Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie cwicze, czy mogę brac kreatynę i odżywkę białkową?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

seungia
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nie cwicze, czy mogę brac kreatynę i odżywkę białkową?
Witam, kompletnie się nie znam na tych wszystkich suplementach i odżywkach wiec mam pytanie. Dużo pracuje, prawie 12h, 6 dni w tygodniu, mieszkam sam, nie mam czasu ani siły czasami sobie zrobić czegoś do jedzenia, jem mało, jem w mcdonaldzie często, mam trochę brzuszka, który chce obecnie zrzucić, nie ćwiczę na siłowni, a chciałbym troszkę lepiej wyglądać, nie potrzebuje żadnego kaloryfera na brzuchu, poprostu chciałbym troszkę lepiej wyglądać, może trochę na klacie przybrac na masie bo lekko zapadniętą mam. W pracy pracuje w wysokiej temperaturze (huta) więc pije bardzo dużo wody. Poradźcie coś.

Myślałem nad zażywaniem jednocześnie jakiejś odżywki białkowej np. tego: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
oraz dodatkowo jakiejś kreatyny w tabletkach. Z tego co czytam to przynajmniej pasuje mi to że pije dużo wody. Czy to że nie ćwiczę a będę zażywać tą kreatynę i odżywkę białkową może wpłynąć negatywnie na moje zdrowie (oczywiście zażywałbym wszystko w odpowiednich normach)? Dziękuje za wszelkie info.
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie cwicze, czy mogę brac kreatynę i odżywkę białkową?

dodatkowo jakiejś kreatyny w tabletkach

a po co Ci to?

Czy to że nie ćwiczę a będę zażywać tą kreatynę i odżywkę białkową może wpłynąć negatywnie na moje zdrowie

po co cos brać jak nie cwiczysz? szkoda kasy...

weź się za diete i trening i wtedy pogadamy ;)
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie cwicze, czy mogę brac kreatynę i odżywkę białkową?
To tylko wywalenie pieniędzy w błoto. Zawsze po powrocie z domu mozesz sobie przegotowywać wieczorem posilki do pracy na nast. dzien i zapakowywac w pojemniki.
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie cwicze, czy mogę brac kreatynę i odżywkę białkową?
Dr.Joint, bikerider, mam kumpla , który na stoczni pracuje w rozbiurce statków i wali 6kg młotem , i powiem wam chłopaki że pomimo nie chodzenia na siłownie wygląda ponad przeciętnie :D
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie cwicze, czy mogę brac kreatynę i odżywkę białkową?
rozumiem, że ciężko pracujesz i szukasz jakiegoś wspomagacza co by dodać sobie trochę siły i przy okazji zrzucić trochę zbędnego balastu. Białko nie będzie tutaj najlepszym wyjściem. W Twoim przypadku bardziej potrzebny będzie jakiś lżejszy spalacz typu Scorch albo Tight. Jeżeli masz powyżej 20kilku lat to można zainwestować w jakieś ziółka podnoszące poziom testosteronu np. Tribulus terrestris, Saw palmetto, ZMA. Samopoczucie na pewno będzie lepsze.
  • 0

seungia
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie cwicze, czy mogę brac kreatynę i odżywkę białkową?
Nie zamierzam chodzić na siłownie i ćwiczyć bo siłownie to ja mam w pracy, gdzie stal trochę waży, albo muszę latać z wkrętarką ważącą gdzieś powyżej 15kg... Wiec po pracy zawsze wychudzę zmęczony i spocony, dlatego też dużo wody mineralnej pije. Jestem przeciętnie zbudowany, mam tylko trochę tłuszczyku na brzuszku, któy fajnie byłoby sie go pozbyć albo chociaż żeby sie rozłożył po całym ciele niż odkładał w jednym miejscu :( Co do posiłków to uwierz mi że ja nie mam czasu ani sił na to, ja przychodzę zmęczony z pracy, zanim dojade do domu te 22km w jedna stronę to tez czas leci, zdążę zjeść kolacje i zasypiam juz na stojąco, wiec musze czasami gdzies podjechać na szybko cos zjesc jakas pizza, hamburger itp. Mam nadzieje że teraz bardziej rozwinąłem temat i mi pomożecie. Co do tego spalacza, czy jak to bede brać to nie bede potem wyglądac jak taka chudzina, za wiele tych mięsni to ja nie mam (taki zwykły przeciętniak) chociaż na brak siły nigdy nie narzekałem tylko tego po mnie nie widać :) Wiec moze do tego spalacza tkanki tłuszczowej jakies białko jeszcze albo cos? Dodam jeszcze że mam 22 lata. Macie juz więcej informacji, doradźcie mi coś, bede wdzięczny.
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie cwicze, czy mogę brac kreatynę i odżywkę białkową?
hmmm skoro nie chcesz się za mocno wychodzić to kolejną dobrą rzeczą dla Ciebie która mi przychodzi do głowy to yohimbina. usuwa tłuszcz z najbardziej uporczywych miejsc tj. dół brzucha, uda, poślady, klata, dodatkowo podnosi libido.
  • 0

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie cwicze, czy mogę brac kreatynę i odżywkę białkową?
proponuje zmienic Prace i tryb zycia :P :P Wkoncu zdrowie najwazniejsze a przy takim trybie zycia (koszmar) szybko sie zmarnujesz i na co ci to
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"

seungia
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie cwicze, czy mogę brac kreatynę i odżywkę białkową?

proponuje zmienic Prace i tryb zycia :P :P Wkoncu zdrowie najwazniejsze a przy takim trybie zycia (koszmar) szybko sie zmarnujesz i na co ci to


Na co mi to? Na to że w wieku 22 lat mam już swoje mieszkanie w połowie już wyposażone i samochód. Jeszcze 2 lata i bede miec wszystko co chciałem oczywiście ciężką pracą, po tych 2 latach jak juz bede miec wszystko co trzeba to moge normalnie pracować, robić dzieci i jeździć na wycieczki za granice. Tyle z tego tematu bo to forum jest na inny temat.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024