Skocz do zawartości


Zdjęcie

problemik :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

Marchewa_1985
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:komputery, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
hehe... ja tam lepsza miałem schizę ... mój pierwszy raz... z laska młoda w sumie ja też... i zachciało mi się używać dodatkowych lubrykantów.. skąd ja biedny mogłem wiedzieć że laska ma cholerne uczulenie na jeden z tamtych składników.. kutwa mój pierwszy raz z laska skończył się na wizycie u lekarza aby laskę zbadał od czego dostała tak nagle masakrycznego wypieku i wysypki.. hehe... ja pizgam... do dnia dzisiejszego mi sie to przypomina jak ta dupe widzę na mieście... :zdegustowany: od tamtego czasu w żadne kremy, żele sie nie bawię ... guma i jazda...
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/

Także szafik uważaj :rotfl: Problemu nie było. :rotfl:


spoko damy rade-jakby co to tabs po i po klopocie :P Co do cykli, to mozna wlasnie chyba 2 albo 3 maks robic. Tzn powinno sie, ale o szczegoly trzeba by sie pytac lekarza ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
...
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/

spoko damy rade-jakby co to tabs po i po klopocie


szafik, niby tak sie mówi, ale nie traktuj tego jak wariant zabezpieczenia przed niechcianą ciążą. Tabsy po to juz ostateczność w razie wypadku. Dziewczyna bierze wszystko niestety na siebie. A takie tablety to niezła bomba hormonalna, która potrafi rozregulować system. Warto jednak pomyśleć wcześniej i sie zabezpieczyć odpowiednio.

najlepiej koleżanki coś doradza.


"Koleżanki" niestety w liczbie pojedyńczej, ale stoje na stanowisku :rotfl:

MaciuniaWB3, Twoja dziewczyna ma opory przed wizyta u gienia, bo może się wstydzi. Zaproponuj jej, że pójdziesz z nią. Pokaż, że Tobie równiez zależy na bezpieczeństwie. Jednak kiedy piszesz, że wolałbyś bez gumy, przemawia przez Ciebie egoizm. :chytry: Ile dokładnie lat ma Twoja dziewczyna? Żeby dostać odpowiednio dopasowane tabletki czy plastry, musi iść sie przebadać. Taka troszke dziekuska z niej, przecież to jest jej zdrowie. Chociażby zrobić samą cytologię.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
takze uwazam ze tabletki "po" to juz ostatecznosc, nie po to one sa by sie nimi zabezpieczac. sobie moge szkodzic hormonami ale nie dziewczynie, ktora kocham.

u mnie to ja bylem bardziej za stala antykoncepcja, wlasciwie dziewczynie ten pomysl nie przeszkadzal, a bylem za tym.. no wlasnie z tego powodu by nie trzeba korzystac z tych tabletek "po", gdyby poszlo cos nie tak. dziewczyna to normalnie przyjela i poszlismy do lekarza. wiec pogadaj z dziewczyna, ze jesli nie chcecie miec dzidzi w tym czasie, a sadze ze nie, to powinniscie isc do lekarza, dla dobra waszego i ew. przyszlego dzieciaka.
a przy okazji dziewucha sie przebada, i tez na tym skorzysta.
moja kolezanka miala rok temu raka jajnika, wycieli jej jednego, odrazu starala sie zajsc w ciaze, udalo sie i styczniu rodzi. penie od razu drugiego beda wycinac, takze warto zmusic czasem dziewczyne do przebadania. niestety z wzajemnoscia, bo mi tez kaze chodzic badac watrobe itp. w zwiasku ze "sportem".
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
...
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/

szafik, niby tak sie mówi, ale nie traktuj tego jak wariant zabezpieczenia przed niechcianą ciążą. Tabsy po to juz ostateczność w razie wypadku. Dziewczyna bierze wszystko niestety na siebie. A takie tablety to niezła bomba hormonalna, która potrafi rozregulować system. Warto jednak pomyśleć wcześniej i sie zabezpieczyć odpowiednio.


ja doskonale o tym wiem ;) dlatego zawsze sie zabezpieczam, a to jest wlasnie w razie jakby guma pekla..oby nie :P Ogolnie wlasnie walcze o tabsy ;) z wizytami u gina to nie problem, bo moja dziewczyna zaczela chodzic zanim sie znalismy(w wieku 16-17 lat). Wiadomo, ze lepiej wiedziec co w nas moze byc, szczegolnie jesli sie jest kobieta.

