Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomysł na biznes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Pomysł na biznes
Joł mam takie ciekawe zagadnienie
otóż wasz pomysł na własny biznes
mniej lub bardziej łatwy do realizacji

oczywiście zostać sutenerem czy handlarzem
organami to pomińmy... ;)

rzucajcie pomysłami :ok:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
klub fitness, sklep z odzywkami
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
Jak sklep z odżywkami to tylko taki z ladą i półkami i dodatkowo strona internetowa. Bo sam sklep internetowy jak dla mnie nie ma szansy przeżycia.
Klub fitness jest ok ale to już większa inwestycja.
Ja zawsze myślałem o jakieś jadłodalni... Nie musi to być od razu jakaś wykwintna restauracja, ale pare stolików, TV, pizza, jakiś gyros itd + zamawianie na telefon. Imo dobry biznes zwłaszcza jak samemu się na poczatku stanie za lade albo do rozwożenia.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
Ja mam namiar niedaleko krakowa
idealnie rozpoznany teren itp
(bo ziomki z tych okolic do kraka nie jeżdża raczej bo to nie ich poziom
a i w promieniu 15-20 km nie ma żadej dyskoteki czy pubu z prawdziwego zdarzenia)
zrobić pub-dyskotekę (pub w dni powszednie w weekendy dyskoteka)

tylko kurna niestety to poważna inwestycja
a nawet grunt mam upatrzony do sprzedania działka ech ech

w dziedzinie zapewnienia ochrony takich imprez tez mam spore doswiadczenie wiec
było by nieźle

ale takie cus to duża kasiora musi być wpakowana.
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes

Ja mam namiar niedaleko krakowa
idealnie rozpoznany teren itp
(bo ziomki z tych okolic do kraka nie jeżdża raczej bo to nie ich poziom
a i w promieniu 15-20 km nie ma żadej dyskoteki czy pubu z prawdziwego zdarzenia)
zrobić pub-dyskotekę (pub w dni powszednie w weekendy dyskoteka)

tylko kurna niestety to poważna inwestycja
a nawet grunt mam upatrzony do sprzedania działka ech ech

w dziedzinie zapewnienia ochrony takich imprez tez mam spore doswiadczenie wiec
było by nieźle

ale takie cus to duża kasiora musi być wpakowana.


Dobrze celujesz ;) Spróbuj, jak nie wyjdzie to najwyżej sprzedaż to co zbudowałeś a na pewno ktoś to kupi.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
Tylko kto mi da taki kredyt heh
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
no to oczywiste black ze by tak bylo,no to cos sie kmin po urzedach dowiaduj sie jak mozna to zalatwic moze jakiegos spulnika szukaj zeby latwiej z kasa bedzie.
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
POLSCE NIKT NIE DOROBIŁ SIĘ LEGALNIE ! :rotfl:
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
a tani dobry biznes to budki na ryniaczu z hod-doga itp. z 4 budki i jakoś się żyje :)
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
Bodziu, klub jak sie rozkreci to dochod jest naprawde konkretny.

Koszt terenu- zalezy od miejsca i rodzaju dzialki. byc moze bedzie trezba odrolnic
budynek- metalowy blaszak. jakby nie poszla sprzedajesz jako magazyn.

w srodku tez troche floty pojdzie. szczegolnie sprezt grajacy, oswietlenie.

Wg mnie dobry pomysl jak kredyt dostaniesz to powodzenia. Moze wpadne na impreze :hyhy:

ja bym szedl w handel/transport jakbym jakis kapitał miał. nic innego bez wyksztalcenia ciekawego nie rozkrece :)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
Najlepiej by było wspólnika jeszcze mieć
przedsięwzięcie jest naprawdę fajne
mam nadzieje że kiedyś mi sie uda zrealizować
bo szczerze to mam dosc robienia na innych
pozatym nie znacie mnie osobiscie ale
ja mam taki charakter że nie znoszę jak ktos mną rządzi
nawet pracodawca stąd pomysł na własny biznes
no i stąd ten temat bo może ktos podsunie inny ciekawszy pomysł :)
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
Mój pomysl to taki, ze mogę być tym wspólnikiem :D
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
Chmmm a znasz sie na pisaniu biznes-planów?
bo poszukuję aktualnie jakiegoś nawiedzonego wyposzczonego magistra
co mi za stówę biznes plan ładnie zrobi :)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
biznes plany do banku jak chcesz dac to ci powiem ze 2-3 tysie bedziesz musial wybulic, moja dziewczyna sie tym zajmuje takze koszty spore.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
Wiem ale mówie ci ze szukam jakiegoś magistra co by tanio zrobił

