Skocz do zawartości


Zdjęcie

codex alimentarius - nielegalne witaminy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

codex alimentarius - nielegalne witaminy
panowie sytuacja jest powazna, juz niedlugo moze sie okazac ze wiekszosc suplementow ktore spozywacie bedzie nielegalna, nie wierzycie ? to czytajcie ...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tutaj mozecie podpisac petycje [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jesli macie jakies pytania to walce albo najlepiej szukacjie sami w google, powiadamiajcie znajomych i rodziny
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: codex alimentarius - nielegalne witaminy
nie wiem ile w tym prawdy ale śmiesznie byłoby kupować monohydrat z undera :rotfl:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: codex alimentarius - nielegalne witaminy
to nie jest jakis zart
to ze jakosc naszej zywnosci jest kiepska nie trzeba chyba nikomu uswiadamiac, a teraz wielkie korporacje farmaceutyczne poloza lapska na tym wszystkim co dla utrzymania dobrego zdrowia jest bardzo wazne, czyli witaminy i mineraly, no i cala reszta dodatkow oczywiscie tez bedzia pod ich pelna kontrola,
jak sie okaze ze bedziesz od dila musial brac opakowanie multiwitaminy to nie wiem czy ci bedzie do smiechu
  • 0

Buława
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty i sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: codex alimentarius - nielegalne witaminy

to ze jakosc naszej zywnosci jest kiepska nie trzeba chyba nikomu uswiadamiac

czy nasza zywnosc jest kiepska?
zalerzy, np. w Japonii dzieci na stołowkach jedza mieso z delfinow.
pomijajac juz fakt ze jest to omijanie wszelkich miedzynarodowych zakazow, to warto wziasc pod uwage jaki jest stan wod w Japonii , w ktorej sklad wchodzi wiele niebezpiecznych zwiazkow chemicznych: takich jak rtec, kadm, DDT czy dioksyny.
A w kawalkach miesa z delfinow wykryto stezenie rteci 5 tysiecy razy przekraczajace dopuszczalna norme!
chyba nie trudno sobie wyobrazic jak sie to odbija na zdrowiu, zwlaszcza dziecka.

a teraz wielkie korporacje farmaceutyczne poloza lapska na tym wszystkim co dla utrzymania dobrego zdrowia jest bardzo wazne

poloza lapska ale na pieniadzach, tu nie chodzi o zdrowie ale biznes.
na witaminach i tym podobnych suplementach zbija sie ogromna kase, zazywanie pigulek jest w modzie.
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: codex alimentarius - nielegalne witaminy
Tak nasza zywnosc chodzi mi o UE generalnie bo ja w sumie w Polsce nie mieszkam, ale mniejsza o wiekszosc. Napisalem tutaj o witaminach bo zdawalo mi sie, ze w ten sposob bede mogl bardziej do was trafic. Jak widac mylilem sie.
Codex zagraza naszemu zyciu i zdrowiu, jesli nie wiezysz, w necie, w roznych jezykach jest masa na ten temat, wystarczy chciec ... GMO, napromieniowanie żywności, nanotechnologia w rolnictwie itd czy to szkodzi czy nie ocencie sami ale ja chce miec prawo wyboru, ktore zostanie ograniczone, bo codex zniesie obowiazek powiadamiania konsumenta o tym z jaka to zywnoscia mamy do czynienia.

A tak wogole Buława to widac, ze nawet nie chcialo ci sie spojrzec w linki, ktore podalem, wiec co ja bede z toba dyskutowal ...
  • 0

Buława
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty i sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: codex alimentarius - nielegalne witaminy

Tak nasza zywnosc chodzi mi o UE generalnie bo ja w sumie w Polsce nie mieszkam, ale mniejsza o wiekszosc. Napisalem tutaj o witaminach bo zdawalo mi sie, ze w ten sposob bede mogl bardziej do was trafic. Jak widac mylilem sie.
Codex zagraza naszemu zyciu i zdrowiu, jesli nie wiezysz, w necie, w roznych jezykach jest masa na ten temat, wystarczy chciec ... GMO, napromieniowanie żywności, nanotechnologia w rolnictwie itd czy to szkodzi czy nie ocencie sami ale ja chce miec prawo wyboru, ktore zostanie ograniczone, bo codex zniesie obowiazek powiadamiania konsumenta o tym z jaka to zywnoscia mamy do czynienia.

A tak wogole Buława to widac, ze nawet nie chcialo ci sie spojrzec w linki, ktore podalem, wiec co ja bede z toba dyskutowal ...

chodzi tu i biznes, nie o zdrowie.
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: codex alimentarius - nielegalne witaminy
no kurwa widzisz i nie grzmisz, w twoim interesie powinno byc zeby bylo odwrotnie...
chcesz kupowac witaminy na recepte ?
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: codex alimentarius - nielegalne witaminy
W wielu krajach na zachodzie już są.. Osobiście nie wierze, że takie coś przejdzie - ja tu sie wykosztuje na multiwitaminy olimp a oni chcą mi je zabrać i dawki podzielić na 3, jeszcze niech zabronią kreatyny jak w Francji i będzie ubaw.. a czarny rynek rozkwitnie a cena za krete jak za mete :orany:
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: codex alimentarius - nielegalne witaminy

zabronią kreatyny jak w Francji i będzie ubaw


powaznie tam kreta z undera jest? :rotfl: Kuurwa to lepiej szoty w dupe walic bo tez z undera :rotfl:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Buława
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty i sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: codex alimentarius - nielegalne witaminy

no kurwa widzisz i nie grzmisz, w twoim interesie powinno byc zeby bylo odwrotnie...

ze co?

chcesz kupowac witaminy na recepte ?

czy chce, czy nie, nie ma to dla nikogo znaczenia.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: codex alimentarius - nielegalne witaminy
Generalnie to nie wydaje mi się żeby takie
"rewelacje" miały ujrzeć światło dzienne.
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: codex alimentarius - nielegalne witaminy
szkoda na was czasu i mojej strony EOT...
  • 0

MusCleRR80
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: codex alimentarius - nielegalne witaminy
Czemu witaminy miałby być niby nielegalne? Następna będzie delegalizacja pomidorów, pomarańczy, marchewek i ziemniaków? Kreatyna występuje w mięsie - masarnie będą miały w plecy. Z zieloną herbatą też trzeba będzie uważać, bo pewnym ludziom zacznie się wydawać że to - o zgrozo - SUPLEMENT DIETY
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024