Skocz do zawartości


Zdjęcie

odblok po propie, planowanie nastepnego cyklu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

mlby
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

odblok po propie, planowanie nastepnego cyklu
siema.

no wiec jakis czas temu pisalem ze mam slabe efekty bedac na propku, ciagnalem go 5 tygodni i uznalem ze wystarczy bo i tak nic wiecej z niego nie wycisne. mialem troche zawirowania z odblokiem bo chlopak od tego nagle wyjechal i clomid zaczalem jest 6 dni po ostatnim strzale no ale sila wyzsza.

mija tydzien na odbloku, spadki sa minimalne bo w koncu szalu na cyklu nie bylo hehe :) nie jestem chyba jakos fest zablokowany, ale wolalem ten clomid wziac.

generalnie piszecie tutaj ze przed nastepna kuracja trzeba odczekac minimum tyle ile trwala poprzednia. ale czy wobec tego ze nie czuje sie specjalnie zablokowany nie mozna tego czasu skrocic? ostatni strzal 2.10, czy jakbym zaczal z poczatkiem listopada to juz by bylo ok?

mysle zeby pierwszy raz zarzucic deke. do tej pory bralem prolke, agovirin (ale w przypadku obu specyfikow bylo to jakies 2,5 roku temu gdy nie mialem pojecia o cwiczeniu diecie itp) no i teraz po takiej przerwie prolka.

teraz mysle albo o prolce albo enanie.

co radzicie ?
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok po propie, planowanie nastepnego cyklu
Wstrzymaj sie do 1 grudnia.
cos takiego moze ? :

1-10tyg.enan 300mg E6D. Czemu nie chcesz np Propa? 1-6 tyg. prop100mg E2D krotszy cykl mozesz dorzucic jeszcze winko do tego i jest sii
  • 0

mlby
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok po propie, planowanie nastepnego cyklu
propka nie chce bo dopiero go skonczylem i efekty zerowe. mam fajna deke grecka i chce ja sprobowac, zrobie chyba tak jak piszesz z enanem 1-10 i powinno byc ok.

czyli jak bym chcial zaczac w listopadzie to jest jakies ryzyko jeszcze ?
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok po propie, planowanie nastepnego cyklu

propka nie chce bo dopiero go skonczylem i efekty zerowe


moze fake ?

mam fajna deke grecka i chce ja sprobowac

mozesz napisac jaka do dokladnie deczka?

czyli jak bym chcial zaczac w listopadzie to jest jakies ryzyko jeszcze ?

zalezy napewno odbilo by sie to na efektach cyklu jak sie mowi "nie sraj zarem" hehe
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok po propie, planowanie nastepnego cyklu
mlby tu nie chodzi o to ze nie czujesz sie zblokowany czy cos, tylko o to, ze masz zapierdzielone receptory, ktore potrzebuja czasu zeby sie wyczyscic. Na zwyklej kreatynie robi sie przerwe dlugosci cyklu, a Ty saa chcesz skracac? wg mnie to sensu nie ma i na bank tak jak Dr.Joint mowi odbije sie to na efektach. Poczekaj sobie spokojnie jakis czas, zrob cykl podtrzymania na krecie. Mowisz ze nic nie spadlo, bo nie mialo co. Moze to b yl fake jak wyzej napisane? Jesli czujesz ze tak, to wjedz z jakims cyklem na krecie, a od nowego roku sobie wjedziesz z konkretnym towarem. Zrobisz jak uwazasz, ja bym tak zrobil ;)

jak sie mowi "nie sraj zarem"


dokladnie o to chodzi-cierpliwosci ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


mlby
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok po propie, planowanie nastepnego cyklu
ok zrobie tak jak radzicie, dzieki wielkie hehe.

deke mam grecka stezenie 200 albo 250 nie pamietam teraz, ale jak patrze po chlopakach ode mnie to efekty sa bardzo dobre. mam sprawdzonego dostawce, propka bralem tego samego co kumpel rownolegle. on poszedl na nim sporo a u mnie lipa. sam nie wiem z czego to wynika, troche sily w gore ale wagowo moze na plus ze 2kg.

nie ma co sie zalamywac, pojde za waszymi radami i jutro kupie jakas odzywke, mowicie kreatyna to bedzie kreatyna hehe.

oj ciezko bedzie wytrzymac do grudnia, mam nadzieje ze kretka podziala :)
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok po propie, planowanie nastepnego cyklu

on poszedl na nim sporo a u mnie lipa

Wiesz jednemu pojdzie 10 kg a drugiemu 2 kg zalezy od genetyki i typu budowy ciala.

mam nadzieje ze kretka podziala

kup sobie nitrobolon 2 jakiegos gajnera jako uzupelnienie diety ktorej pewnie nie masz i jakos dasz rade do grudnia :)
  • 0

mlby
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok po propie, planowanie nastepnego cyklu
mam diete, dzieki niej w poltora roku przeskoczylem z 68kg wagi do 90kg, ale chyba pora zmienic bo cos stanalem hehe :) ok watek zostal wyczerpany dzieki za odpowiedzi i rady. pozdro
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024