Skocz do zawartości


Zdjęcie

Małe pytanko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Małe pytanko
Robie teraz redukcje, staram sie trzymac diete, 3 razy w tygodniu siłka, 3 razy aeroby.

Aktualnie z supli biore - oprocz bialka, wegli (ale tylko po treningu i w dawce tylko 20 g), aminów i glutaminy - ALCAR (lub ALC jak kto woli) oraz taki lajcikowy spalacz (oparty glownie na ekstakcie z zielonej herbaty, kofeinie, tyrozynie i takich tam lajtowych sprawach).
Redukcja potrwa do konca pazdziernika, wiec zostało mi ponad miesiac. Potem dwa tygodnie przerwy - urlop :D - i zas od nowa redukcja.....mam tego troche do zrzucenia. Jednoczesnie dwoje sie i troje zeby spadki byly jak najmniejsze, biore duzo glutaminy i bcaa. Jak juz mowilem zostal mi miesiac do urlopu i chcialbym wygladac wtedy jak najlepiej, na tyle na ile to mozliwe oczywiscie, natury nie przeskocze........ale moge jej troche pomóc :)

Moje pytanie jest takie: co wy na to zeby na ten ostatni miesiac redukcji właczył do suplementacji Novadex XT, tam pisze ze trzeba brac od 2 do 4 kapsów na dzien, jak bym bral 2 tylko na dzien (a dokladnie przed snem), to by mi opakowanie (60 kapsów) starczylo na 30 dni akurat. Wg. producenta preparat ten - jako booster tescia - ma wlasnosci anaboliczne a przy tym wspomaga pozbywanie sie tkanki tluszczowej. Czyli cos dla mnie. Warto właczyc, czy olac ?
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Małe pytanko
p.s. dodam tylko ze po urlopie mam w planach zrobic redukcje oparta wlasnie na boosterach tescia: mianowicie Leviathan - ktory oprocz tego ze jest fat burnerem, zawiera tez boostery tescia w skladzie - oraz 6-OXO. Mysle ze takie polaczenie moglo by byc ciekawe, co wy na to ?? A ten Novadex teraz przed urlopem to by byla taka rozgrzeweczka przez wlasciwym cyklonikiem. Co myslicie ??
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024