Skocz do zawartości


Zdjęcie

jakiego lekarza sie poradzić??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

dario_soldier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

jakiego lekarza sie poradzić??
Witam Panowie mam pytanie z serii nie zbyt mądrych ale potrzebuje małej porady za za 3 tygodnie kończe cykl;
oma- 500mg e7d

do jakiego lekarza sie udac w celu przywrócenia prawidłowego funkcjonowania lepiej iść do endokrynologa czy lekarza sportowego?? bo i chyba urolog bedzie potrzebny :(
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: jakiego lekarza sie poradzić??
nie ma to jak na 2 cykl walic ome 500mg e7d :] Jak clomid+nolva i pozniej buzery tescia nie pomoga to chlopie nie wiem co Ci pomoze. Do lekarza owszem, ale sam nie wiem jakiego na poczatek.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: jakiego lekarza sie poradzić??
3 tygodnie po ostatnim strzale zacznij odblok z clomidu i nolvadexu. Do tego jakiś dobry buzer testa Arremedext, Restore jak znalazł do tego. Jak nie stanie po tym to dopiero zacznij panikować ;)
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: jakiego lekarza sie poradzić??
dario_soldier, kup clomid tam gdzie kupiles omke a nie ciaganie sie po lekarzach..
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: jakiego lekarza sie poradzić??
Dobry jesteś kupiłeś koks o odloku nie pomyslales. Zastanawiam sie czy brales tez oslonki? Nolve i clomid daj jak najszybciej
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakiego lekarza sie poradzić??
znam ludzi co za gnoja bili po 1ml omki co 3dzien, i dalej zyja, a o odbloku nie slyszeli.

1000-1500mg/week obecnie juz nie szokuje, nic ci nie bedzie, to psyha cie rujnuje.
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakiego lekarza sie poradzić??

znam ludzi co za gnoja bili po 1ml omki co 3dzien, i dalej zyja, a o odbloku nie slyszeli.

1000-1500mg/week obecnie juz nie szokuje, nic ci nie bedzie, to psyha cie rujnuje.

z tym sie zgadzam muj koles wali 500 omki co 5 dni i do tego dece 400 co 6 dni i dobrze sie czuje , wes odblok clomid i HCG do tego i bedzie si :hyhy:
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakiego lekarza sie poradzić??
ale ze mnie lol, sam tyle ostatnio przybijalem, tyle ze co piec dni. ale w kazdym razie gnojki mialy nie wiecej niz 17LAT
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: jakiego lekarza sie poradzić??

znam ludzi co za gnoja bili po 1ml omki co 3dzien, i dalej zyja, a o odbloku nie slyszeli.

1000-1500mg/week obecnie juz nie szokuje, nic ci nie bedzie, to psyha cie rujnuje.


dokladnie znam takich samyh kolesi i jak slysza temat ;odblokowanie' to sie smieją
  • 0

dario_soldier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: jakiego lekarza sie poradzić??
tak tylko mój problem polega na tym chłopaki że pracuje w wojsku i siada mi juz psycha może dla was to wydaje sie śmieszne ale nie dość że mam problemy urolo.. to i juz nie wytrzymuje nerwowo po tym cyklu z omy tak sie zrobiło że czasami mam ochote usiąść na ziemi zacząć płakać , pierwszy miałem tak jak mi radził kogut z boldka i enath i wszystko było ok a teraz zostało mi 3 tygodnie do końca porobiło mnie extra jestem zadowolony ale wkurwia mnie to że zaraz cykl sie kończy i ludzie do mnie odzywają i chcą ode mnie jakies dziwne rzeczy
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jakiego lekarza sie poradzić??

zaraz cykl sie kończy i ludzie do mnie odzywają i chcą ode mnie jakies dziwne rzeczy


nie rozumiem o co ci chodzi? mozesz troche jasniej ;)

dario_soldier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: jakiego lekarza sie poradzić??
denerwuje mnie fakt że za 3 tyg cykl sie kończy, denerwuje mnie to że ludzie do mnie odzywają i chca rozmawiac wole sie skupic na diecie i ćwiczeniach niz na bezsensownych problemach, a pozatym zaczyna mnie wkurwiac złośliwość rzeczy martwych w zeszłym tygodniu miałem wywrotke na na motorze jak sie pozbierałem to zaczełem go kopać i wyzywać od pedałów, jeśli ide ulicą i widze jakiegos geja z kolczykami w uszach i długimi włosami albo kurwa jebanego cwaniaczka wytrzaskanego na solarze obwieszonego złotem i warzącego w garniaku może 50 kg z wrzodami pod pachami to zalewa mnie pot i dostaje jekies dilery z nerwów, wczoraj pod hipermarketem jakaś jebana szmata tak staneła blisko mojego samochodu że kurwa nie mogłem sie do swojego auta wcisknąć to ze złości jej lusterko z buta wyjebałem i spierdoliłem a do tego wszystkiego mam jajka kurwa jak orzeszki laskowe ale z potencją jest ok więc zaczynam sie zastanawiac nad psychiatrą i urologiem i endokrynologiem, po pierwszym cyklu miałem tylko straszne krosty na łopatkach ale tak jak mi chłopaki poradzili pomógł cynk i mydło siarkowe
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: jakiego lekarza sie poradzić??
dario_soldier, normalne - nadmiar testosteronu ;] ... oraz wyolbrzymiasz fakty, jesteś pewnie spokojny w huj na codzien dlatego to Cie boli ;)). Normalna sprawa dla lekkiego szajbusa ;)) Podwyższony poziom estrogenów moze powodować to ze chcesz płakać ;] ale nie jestem pewien :P
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024