Skocz do zawartości


Zdjęcie

meta jelfa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: meta jelfa
nazwany zależy z czego te cykle :hyhy:


a co do wydalania mety z moczem to co ma sie wydalać ? pochodna testosteronu która kilka krotnie podnosi jego poziom ? wzrasta poziom wolnego testosteronu który łączy się bodajże z receptorami androgenicznymi i to od ich ilości zależy ile testosteronu zostanie wykorzystane , nadmiar wolnego testosteronu konwertuje do DHT oraz aromatyzuje , wydalane z moczem mogą być inne substancje które znalazły sie w składzie masy tabletkowej , oraz podnoszony zostaje poziom azotu w moczu.
Co do wydalania z moczem to słyszałem o propie metabolizowanym w wątrobie gdzie ok 20% zostanie wydalone i to niezależnie od dawki ( bo jest to estr testosteronu tak jak i inne rodzaje enan czy cypio , więc chodzi tu pewnie o metabolizowanie go do czystego testosteronu i w trakcie tego procesu dochodzi do strat ale tu moge sie mylić )
a co do jakiś czarnych ksiąg czy artów w internecie z czasów kiedy piramidki z mety były na topie to bym sie nimi nie sugerował , chyba że ktoś poda wynik badań moczu z których wynika że występuje w nim methandienon ;)

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: meta jelfa

nery nie bola ich od tego ze sklad mety jest wydalany z moczem, jak juz to od tego ze jest uszkadzana.


czyli sugerujesz ze under ma mniej zanieczyszczeń :rotfl: :zabawa:

co do mety to ja u argumentowąłem swoje zdanie na ten temat pora na was wykażcie ze nie jest wydalana z moczem.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: meta jelfa
z ciekawości przeczytałem ulotkę z nowej mety i nie ma tam wzmianek o tym co mówisz pisze tylko że może być używana u pacjentów z "moczówką prostą" w celu zmniejszenia wydalania moczu w ciągu doby( co związane jest pewnie z magazynowaniem wody w organizmie ) oraz zatrzymuje w organizmie potas, sód , wapń oraz chlorki i fosforany,
reszty argumentów nie komentuje

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: meta jelfa
Punkt 3 w ulotce - brak doniesień o przedawkowaniu leku. Kazdy lek którego nie da sie przedawkować jest wydalany z moczem;] Ja waszych argumentów - a raczej braku ich też nie skomentuje.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: meta jelfa
mowia ze marihuanyy tez nie da sie przedawkowac...
zle sie zrozumielismy joe, ja mialem na mysli dokladnie to co maks nam powiedzial.
tak swoja droga ty chyba maks gdzies z hoghwartu do nas piszesz, przyznaj sie ze miales dobre oceny z polaka :P

a co do mojego pytania, to przedewszystkim testosteron, na kick meta. i raczej bez dodatkow typu bold/deka, ewentualnie pod koniec, albo w polowie.

i czy moze byc unormowana dawka 500mg week?

i co jaki czas cos na poruszenie jaderek?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: meta jelfa

Punkt 3 w ulotce - brak doniesień o przedawkowaniu leku. Kazdy lek którego nie da sie przedawkować jest wydalany z moczem;]


brak doniesień nie świadczy że nie można przedawkować ... po prostu oni nie spotkali się z przypadkiem przedawkowania ( albo nie chcą o tym pisać ) a co do przedawkowania łykaj paczke dziennie mety i zobaczymy czy nie można przedawkować ( choć trudno mówić o przedawkowaniu leku który i w medycznych dawkach może szkodzić ) po prostu wydalanie testosteronu z moczem jest dość dziwne nie sądzisz ?
i nie to żebym sie czepiał rzuciłeś dość niespotykaną tezą i sam jestem ciekaw jakie są fakty pozdro ;)




nazwany sam jesteś hoghwart :hyhy:
a co do pytania to jak chcesz cykl ciągnąć dużo dłużej niż trzeba to zaczynaj od stosunkowo małych ilości , żeby w razie czego mieć możliwość rotacji dawką

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: meta jelfa
jaki najdluzyszy cykl jest normalny 14, 16tyg?
z tymi dluzszymi jest tak ze ladujesz caly czas srodki by masowac przez np22tyg. czy jest tak ze ladujesz normalnie 14tyg, a pozniej przez 6tyg taper?
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: meta jelfa
zamykam tą paranoje :wstyd: :wstyd: :wstyd:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024