Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki cykl ?:]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Jaki cykl ?:]
Witam, chcialem prosic o porade zorientowanych na rynku ;)

Chce kupic na dniach:
NitroBolonII(750g) + TREC Perfect Whey Protein(1800g) = ok.200zł; mam jeszcze do tego w domu Animal Pak'a gdzies jeszcze 20 saszetek. Dobre polaczenie?? Jak nie to dlaczego i jakie bylo by dobre, zaproponujcie cos.

Waze 75kg/178 i pomimo gdzies ok2letniego stazu na silowni nie umiem przybrac na wadze :)
Efekt: Nie chce byc wielki tylko fajnie wyjeba*** juz widac ze cwicze ale chcialbym to wszystko powiekszyc :) A gainer raczej odpada bo nie chce miec brzuszka :)tylko kostke :] Treningi 5/6 razy w tyg. tak od 2 miesiecy wczesniej bylo 4/5 no i bylo gdzies tak razem moze przez ponad te 2lata co chodze na ta silownie z 4miesiecy przerwy (siła wyzsza, nie z lenistwa) ;]
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]
Jeżeli trudno Ci przybrać na wadze to wnioskuję, że jesteś ektomorfikiem. Więc treningi po 5/6 razy w tygodniu odpadają. W twoim przypadku musisz ćwiczyć; szybko, ciężko intensywnie 3 razy w tygodniu (no maxymalnie 4). Ogranicz ruch i dużo odpoczywaj.

Suplementy jak najbardziej ok.

jak jesteś ektomorfikiem to dowal trochę tych kalorii w diecie bo nie urośniesz. a jak będzie zalewalo to tnij kalorie. tyle z mojej strony.
  • 0

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]

Hmmmm no nie wiem raczej cos pomiedzy ektomorfikiem a mezomorfikiem i to bardziej na to drugie. Moge miec wachania w ciagu dnia nawet 3kg. Tylko chodzi o to ze moja waga to raz 72.5 raz 76kg. Nie jestem szczuply bo chodze juz troche na ta silke. Ale nawet zanim zacząłem chodzic to mialem umiesnione ciało bo treningi z pilki tez robily swoje. Jem jak koń ! Matka sie smieje ze mam tasiemca a jak mieszkałem 4miesiace poza domem to ludzie mowili mi ze lepiej mnie ubierac niz zywic :) :P Teraz mam sportowa sylwetke, dalej chce taka miec tylko tak jak napisalem wczesniej... wszystko zeby bylo troche wieksze. No a nie umiem wyjsc poza te 75kg zeby utrzymac at wage.

Kumpel mi jeszcze teraz napisal zebym zmienił TREC Perfect Whey Protein(1800g) na ktorys z tych. Niby o niebo lepsze.
Whey Gold Standard 2.3kg
GASPARI MYOFUSION 2270g
INNER ARMOUR SUPER QUAD PROTEIN 2,270 KG

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...s-750g-2,p.html


  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]
no dobra, ale z tego co piszesz nic nie wynika.
Jeżeli jesz jak koń to zacznij jeść jak półtora konia albo kup gainera bo w innym wypadku nigdy tego nie osiągniesz

wszystko zeby bylo troche wieksze. No a nie umiem wyjsc poza te 75kg zeby utrzymac at wage.


Kumpel mi jeszcze teraz napisal zebym zmienił TREC Perfect Whey Protein(1800g) na ktorys z tych. Niby o niebo lepsze.
Whey Gold Standard 2.3kg
GASPARI MYOFUSION 2270g
INNER ARMOUR SUPER QUAD PROTEIN 2,270 KG


A jeżeli chodzi o białka to te zagraniczne na pewno są lepsze. Ale czy aż o niebo? I czy ktoś z nas poczuje różnice między nimi?
  • 0

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]
no ale jak kupie gainer to boje sie ze mi brzuch fetem zaleje

Taki off topic jeszcze: Dajcie cos na spalanie bo w tym sie totalnie nie orientuje - to do mojego ojca bo go wyciagnalem na siłke i 2tyg juz chodzi ;] 110kg jak nie lepiej :) przy tym wzroscie co ja mam :) musze go meczyc :krzeslem: zeby do 100 zjechał. Tylko facet ma 45 lat to zeby mi po tym nie zszedł za 5dni :P:P:P
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]

Taki off topic jeszcze: Dajcie cos na spalanie bo w tym sie totalnie nie orientuje - to do mojego ojca bo go wyciagnalem na siłke i 2tyg juz chodzi ;] 110kg jak nie lepiej :) przy tym wzroscie co ja mam :) musze go meczyc :krzeslem: zeby do 100 zjechał. Tylko facet ma 45 lat to zeby mi po tym nie zszedł za 5dni :P :P:

normalny trening + dieta i aeroby po treningu :hyhy: i znika w oczach :przestraszony: nic wiecej mu nietrzeba
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]
drag, to jak nie chcesz gainera, to zakup moze jakiegos bulka i wal po treningu np. hard mass z treca
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]
NitroBolonII(750g) + TREC Perfect Whey Protein(1800g) = ok.200zł; mam jeszcze do tego w domu Animal Pak'a gdzies jeszcze 20 saszetek

