Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje porady


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

LukSwi
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje porady
Witam mam 19 lat, waże niestety tylko 60 kg przy wzroście 183cm.
Moja największa obawa jest to że mam trądzik od dłuższego czasu lekarz mi powiedzał ze to powinno minać tak kolo 20 roku życia, i teraz nie wiem czy warto sie za ssa zabierać może mógłby mi ktos doradzic czy warto i ewentualnie co brac.
Najchętniej bym chciał coś w tabletkach i najlepiej żeby to nie była meta bo kumple brali i jednemu dalo dużo masy a drugi żałował że to kupił.
Głównie chodzi mi o mase. Jestem w internacie jak każdy wie tam diete trudno utrzymać niestety.
Chciałbym żeby mi ktoś pomógł ustawic diete, zrobic rozpiskę, doradzic jakie odżywki do tego brac.
Na razie ćwicze na "sucho" zbieram kaske na odrzywki i reszte więc myśle że tak za około miesiąc już bede miał na to.
Wiem że jestem poczatkujący i z takimi jest najtrudniej więc prosze o wyrozumiałość jesli coś żle napisałem itp.
Z góry dzękuje za wszelka pomoc i pozdrawiam
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje porady
Nie ten dział. Masz niedowagę , nie masz diety a dieta to najważniejszy element w tym sporcie. SAA w nie są teraz dla Ciebie.
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje porady
Jak jesteś początkujący to lepiej nie pisz o mecie na tym forum :hyhy: :rotfl: . Przy diecie jak jesteś aż tak szczupły :przestraszony: to zaraz będziesz widział rezultaty ewentualnie możesz kupić jakieś białko gainera a nie kurwa metę od razu :chytry: .
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje porady
Na niedożywienie jest dieta, a nie SAA. Korytko i trening kolego, a będziesz wielki.
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje porady
Spytaj się Dealera od kórego chcesz kupić koks czy ma Dietanabol 360 :padam:
  • 0

LukSwi
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje porady
Dr.Joint hahaha bardzo smieszne, chodzilo mi o to ze jestem poczatkujacy w koksach dlatego chcialem sie poradzic zebym potem nie zalowal, dzieki za pomoc wiec z saa zrezygnuje na razie.A co do diety to naprawde trudno ja utrzymac w internacie najwyrazniej nie widzeliście jedzenia w internacie,a jem zawsze tyle ile jestem w stanie. Przynajmniej ja nie spodkalem takiej diety ktora bym mogl utrzymac w interku.
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje porady
Do braków w diecie kolego są gajnery, białka :)
  • 0

tomason80
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje porady

Spytaj się Dealera od kórego chcesz kupić koks czy ma Dietanabol 360 :padam:

:rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024