i nawet wyliczyłem że 100 000 tyś pożyczki na 10 lat
to nawet z procentem wyjdzie jakieś 950 zł miesięcznie
nie jest aż tak tragicznie... tylko potrzeba jeszcze dwóch
idio... znaczy wspólników co też wezmą takie kwoty :D

no bo z załozenia wychodze że 300 000 tyś to kwota niezbędna
na taki rozmach chmmm zobaczę jak mi ktos biznes plan nakresli
jak to sie rozbije ta kwota czy wystarczy...

z materiałem do budowy hali mógłbym pokombinować
że nawet miałbym za darmo najgorsze opłaty
to koncesje na prowadzenie imprez, alkoholi
wszystkie odbiory sanitarno budowlane
to jest gówno najdroższe

najwięcej czasu strocone na
pozwolenia od rady miasta i sąsiadów ech... itp
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
ja ci mowie jak jest, moja dziewczyna jeszcze mgr niema lic konczy i taka cene sobie zyczy to pomysl jakie magazynie jebnie ci cene.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
Oooo już znalazłem w necie są oferty
ludzi co sie tym zajmują juz za 350 zeta
a takie droższe za 1200 zł bardziej wypasione
od razu ci składają odpowiedni wniosek
o dotację unijną! i gitara narazie wezme jakiś najtańszy
potem sie bedzie myśleć co i jak.
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
BODYGUARD, życze Ci jak najlepiej :hyhy: . A teraz opowiastka: pod Koszalinem koleś wybudował potężny komplex: dyskoteka, chyba kręgielnia była, restauracja, cos tam dla dzieci, nazwał to ODYSEJA 2000. Młodzi ciągneli hordami na balety, kolo zarabiał. Interes sie kręcił. Aż pewnego razu jakiś naćpany kolo latał po dyskotece ze strzywawką a w niej krew. Gruchnęła wiadomość, że kolo miał wirusa HIV :zdziwko: . Latał i kłuł ludzi tą strzykawką. To nie było jednorazowo. Policja się tym zainteresowała, dyskotekę zamknięto, a właściciel zbankrutował. Co się tam teraz dzieje, to nie wiem. Zanim wyjechałam, ktoś inny to przejął, próbował reaktywować. Jednak to już nie było to samo. Body pamiętaj, że wszystko się może zdarzyć.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes

A teraz opowiastka: pod Koszalinem koleś wybudował potężny komplex: dyskoteka, chyba kręgielnia była, restauracja, cos tam dla dzieci, nazwał to ODYSEJA 2000. Młodzi ciągneli hordami na balety, kolo zarabiał. Interes sie kręcił. Aż pewnego razu jakiś naćpany kolo latał po dyskotece ze strzywawką a w niej krew. Gruchnęła wiadomość, że kolo miał wirusa HIV :zdziwko: . Latał i kłuł ludzi tą strzykawką. To nie było jednorazowo. Policja się tym zainteresowała, dyskotekę zamknięto, a właściciel zbankrutował. Co się tam teraz dzieje, to nie wiem. Zanim wyjechałam, ktoś inny to przejął, próbował reaktywować. Jednak to już nie było to samo. Body pamiętaj, że wszystko się może zdarzyć.


