Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o pomoc. odnosnie cyklu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

jokerr1418048799
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krak
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
Witam Wszystkich, jestem tu nowy.

Cwicze juz okolo 5 lat, z krotkimi przerwami, mam naprawde szybka przemiane materii, z 9 miesiecy temu kumpel namowil mnie na pierwszy cykl, wzialem 15 tescia, 10 omy i do tego 4/5 flakonu boldka (Gen-far).(Co do ilosci, najpierw zaczalem tescia, gdy widzialem marne efekty, zmienilem na ome, z czasem przeszedlem na tescia i boldka. Cykl trwal nie cale 3 miesiace). Sila mi poszla w gore, choc bardzo slabo, masy zlapalem 3-4kg. Na mete sie nie skusilem, poniewaz mam skore sklonna do tradziku, wiec mi nie polecano. Co do cyklu mysle ze to wina lewego towaru, z tego co slyszalem po takim cyklu powinienem pojsc z masa naprawde do gory. W sumie moim zdaniem mieli racje, widzialem po reakcji mojego organizmu, towar byl slaby, a co do takiej ilosci nie odblokowywalem sie, a wszystko jest w porzadku. Wiec to jest dla mnie dziwne. Co o tym sadzicie?? Prosze o pomoc w ulozeniu dobrego cyklu na mase, na forum wyczytalem witaminy i cala reszta to podstawa. Rozumiem ze suple tylko po cyklu, nie w czasie. Slyszalem ze bialka w czasie cyklu nigdy za malo, dlatego podczas tych miesiecy najlepiej dorzucic jeszcze jakis izolat bialka do diety, czy to prawda?? Gdy jest duza dawka w organizmie testosteronu to cwiczyc jak najwiecej?? Czy norma treningowa, trzy dni w tygodniu?? Nie moge zrozumiec ludzi na silowni ,ktorzy robiac mase, nie trzymaja sie treningow typu "sila-masa-rzezba", tylko okragly rok robia trening na mase od 6-12 powtorzen, zmieniajac cwiczenia i ilosc serii. Czy robia dobrze?? Z mojego doswiadczenia wiem, ze gdy mam zastoj w sile, zaczynam robic trening wytrzymalosciowy, wtedy sila leci w gore. Prosze o odpowiedzi. Z Gory Dziekuje.


  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu

Slyszalem ze bialka w czasie cyklu nigdy za malo, dlatego podczas tych miesiecy najlepiej dorzucic jeszcze jakis izolat bialka do diety, czy to prawda??

tak, izolat jest szybko wchłanialny i najlepsze jego zastosowanie to po treningu,
a w ciągu dnia koncentrat białka, na noc kazeina i białko jaj - długo wchłanialne

Gdy jest duza dawka w organizmie testosteronu to cwiczyc jak najwiecej??

ale nie codzienni mięśnie też muszą odpoczywać żeby rosły i się regenerowały

Czy norma treningowa, trzy dni w tygodniu??

na koksie to wg mnie za mało, 4-5 razy w tygodniu będzie ok

Nie moge zrozumiec ludzi na silowni ,ktorzy robiac mase, nie trzymaja sie treningow typu "sila-masa-rzezba", tylko okragly rok robia trening na mase od 6-12 powtorzen, zmieniajac cwiczenia i ilosc serii. Czy robia dobrze??

jeśli chcą większą mase to mągą robić trening na mase cały czas pod warunkiem że będą zmieniali ćwiczenia

Z mojego doswiadczenia wiem, ze gdy mam zastoj w sile, zaczynam robic trening wytrzymalosciowy, wtedy sila leci w gore. Prosze o odpowiedzi. Z Gory Dziekuje.

proponuję w takim przypadku nie zmianiać treningu jeśli ci zależy na sile tylko właśnie zmienić ćwiczenia lub zrobić większą przerwę między treningami

a dla Ciebie proponuję nie walony apteczny testosteron prolongatum :)
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
1 - 4 tyg metanabol -25mg (ED)
1 - 9 tyg testostero prolo 200mg (E4D)
6 - 10 tyg winstrol (stanazol) tabletki 20mg-30mg (ED) :rotfl:
bedzie dobra masa dobrej jakosci odblok po cyklu clomid i osłonki na wątrobe i na stawy :hyhy:
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
A ja w tym przypadku patrząc na przebieg poprzedniego cyklu i zadawane pytania poleciłbym odżywki i dietę. sorry
  • 0

jokerr1418048799
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krak
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu

Dzieki Byki za wszystkie odpowiedzi, a tego wyzej nie bede komentowac. :hyhy: Szpryca byla napewno walona, gadalem wczoraj z dwoma gosciami z silowni co brali z tego samego zrodla cykl za 3 tys. i maja tylko sito z dupy :zdegustowany: ale kolesiowi nie pyklo bo goscie waza po 130 kilo przy wzroscie 192 na konkretnej zyle :hyhy:

Kogut ,a powiedz mi jaki odblok do tego i co jest na stawy dobre??

Wczoraj mi polecono taki cykl:

1-12 tydzień test prolongatum 200mg co 5 dni
1-10 tydzień deca grecka lub atomic 200mg co 7 dni
1-3(4) tydzień metka na kick start'a 20-30mg na dobę

do tego

- odzywka białkowa 80% lub więcej,
- witaminy i minerały, np. Supradyn, Special Two z NOW FOODS,
- Omega 3
- Lecytyna
- Raphacholin C
- cynk i wit B6 w dużych dawkach

na odblok:
-hCG 10-14 dni
po ostatnim strzale; 1500 j.m co 3 dni ( 5 iniekcji ) + 1 op.
Tamoxifenu + 24 tabs Clomidu. Clomid zaczynam jesc 3 tygodnie po
ostatnim strzale- pierwszy dzien 3 tabs na noc, kolejne 3 dni po 2
tabs na noc, a nastepne po 1 tabs na noc. Tamoxifen, gdy
przejdzie na 1 tab Clomidu i dawkujesz po 1 tab wieczorem do
konca opakowania.

co o tym sadzicie?? ktory cykl na moj staz bedzie lepszy??

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-kaps-2,p.html


  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
solo meta ew. teść, co to za zwyczaje jebac w siebie tyle soku na pierwsze cykle :wstyd: Spokojnie na tym możesz zrobić z 7kg miecha, to że więcej soku wbijesz nie oznacza ze więcej urośniesz - to ile urośniesz zależy od diety i długości cyklu. Większe dawki się stosuje jak słabsze nie działa a nie po to by więcej urosnąć.

BTW. kogut rozpisałeś to mu tak jakaby miał u ciebie towar brać :rotfl: :P
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
duzy_joe, BTW. kogut rozpisałeś to mu tak jakaby miał u ciebie towar brać :rotfl: :Pa a jak l :hyhy: :rotfl: jokerr, ten cykl jest dobrze rozpisany na stawy jest dobry colagen
i dalej jak rozpisane masz :ok:
  • 0

jokerr1418048799
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krak
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
Dobrze mi rozpisal, to jest dokladna odpowiedz :super: kazdy pisze co innego, to co najlepiej tescia z meta?? czy meta solo? ile tego i co do tego? jak sie odblokowac bo samej mecie?? jakie oslonki bo slyszalem ze sym symiralol jest do dupy?? meta ruska czy polska? :looka: nooo pieknie pytan zadalem :hyhy:

Kogut no mam ciezki dostep tu w kraku bo jest samo glowno, jak cos tam masz to pisz na priv.
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
tylko jelfa
  • 0

Patryk6667
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:xXx
  • Zainteresowania:dużo tego ;p

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
Meta oczywiście polska najlepsza a co do osłonki na watrobe Essentiale / Liv-52.

