Skocz do zawartości


potrzebuje rady !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_mAlOlAt_*

Guest_mAlOlAt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

potrzebuje rady !
a więc tak mam pytanie mam 15 lat i kupiłem sobie kreatyne 250g oraz dextrose 500g. bo słyszałem ze jest to najlepsze rozwiązanie ale mam takie pytanie od poniedziałku zaczynam chodzic na siłownie 4 razy w tygodniu (przynajmniej takie mam załozenie 8) )i mam pytanie czy jezeli zaczne w tym wieku brac kreatyne i to odrazu przy pierwszym podejsciem do kulturystyki czy mogą wystąpic jakies komplikacje i czy mi to cos poprostu da prosze tylko o konkretne odpowiedz
pozdrawiam :D:D:D

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje rady !
w tym wieku odpoosc sobie kreatyne
  • 0
Pozdrawiam Strong

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje rady !
odstaw to do 16 17 urodzin. teraz mozesz cwiczyc bez pomocy supli. poczekaj z tym troche. po pierwsze uluz sobie diete, bo o trening raczej sie nie musisz martwic bedziesz mial pewnie instruktora. co do kretki to z nia najlepiej jest poczekac poniewaz w na poczatku "zabawy" z kulturystyka ma sie duze mozliwosci, duze przyrosty sily i masy. potem juz mniej, a kreatyna daje ci duzo pary i jezeli ja wezmiesz za wczesnie to ja zmarnujesz bo nie wykozystasz w 100%. po pierwsze dieta i odpoczynek po treningu. pzdr
  • 0

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje rady !
a zapomnialem dodac ze kazdy kolejny cykl z kreatyna jest juz slabszy i dlatego lepiej poczekac.pzdr
  • 0

StArS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziądz
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje rady !
W tym wieku muglbys brac kreatyne (Bo co teraz w takim wieku dzieciaki biora) lecz gdybys juz cwiczyl poniewaz niemasz jeszcze ustabilizowanej sily i kreatyna poszla by na marne poniewaz puzniej bys odczuwal zenczenia podczas treningow pocwicz na sucho moze z jakims gainerem i masuj po roku mozesz brac smialo.
Buba jezeli chodzi o te cykle to 1 jest najleprzy choc niezawsze jezeli wystarczajaco dlug odczekasz to efekty beda jak bys 1 raz bral kreatyne np moj kumpel 1 cykl wziol dosc dawno niewiem ile jadl tych kreatyn ale napewno bylo Olimp I megabol i chyba treck po megabolu niz niepoczul po olimpie poszlo mu 5 kg na klatke po trec'u tak samo (Cwiczy z 4 lata)
Wiec przestal zazywac kretke po roku wziol kretke multipowera i poszlo mu 10 kg gosc byl w szoku wiec raczej to niejest wazne ktury cykl tylko od sterzenia we krwi kreatyny kreatyna wydziela sie 3gramy w postaci kreatyniny na dobe czyli jak wszystko wydalisz organizm jest gotowy na 2 cykl choc mozna odczekac jeszcze czym dluzej tym leprze efekty.
Pozdrawiam.
  • 0
*Trening*Czyni*Mistrza

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje rady !
stars chodzi o to że on w tym wieku rośnie, kreatyna nie jest mu potrzebna, poradzi sobie bez niej.
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje rady !
kreatyne odloz gleboko do szawki i niech tam siedzi (i czeka), najlepiej jakbys o niej zapomnial. Jesli ktos by ci powiedzial zeby sobie wziasc na poczatku - niesluchaj bzdur, przyloz sie do cwiczen i rosnij zdrowo ;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje rady !
moze i masz racje stars, nie mam jakiegos wielkiego starzu z kretka, ale wydaje mi sie ze dla 15 latka nie jest ona konieczna. poradzi sobie bardzo dobrze i bez niej. pzdr
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024