+

hard mass z treca

ma to teraz rece i nogi?
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]
no dobry zestawik zawsze ten bulk podniesie kalorycznosc ale tez nie powinien zalewac jak zwykly gainer, do tego masz bialeczko i dobry stack (nitro bdb) powinno byc fajnie, witaminki masz w postaci animala to jeszcze z dodatkow conajwyzej mozesz sobie zafundowac zma i super
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]
datulus, tylko ja jeszcze do tego bede mial diete :) To teraz nie wiem kupowac tego bulk'a ?? bo jak mam bialko to po co mi jeszcze bulk ? BULK to jest 50/50 bialka i weglowodanow. A co to jest te ZMA ??
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]

A co to jest te ZMA ??

cynk+magnez+wit b6

o po co mi jeszcze bulk

do uzupełniania brakow w diecie
  • 0

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]
Yhmmmm...
No tylko bikerider, tak jak pisalem wczesniej :] mam nadzieje ze nie bede mial brakow w diecie bo poprosilem na foprum zeby jakis ekspert mi ja ulozyl. No i teraz nie wiem czy nie bede mial zaduzo tych kalorii jhak bym jeszcze bulkiem zapijal
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]
Ej dzwonilem teraz do sprzedawcy i polecil mi jakies specialne bialkko do nitrobolonu. Nitro jakies tam hmmmm co o tym myslicie?? Lepsze bedzie niz te co pisalem wczesniej. Facet jeszcze mi mowil zebym nie bral puchy 550g nitrobolonu tylko bral 1100g Warto ?? TO chyba zaduzo 1100g jak na steck ? co?
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]

Nitro jakies tam hmmmm

duzo nam to nie mowi- PODAJ PEŁNA NAZWE!
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]

TO chyba zaduzo 1100g jak na steck ? co?


nie za duzo - w sam raz bedzie na cykl

a to bialko to moze ci polecil nitro tech hardcore z musletech? napewno jest to dobre bialko ale cena z kosmosu wzieta jak wszystkie suple z tej firmy

chyba ze polecil bialko nitroprogen z treca to nawet chyba bedzie lepszy wybor niz te perfect whey bo bardziej uniwersalne

co do tego bulka to jesli masz tak naprawde ta diete na ostatni guzik to nie trzeba ale jesli amsz tak czasem ze wypada jakis posilek i nie mozesz zjesc to pizgasz porcyjke i juz zalatwione
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]

chyba ze polecil bialko nitroprogen z treca to nawet chyba bedzie lepszy wybor niz te perfect whey bo bardziej uniwersalne

wlasnie to mi polecił :) ZMA powiedzial ze 69zl ale nie pamietam z czego
Teraz do niego zadzwonie i zapytam sie ile bedzie kosztowal NitrobolII do tego Nitroprogen i te ZMA jak zostanie mi jakas kasa to wezme jeszcze tego Bulka no a w domu mam jeszcze AnimalPacka ;]
Pozniej wam jeszcze rozpisze moj trening to mi go poprawicie :P :) dzieki
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]
drag, to zma sobie odpusc ewentualnie zakup w aptece takie rzeczy - zincas forte + magnez z wit. b6 ew. troche drozsza opcja ale i tak tansza to chela mzb z olimp lub takze z olimp osobna chela magb6 - magnez i chela cynk - cynk wyjdzie na to samo a napewno kolo 30 zl taniej niz to zma
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]
Zdecyduje sie chyba na:
Hard mass'a 2800g - 153zł
Nitrobolon2 700g - 119zl ( tu koszulka za free, sa jeszcze nitrobolony 700g + 400g w tej samem cenie ale to an to samo wychodzi w dzialaniu bo tam jest poprostu wiecej weglowodanow dodanych )
Nitroprogen 900g - 69zł ( nie biore wiecej bo Hard Mass ma tez bialko wiec nie musze kupywac 1800g Nitroprogenu, dotego czekam az ktos wkoncu mi napisze ta diete :rotfl: )
ZMA - 35 albo 65zł - nie wiem ktory jeszcze wezme ten za 35zł to starczy gdzieś na 15dni a ten za 65 na 30, biorac 3kapsy wieczorem)

datulus, Spoko ale gdy kupie te witaminki osobno one nie beda tak dzialas gdy sa wlasnie pomieszane w ZMA. ZMA ma to wszystko tak wymieszane ze dziala to owiele lepiej niz jak bym jadl to osobno. Najwyzej kupie ten za 35zł i jak mi sie skonczy to dojade na b6, cynku i magnez'ie z apteki :)
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]
drag, dieta to nie tan dział , a pzrykladowych diet wystarczy poszukać i rozkminic pod siebie. Dla mnie cykl nie warty tych pieniedzy.
pozdrawiam
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki cykl ?:]

ZMA

za 30 zł masz na 30 dni...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024