Meta w sytemie 3443 lub 4 kazdego dnia(20mg) najlepiej co 4h do posiłku lub bezpośrednio po. Odblok na drugi dzien od zakonczenia mety , najlepiej na noc 1 tab (50mg) i tak codziennie. 1 listek -12 tab clomidu wystarczy.pozdro
  • 0

jokerr1418048799
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krak
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
wyczytalem ze nie ktorzy polecaja na pierwszy cykl mety 50-60 tabletek naprzyklad cykl

12221

co myslicie o tym?? cos da mi wogole taka ilosc??
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
da sie zrobic na 50-60tab mety postep i przebic stagnacje , w twoim wypadku skusilbyms ie na diete a nie szpryce. rozpisywanie ci jakichkolwiek cykli mija sie z celem bo jestes zielony w sprawie treningu i zarcia. jak chcesz ruszyc z miejsca to zadbaj o to na starcie, potem suple.. saa zpewnoscia jeszcze nie dla ciebie.
  • 0

jokerr1418048799
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krak
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
Po czym to stwierdzasz i w czym bys mnie po uczyl??
  • 0

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
zapewne po tym staż: 5lat waga: 73kg
  • 0

jokerr1418048799
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krak
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
Nie miazdz mi.., masy wczesniej nie robilem, sila, wytrzymalosc to podstawa, po drugie cwiczac K-box nie moglem robic masy, bo to sie wiaze z szybkoscia. Teraz robie przerwe moze na stale, dlatego chce nabrac masy, jezeli wroce na trening to chce startowac w wadze +90. Smieje sie z ludzi ktorzy wygladaja jakby wypychali 200 kilo, ide na silownie, a on robi serie takim samym ciezarem co ja. Tylko patrze jak w nim sie gotuje. Kondycji wogole nie maja i to tez jest smiech. Wogole sie nie rozciagaja, brak swobody ruchu. Co do technik walk, to takiego goscia bez kondycji mozna znokatuwac szybko. Sieje postrach?? Tylko dla leszczy, a Ci co sie wychowali na ulicy tez sie beda smiac a nie bac. Wiec po co im to?? zeby laski lecialy??? Nie zyje na pokaz, tylko dla siebie. Sport sie uprawia w jakims celu, tak jak i bierze koks, bo jezeli koles bierze koks poprostu bo chce byc duzy to ma cos w glowie nie wporzadku. Ogarnijcie sie ludzie, do tych osob co cwicza naprzyklad 9 lat czuje respect bo wiedza co to silownia. A jezeli typ ma dwa lata stazu czy trzy i bierze sie za szpryce, to najwiecej mowia a gowno wiedza. Trzy lata to za malo.
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
jokerr, tak sie znasz na tym sporcie co ja na budowie silnikow odrzutowych.. zrobiles falstart i tyle.. przeczytaj powoli swoj pierwszy post i wywnioskuj czy pisala to osoba ktora ma pojecie o silowni nie mowiac nawet nic o szprycy.. towar wszystkiego nie zalatwi !!
  • 0

jokerr1418048799
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krak
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
Nie mowie ze nie macie racji, moze i malo wiem, ale dlatego pytam, od tego jest forum. Mi potrafil Piotr Gluchowski powiedziec ze w tym sporcie trzeba byc wytrwalym, wiele osob by juz w moim stazu sieglo po koksu tone i wazylo po sto kilo, bo byc wielkim nie jest problemem, byc wielkim, proporcjonalnym i do tego miec sile taka jaka powinno sie miec przy takiej wadze to ciezko. Czysta masa miesniowa ,a nie woda czy tluszcz na chwile..

To mowicie zaczac od diety z suplami, czy najpierw sama dieta?? kierunek dzial-->>dieta?? :hyhy:
  • 0

jokerr1418048799
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krak
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
Nie mowie ze nie macie racji, moze i malo wiem, ale dlatego pytam, od tego jest forum. Mi potrafil Piotr Gluchowski powiedziec ze w tym sporcie trzeba byc wytrwalym, wiele osob by juz w moim stazu sieglo po koksu tone i wazylo po sto kilo, bo byc wielkim nie jest problemem, byc wielkim, proporcjonalnym i do tego miec sile taka jaka powinno sie miec przy takiej wadze to ciezko. Czysta masa miesniowa ,a nie woda czy tluszcz na chwile..

To mowicie zaczac od diety z suplami, czy najpierw sama dieta?? kierunek dzial-->>dieta?? :hyhy:
  • 0

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
dieta + suple styka, zamiast na koksie cykl na stacku kreatynowym zrób
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc. odnosnie cyklu
jokerr, jak masz kase dorzuc suple, zaloz dziennik treningowy na forum, bedzie mial cie kto pokierowac i korygowac bledy.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024