Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemik ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

SpooKsOn
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problemik ...
Witam !
Mam 14 lat ...
180/59 kg.
chciał bym troche popracować nad sobą , tzn.
coś aby poprawiło miał trochę mięśnia i wyrobioną klatę ...
w domu mam ciężarek 5 kg ... wiem że mało ale nie mam za bardzo środków ...
chciał bym się dowiedzieć co mógł bym wziąć i co było by mi niezbędne do ćwiczeń
nie jestem w tym zupełnie zorientowany więc pomóżcie {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
z góry dzięki {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif

_________
wiem tyle z tego co mówią koledzy żebym brał odżywki ale sie kompletnie na tym nie znam ;P
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
5 kg ciężarek nie wystarczy, potrzeba Ci sprzętu chociaż sztanga, sztangielki, obciążenia no i jakaś ławka. Masz 14 lat nie polecam Ci stosować koksu bo Jesteś za młody. Najpierw powinieneś zacząć ćwiczyć bez niczego jak Jesteś początkujący. A możesz zapisać się gdzieś na siłownie {SMILIES_PATH}/icon_question.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


SpooKsOn
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
Hmm ... właśnie tu jest problem , bo mam mały pokój i za bardzo nie mam gdzie trenować .
Próbuje właśnie się dostać , jedna jest od 15 lat ...
teraz szwagier próbuje załatwić coś z pracy i to jest chyba jedyna nadzieja , bo bylem na dwóch nie chcieli mnie wpuścić .. {SMILIES_PATH}/icon_neutral.gif nie wiem czemu , ale jakoś dziwnie {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif moje miasto jest spore szukam czegoś , ale teraz mam motywacje i musze czegoś poszukać tak bardziej na stałe , aha i mam pytanie ...
jak treningi na siłowni to :
ile razy w tygodniu
jak często
co jest najlepsze na biceps i klate :]

heh , no moj kumpel (ma 16 lat , bierze odzywki na mase , ale jak narazie poszlo mu tylko w brzuch , no i troche widać efekty (po 3miesiącach) mięśni) ...

jak macie jakieś porady to bardzo prosze ...
siłka chyba będzie załatwiona ...
a to chyba najlepsza wiadomość
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
Jeśli będziesz miał siłkę załatwioną to będzie git bo tam będzie sprzęt "wolny"(hantle, sztanga itp.) a narazie koksu niebierz bo mogą być potężne skutki uboczne, jak wyżej jesteś jeszcze za młody na branie koksu jak chcesz coś osiągnąć to narazie jakieś suple kup (gainer itp.). A co do treningu to więcej w dziale TRENING ale na początek ogólnorozwojówka a jeśli masz to za sobą to narazie 3 razy w tygodniu narazie nie za mocno.
  • 0
Dołączona grafika

Saymon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
Jakie młodzi mają nastawienie, parenaście lat i już koks, śpieszy Sie TObie aby rosnąć duży?? Masz jeszcze mnóstwo czasu na to, mówisz że nie chca wpuśćić Cie na siłownie?! To troche dziwne. Jeśli na siłowni znajduje sie instruktor to powinien prawidłowo ci doradzic jak zacząć i odpowiedzieć na wszystkie twoje pytanie
  • 0

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
Saymon: żebym był adminem to bym dał warna, kur** ludzie chyba nie po to jest ten dział aby każdy pisał ,że nie warto itp. itd. Zapewne 99% z Was nie miało nigdy doczynienia z koksem i jedynie opieracie się na steerotypach.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
[quote name='"Raiden":b6628]Saymon: żebym był adminem to bym dał warna' date=' kur** ludzie chyba nie po to jest ten dział aby każdy pisał ,że nie warto itp. itd. Zapewne 99% z Was nie miało nigdy doczynienia z koksem i jedynie opieracie się na steerotypach.[/quote']
Kurwa jak można koksować i ćwiczyć 5 kilowym ciężarkiem osobie która jeszcze nie ćwiczyła {SMILIES_PATH}/icon_question.gif Raiden stuknij się w głowę i pomyśl co Mu to da, na początek to lepiej jak By się zapisał na siłownie zaczął trzymać dietę i nauczył się ćwiczyć (jakie partie ze sobą łączyć, jak wykonywać dane ćwiczenia, ile przerwy między seriami itp.)...