I czy plastry mają taką samą skuteczność jak tabletki??


wg wskaznika skutecznosci plastry maja nizsza skutecznosc jak tabsy. WOlalby tabsy, bo to wg mnie lepsza regulacja dawki hormonow. Takie moje zdanie. Tym bardziej, ze one wg wskaznika maja prawie 100% skutecznosci a ten malutki odsetek, to pewnie niesystematycznosc kobiet i tyle. Aczkolwiek ja i tak bym sam przypominal na wszelki wypadek dziewczynie, zeby nie zapomniala czasami. W koncu w tym tez jest moj interes :P Gdyby byly tabsy dla facetow to ani chwile bym sie nie zastanawial.. :oczami:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
tabsow nie ma ale jest deca-durabolin :rotfl:

plastry sa dla nas (mnie i dziewczyny) wygodniejsze, piguly trzeba brac bardzo regolarnie, wiec co dzien o tej samej godzinie, wylaczasz budzik lecisz i lykasz, a plastry zapominasz o tym, i zmieniasz raz w tyg.
to ze plaster to nie znaczy ze jest mniej stateczny niz tabsy. no ale po to sa i tabletki i po to sa plastry by moc wybierac.
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
czy ktos czytal jakies konkretne badania na temat plastrow i ich skutecznosci? Bardzo mnie to w sumie ciekawi. Jakas obiektywna opinia. Poprostu kobieta zdecydowanie by wolala plastry i jakbym dostal takie badania to sam bym sie przekonal moze a tym samym przekonywal bym do nich dziewczyne ;) bede bardzo wdzieczny :)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
Podbijam.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
w sumie nie koniecznie pecha, kto wie kto ci sie urodzi. moze drugi kubica, albo malysz.

wydaje mi sie ze jest to na tyle nie wielka roznica ze nie wiem czy warto sie tym przejmowac, jest pewnie zblizona co do tabletek.

u mnie plastry evera (albo podobnie pisana nazwa) kosztuja 50, albo 60 kilka zl, ostatnio od miesiaca jest cena 45 zl, wiec kupilem kilka opakowan.
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
Ja mam dobrze w UK. Poszłam po tabsy i dostałam juz na cały rok. A za tablety anty nic sie tu nie płaci :hyhy:
Maciunia troszke młoda ta Twoja dziewczyna. Ja zaczynałam w wieku 19lat. Ale z każdym rokiem granica wieku inicjacji seksualnej sie drastycznie obniża :/ .

w sumie nie koniecznie pecha, kto wie kto ci sie urodzi.


Problem w tym, że ona sama jest jeszcze dzieckiem. Bzykać się chce, ale czasem za późno sie myśli o konsekwencjach a wynik taki, że dzieci rodza dzieci.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
...
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
aurelia ja zaczalem w wieku 20 lat i tez jakos sie tym nie przejmuje, no a moja kobieta w wieku 17 :P wiec wszystko zalezy od tego kogo sie w zyciu spotka. I do latwych nie nalezy jak to sie mowi, bo ja czekalem pol roku z hakiem, a dziewica juz nie byla :P

A gumka+plaster to już niemal 100% pewności.


czy to wg Ciebie ma sens? ja to samo przeszedlem z poprzednia dziewczyna i nie chce wiecej tego powtarzac. Teraz sama gumka, jak peknie, to tabsy. W kilka miechow poszlo z 90(zamaiwam 12sto paki w aptece internetowej i odbieram na miejscu, wiec mniej wiecej wiem ile tego poszlo :P ) i jakos zadna nie pekla ;)

Musze poczytac o plastrach. Jak sie przekonam do tego, to sam zaczne byc ich zwolennikiem. Wiadomo-wygoda ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/

Ps. Czyli odradzasz jej jakiekolwiek tabsy czy plastry??


Nie odradzam, bo to zawsze antykoncepcja. Musi sie jednak wybrac do gienia i pytać. Ja lekarzem nie jestem, opisałam tylko swoje doświadczenia. Życzę powodzenia :rotfl: Trzeba pomysleć zanim dojdzie do czegoś, a nie bezmyślnie rozkładac nogi. Jak coniektóre dziewoje. A potem płacz bo w ciąży. Jeśli myslicie poważnie, to sie chwali.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
zawsze sie mowi, to ta jedyna, to tak juz na zawsze, nie ganie tego, ale zycie jest zycie, i sie czlowiek zmienia wraz z wiekiem, i dorastaniem.

Maciunia, kobieta zawsze bedzie dojrzalsza od mezczyzny.

ja jak mialem 16 lat to juz wydawalo mi sie ze jesstem dorosly, teraz to wiedze w ten sposob: ale bylem gnojem!

tak w ogole to ja chyba mialem 21lat jak sie rozdziewiczylem, to chyba przez te wczesne cykle z omki, jaja sie pokuryczyly. tak powaznie nigdy nikt sie nie napatoczyl do tego odpowiedni, dopiero w wieku 21 lat..
  • 0

Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
Jebaki same na tym forum :D
  • 0

Leon_SSJ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wszystko prawie...

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
ja sobie nie wyobrazam byc z kobieta na stale i uzywac prezerwatyw, do ginekologa po tabletki i tyle.
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: problemik :/
Taki macho hehe.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024