Pół tego forum będzie u BODYGUARD, stało na bramkach wiec takiej sytuacji nie będzie. Dobrze mówie Body? :rotfl:
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomysł na biznes
wiem o ktorym miejscu aurelia mowi, teraz to wyglada jak przydrozny motel, gdzie ludzie sie nie zatrzymuja.

dobrzy ci zycze body. warto starac sie o swoje. ale zycie nie jest takie latwe, mam paru mlodych znajomych co mysla ze otworza wlasne interesy, ale jak chwile pomysla i eufori minie to mina im smutnieje. kolega jeden chcial otworzyc budki z kebabamii tureckimi, kolega arab, mily otwarty chlopak, mial wspolnika, wszystko sie zapowiadalo dobrze, ale sie ze wspolnikiem nie dogadywal, wspolnik mial naporzyczanych pieniedzy, i nie zalezalo mu tak jak koledze.

ja mieszkalem wczesniej na biednej zapomnianej dzielni, kiedys tam many przerobil sklep, maly hiper na dosc spore balety, fajnie, ale tam nikt z poza dzielni bal sie przyjechac, miec bawili sie sami swoi, do czasu gdy straty byly wieksze niz cierpliwosc. potem ten sam klub probowal wynajac inny many, byly automaty, byly jedno recy, w weekendy balety, ale ukladny na dzielni sie pojebaly, i juz nawet sami swoi tam sie nie spotykali, zwlaszacza wieczorem.

z jednej strony z dala od miasta, taniej ale mniej pewniej, raz ze moze akurat nie podpasowac ludziom, i z czasem czar prysnie i znajda sobie inne miejsce do spotkan. a w miescie wiecej ludzi wiec i dluzej to moze funkcjonowac wieksza kultura, ale drozej.

ja bym proponowal ci otworzyc pub w miescie, i nanim sie skupic, a z czasem, jak juz sie ugruntuje ci sie sytuacja to poszezyc parkiet i zrobic balety.


ja osobiscie prowadze male przedsiebiorstwo budowlane, pracuje u mnie od 1 do 5osob, jak jest potrzeba to latwo znalesc kogos na kilka dni do pracy, jesli potrzeba wiecej osob. ale lubie pracowac z 1osoba, mam w tedy najwieksza kontrole nad tym co ona robi i jak to robi, na wszystko mam oko, a jak sa juz dwie osoby to swoja uwage musze dzielic na dwa.

zanim zaczolem na swoim, a zaczolem nie dawno, to pracowalem 4lata w zawodzie, od poczatku sie przykladalem i od poczatku lepiej mi szlo niz innym.

mam zdolnosci manualne i plastyczne, wiec moja przaca jest w 90%ladna i estetyczna wiec i ludzie sa zadowoleni.

zawsze marzylem by miec duza firme ogolno budowlana, ale teraz wiem ze im ona mniejsza tym mam wieksza kontrole nad jakoscia, nad zachowaniem ludzi, a ludzie to opinia. im mniejsza firma tym mniejsze obciazenia finansowe, w razie gdy by cos nie poszlo.

na pierwszej robocie jaka zrobilem, stracilem 1/3 sumy calego kontraktu, znaczy zablokowali mi to na rok czasu, wiec nie jest tak rozowo, bo nie wiem czy zwroca mi to po tym roku. teraz sie tlumacza ze to gwarancja, (gdzie ona nigdy nie przekracza 10%) sprawa w sadzie zanim sie zacznie minie rok, zycie jest dlugie i trzeba patrzec dlugo terminowo, jesli strace to trudno jestem mlody i odrobie, ale zemsta bedzie. jesli beda mieli pieniadze i zaplaca to nigdy wiecej nie bede wspolpracowal z nimi, dla zasady.

black jak umiesz gotowac, to pomysl tez nad malym miejscem gdzie mozna zjesc normalny obiad, mozna np miec w menu fastfoody, i co dzien gotowac obiad, i co dzien zmieniac, ja z chcecia bym wpadly zjesc cos normalnego.

ramzi, umnie sa silownie takie duze i takie male, duze to karnety 120-200zl, fitnesy, solaria, sauny, a takie male to karnet 60zl miesiecznie kosztuje, mlodzi przychodza cwicza, mniej wymagaja wiecej rozumieja, jak cos sie zepsuje to nie zrobi awantury, wystarczy dbac o czystosc, kulture i muzyke, i animalowy poziom na pakerni.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024