nie nieszczyc ludzi..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024