Skocz do zawartości


Zdjęcie

taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_sea
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Batory .... chorzów

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł
Odpoczywać w gardzie nie jest tak łatwo. Jak sie ma dobrego przeciwnika to lepienie też jest męczące gdy koleś potrafi uderzać w gardzie. Wydaje mi sie (choć ekspertem nie jestem) że Nastek jest nie samowicie silny i To powinien wykorzystać czyli liczyć na KO w parterze.
  • 0

budo_marek szeja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skądinąd

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł

Odpoczywać w gardzie nie jest tak łatwo. Jak sie ma dobrego przeciwnika to lepienie też jest męczące gdy koleś potrafi uderzać w gardzie. Wydaje mi sie (choć ekspertem nie jestem) że Nastek jest nie samowicie silny i To powinien wykorzystać czyli liczyć na KO w parterze.

Wydaje Ci się że jest silny? to pewnie dobrze ci się wydaje,tylko że, jego rywale są równie silni! KO w parterze i że powinien na to liczyć - no coment!
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł
Marek nie stresuj się tak - to na cere szkodzi :)
Gosciowi chyba o G&P chodziło

Pozdro mistrzu
  • 0

budo_marek szeja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skądinąd

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł
Z moją cerą wszystko ok. denerwuja mnie takie spekulacje na temat walki, taktyki itd.
Nigdy nie mozna przewidzieć co się wydarzy w walce aczkolwiek wychodząc do walki należy mieć jakieś założenia taktyczne!
A Nastulą to nie przejmujcie się gość wie co robi i ma do tego odpowiednie środki i ludzi żeby go odpowiednio ustawić do walki, także nie wasza i nie moja w tym brocha!
pzdr.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł

A Nastulą to nie przejmujcie się gość wie co robi i ma do tego odpowiednie środki i ludzi żeby go odpowiednio ustawić do walki

nie
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł

A Nastulą to nie przejmujcie się gość wie co robi i ma do tego odpowiednie środki i ludzi żeby go odpowiednio ustawić do walki, także nie wasza i nie moja w tym brocha!

ja wysiadam.
wątpimy, czy wie co robi
środki pewnie ma
ludzi nie ma!!!!
i to jest problem. poczytaj, co o jego ostatniej walce pisała czołowka polskiego MMA.
zdziwisz się.
a nie chodzi tu o mędrkowanie, tylko o to, jak zdaniem userów Nastek moze najlepiej wykorzystac swoje atuty, zeby niebyło takich nonsensów jak do tej pory. wyprzedzając twoje pytanie o te ninsensy zachęcam do lektury wyżej wspomnianych opnii ekspertów od MMA.
  • 0

budo_sea
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Batory .... chorzów

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł
Sorki ale chyba źle mnie zrozumiano. Miałem na myśli że dzięki swojej siele potrafi dominować nią nad przeciwnikiem i ustawiać sobie go, niestety niepotrafi tego wykorzystać. Po drugie G&P nie zawsze kończy walke, a o takie zakączenie mi chodziło.


Sorki za zamieszanie :oops:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł
Jodan - ludzi to on moze miec w kazdej chwili, tylko chyba nie chce. Przeciez jezeli ktos chce miec boksera jako szefa sztabu szkoleniowego to cos jest chyba nie tak. Poza tym - w wawie ma 2 czarne pasy bjj. Nic mi nie wiadomo czy z nimi trenuje
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł
problem polega na tym, ze chyba nie chce skorzystać z ich pomocy. Miras proponował swoje usługi, a Nastek podziękował mu i na tym się skończyło. o to mi chodziło, gdy pisałem, ze nie ma ludzi koło siebie.
  • 0

budo_strix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł
"problem polega na tym, ze chyba nie chce skorzystać z ich pomocy. Miras proponował swoje usługi, a Nastek podziękował mu i na tym się skończyło. o to mi chodziło, gdy pisałem, ze nie ma ludzi koło siebie." - tez to słyszalem :?
  • 0

budo_wykret
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł

Poza tym - w wawie ma 2 czarne pasy bjj.

:?: moze jestem do tylu z newsami ale z tego co wiem to w polsce jest jeden czarny pasek i to nie w warszawie ale w szczecinie...
co do taktyki to ja (ale co ja tam wiem) w pierwszej kolejnosci zmienilbym mu taktyke treningu!!! Nie wierze zeby Nastek kondycji nie mial. mysle ze po prostu nie jest przyzwyczajony to tego rodzaju wysilku. a poza tym jak to juz pare... dziesiat... tysiecy ludzi stwierdzilo - spina sie w parterze;P
a co do taktyki podczas walki to jak wiadomo wszystko zalezy od zawodnika. jednak co zauwazylem Nastek ladnie wchodzi w stojce za plecy i w klinczu tez dobrze kombinuje. a moze jakby tak duza wage przywiazac do skracania dystansu, wypracowywania dobrej pozycji jeszcze w stojce, obalenie i hmmm... duszenie mata leo (bo to mu fajnie wychodzilo jeszcze w judo) albo g&p. albo plecy albo byc na gorze - kazdy chyba tak by chcial;p.
Osobiscie mi sie bardzo podobalo jak w swojej drugiej walce Pawel po pieknych obaleniach znajdowal sie w bardzo korzystnej sytuacji... i zycze Pawlowi aby w nastepnej walce po takiej akcji bylo slychac klepanie przeciwnika. Wierze w naszego mistrza judo. w koncu dobre judo nie jest zle:D
tylko prosze! niech Nastek nie wskakuje od razu do gardy:( sic!
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł

:?: moze jestem do tylu z newsami ale z tego co wiem to w polsce jest jeden czarny pasek i to nie w warszawie ale w szczecinie...

Sem i Xarope sa w Wawie o ile dobrze jestem poinformowany.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł
Nie wiem co do drugiego ale podobno Sem jest w brazyli i leczy kolano.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł
eh, widac nie jestem na bierzaco...
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł
slyszalem cos ze nawet STREFA WALKI(poznan) chciala pomoc nastkowi!! szkoda kurde ze facet nie chce tej pomocy przyjac, wydaje mi sie ze to typ czlowieka ktory chce do wszystkiego dojsc sam!! i chwala mu za to!! tylko czemu nie wykorzystywac czegos co moglo by mu to ulatwic?? bywa!! trza byc dobrej mysli!! i ogolnie pozdro dla wszystkich ktorzy rzucili tu swoje spostrzezenia!! moze PAWEL to przeczyta i wyciagnie wnioski TEJJJ:)
  • 0

budo_panicz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł
myśle że taktyka Nastka jest taka żeby zebrać kolejny oklep, wziać pieniadze i juz się więcej nie pojawić na ringu, bo z tego co widać, to duzo ludzi chce pomóc, ale on sie za bardzo nie kwapi żeby z tej pomocy skorzystać
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł
no, nie przesadzajmy. az tak źle nie jest. moze przegrana z Aleksem da mu do myslenia, zobaczymy w trakcie przygotowań do natepnej walki...
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyka dla Nastka na najbliższą walkę - mój pomysł
No własnie, a kiedy kolejny raz??
Podpisał kontrakt na rok, na 5 walk!
Kiedy 3 kolejne???
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024