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
W 100 % popieram EXPERTO jak bym miał dopiero zaczynac treningi z ciężarami to najpierw bym się raczejdowiedział jak ćwiczyć, czym ćwiczyć, kiedy ćwiczyć, ile razy w tyg., potem jakaś dieta i dobry plan treningowy. Po przebyciu jakiegoś tam stażu bym zaczął. Ale jak na mój łep to 14 lat to trechę za mało może weź najpierw jakieś suple mocniejsze jak ci tam zależy a później koksy bo popełnisz jeden błąd i już nigdy niepodniesiesz nawet kilo cukru.
  • 0
Dołączona grafika

Saymon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
Oj sorry przepraszam!! NO młody kup sobie drugi hantel 5 kg do tego jakas mete i testosteron, mete przyjmuj odbytniczo a teściak wciagaj nosem, wystarczy że będziesz raz w tygodniu machał hantlem na bica i będziesz po mięsiącu naprawde duży, nie słuchaj innych. oni kłamią, ja mam racje, zastosuj sie do tego {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0

macek
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
Koledze należy pomóc!
Zacznij od ogólnorozwojówki do conajmniej 18 lat.
a jak zaczniesz wcześnij koksować to przyjadę do ciebie i za darmo i twojemu koledze 1 kg mety w d.... wsadze.
Obiecuje.
Pozdrawiam
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
No to będziecie mieli cały cykl w jedną chwilę {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif Ale młody naprawdę za szybko za koksy się bierzesz jak chcesz coś brać to kup jakieś suple a nie koksy bo będziesz wyglądał jak ci z filmików w dziale "Filmy" a tego chyba nie chcesz (ja bym nie chciał).
  • 0
Dołączona grafika

OnlyForYoU
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
mace-troszke za ostro;PP....i ogolno do 18lat;O..nie za dlugo?...komu by sie chcialo robic tak dlugo?... {SMILIES_PATH}/icon_cool.gif
  • 0

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
[quote name='"EXPERTO":9575c][quote name='"Raiden":9575c]Saymon: żebym był adminem to bym dał warna' date=' kur** ludzie chyba nie po to jest ten dział aby każdy pisał ' date='że nie warto itp. itd. Zapewne 99% z Was nie miało nigdy doczynienia z koksem i jedynie opieracie się na steerotypach.[/quote'']
Kurwa jak można koksować i ćwiczyć 5 kilowym ciężarkiem osobie która jeszcze nie ćwiczyła {SMILIES_PATH}/icon_question.gif Raiden stuknij się w głowę i pomyśl co Mu to da, na początek to lepiej jak By się zapisał na siłownie zaczął trzymać dietę i nauczył się ćwiczyć (jakie partie ze sobą łączyć, jak wykonywać dane ćwiczenia, ile przerwy między seriami itp.)...[/quote]
Może on chce wydolność poprawić?
  • 0

OnlyForYoU
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
raczej chce przypakowac:P
  • 0

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
noto np. meta, możesz omke ale jak szybko przyjdzie jeszcze szybciej odejdzie {SMILIES_PATH}/icon_cool.gif Ale poczekaj chociaż to 16 lat, i w tym wieku napewno nie bierz testosteronów tj. omka. Możesz metke sobie spróbować. Ale dieta, i na siłownie sie zapisz.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
Jak to się mówi: Nie da Ci Trec nie da Megabol tego co Ci da Metanabol {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
Ale najpierw się zapisz na siłke normalno porób z 2 miechy ogólno rozwojowy potem masowy, i dopiero wez metke bo to nic nieda...
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
Ja nie zalecam koksu {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif Ale jeśli jednak chcesz stosował to proponuję metke. 99% osób zaczynających Swoją przygodę z koksem sięga po metkę, jest to też dobry stosunek cena do efektów.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
ja od wina zaczynałem {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif nie całe 16 lat miałęm {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif
  • 0

OnlyForYoU
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemik ...
ja od deki i tescia i mialem niecale18
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024