Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kortyzol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kortyzol
Jak obniżyć poziom kortyzolu na cyklu tescia? (troche lekkliwy sie zrobilem, ze szota zrobić nie moge..)
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kortyzol
to nie wina kortyzolu tylko glowy
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kortyzol

to czemu w skutkach ubocznych w każdym teściu jest lęk?

i Co niby z tych przyziemnych rzeczy jest blokerem inhibitorem kortyzol?


  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kortyzol
no nie wiem jak bys musial byc skonstruowany by po jednym szocie tescia, popasc w stany lekowe, ten tesc jeszcze nie osiagnol u ciebie normalnego stezenia.
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kortyzol
Normalne steżenie jest tuż po 1 szocie 38mg/d (max przy e7d to 55 ociagane w trzeci tygodniu - jednak srednio dzienna dawka to wspomniane 38mg (od 12 do 55)) ;] długie estry później zaczynają działać i to właśnie koreluje z wystąpieniem stanów lekowych. W internecie wyczytałem ze niektórzy poprostu tak mają, zwłaszcza jak naturalnie mają wysoki poziom tescia i mają wysoki poziom kortyzolu.. a ja sie niestety do tych osób zaliczam - pozostaje meta od razaka
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kortyzol
jak dasz mety 20mg to tak jak bys dal propa 20mg tak mis ie wydaje.

wez wybierz sobie chwile na zastrzyk tak by nikogoo nie bylo w domu bys nie musial sie stresowac ze ktos wejdzie do pokoju czy lazienki.

a po dugie jak w bijasz igle to nie wbijasz jej do konca, tylko toszke nie do konca. to jak igla peknie to nie zostanie na zawsze w tylku (zadko sie to zdarza, glownie z powodu wady igly lub tego ze czlowiek uzywa igly do zastrzykow podskornych tzw insulinowki ktore sa cienkie)

ja jak wtrafialem w zyle to ciezko bylo ja przebic, ale czasami i bez niej ciezko wbic w dupke. jesli odciagniesz lekko tloczek a trafiles w naczynie krwionosne to naprade minimum sily trzeba uzyc by wciagnac krew do srodka, wiec jak odciagasz do gory tloczek i nie jest za latwo to raczej nie jestes w naczymi wiec odciagasz jeszcze mocniej by sie upewnic, powinno wejsc powietrze albo zrobic sie proznia. i lekko wciskasz tloczek. chwile odczekujesz po wtloczeniu i wyciagasz igle zz strzykawka. i to tyle
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Kortyzol

to czemu w skutkach ubocznych w każdym teściu jest lęk?

lęk? no nie wiem, nie doswiadczylem... wiem ze jest sie nadnerwowy i ciagle zcisnieniowany, a stan przychiczny taki ze ciezko byc na luzie, ciezko beke krecic, ale rzadnego leku nie ma raczej.
  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kortyzol
W pierwszych dwóch postach zostało trafnie powiedziane o co chodzi
Myślę że od drugiego miesiąca cyklu bedzie juz normalnie i nie będzie tego strachu,
na poczatku cyklu takie wachania moga występować, potem jak się już zblokujesz ten stan lękowy nie będzie występował.
Radziłbym nie brać żadnych środków na stres co moze kolidować z koksem w organiźmie
możesz wziąść SELEN np. Olimp dobry na stres.
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kortyzol
Ten lęk nie tylko dotyczy shotów ale wszystkiego, wzasadzie to jest takie pojechane bo wiem ze niema sie czego bać a boje sie i to sytacji absuradlnych typu ze lisc na mnie spadnie.. nie jest to jakiś paniczny strach etc ale takie ciałe uczucie lęku, ale jednoczesnie wiekszej pewności siebie, że boje się ze komuś zrobie krzywde..

Decyzje już podjąłem, biore się za mete razaka (100) - 20-25mg ed od poniedziałku choć zastanawiam się czy nie poczekać aż mi przejdzie ten stan. szota wziąłem w tamtą środę.

EDIT: bylem u lekarza sportowego powiedział, że to "normalny" objaw, gdyż już mam dość ustabilizowana gospodarkę hormonalną i takie wtargniecie jeszcze wiekszej ilości tescia zamiast zwiększyć anabolizm na mnie bedzie wpływać odwrotnie tj ilość tescia owszem się zwiekszy ale korytzolu jeszcze badziej - ze poroporcja tesc - korytyzol bedzie gorsza niż przed oma. Mam szamać witamine c, wapno, chrom, potas i magnez. Po 14 dniach od szota moge brać meta, jednak jak źle sie poczuje mam odstawić na miesiąc. Poza tym dowiedziałem sie, że osoby z wysokim poziomem tescia raczej marnie maja przy saa - bo organizm nie reaguje tak jak powinnien, dopiero przy naprawde dużych dawkach a te jak wiadomo uszkadzają mózg ;/ . Natomiast meta powinna coś porobić -mam brać max 6 tyg i potem zrobić jakieś badania - ale nie wiem jakie bo doczytać się nie mogę. Jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopisze.
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kortyzol
to podeslij mi szoty jak nie chcesz :D przynajmniej pewniaki :D
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024