Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biosterol, Testosterol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

Advanced
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Biosterol, Testosterol
Eloo. Tak jak w temacie warte to coś czy to kolejne gówno, ktore nic nie daje ? Tak dla sprostowania pytam w imieniu kolegi chodz i sam jestem ciekaw.
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol
wg mnie to nie wypał i mimo że tanie to nie warte wydanych pieniędzy :]
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

Rafal91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol
Bralem ten testosterol i powiem ze to shit.
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol
za ta kase stanowczo pozostałbym przy kupnie drobiu..
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol
Biosterol, Testosterol + treningobolon = pozamiatany jestes
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol
D.O D . U . P . Y!!!! :]
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol
odrazu mowie - nie to zebym bronil tych supli bo nie bralem wiec nie wiem, nie mam zdania, ale...

Waga: 73
Staż treningowy: Rok
Wiek: 17
Posty: 191
Skąd: Wrocław

Bralem ten testosterol i powiem ze to shit.


no trudno zeby na 17-latka podzialal booster testosteronu i nie wazne czy to faktycznie shit czy nie. Pozatym masz stazu raptem roczek, czyli to sa twoje poczatki, wiec powinienes robic progres nawet na sucho, jesli nie robisz tzn. ze cos jest nie tak i to napewno nie z powodu testosterolu czy biosterolu.

D.O D . U . P . Y!!!! :]


nastepny. A co brales ? Biosterol czy Testosterol ? A moze oba ? Ile opakowan zjadles ? Jestem prawie pewien ze nawet nie sprobowales a wiedze o tym suplu czerpiesz z google. A jesli faktycznie brales i nie podzialalo to z powodów jak wyzej. Za MINIMUM 5 lat sprobuj jeszcze raz tych supli (o ile jeszcze beda na rynku), potem tu wroc do tego tematu (o ile to forum bedzie istnialo za 5 lat) i wtedy jesli nie podziala bedziesz mogl z czystym sumieniem napisac ze to do dupy a puki co milcz i cwicz.
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol
glutamen, zabłysłes w moich oczach. Trzeba tu takich ludzi na forum co maja wlasne zdanie i jakieś pojęcie na temat sportu,a nie powielaja chore wypowiedzi anorektyków z sfd.

Żeby nie robic chały dopowiem do tematu ze znam osobe co chwaliła sobie te połaczenie, choć duzo wiecej osób jest zdania ze to DNO..
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol
zamiast pytać się o te "wynalazki" proponuje zabrać się za stare sprawdzone kreatynki białeczka i węgle a nade wszystko prowadzić (systematyczny) TRENING/DIETĘ wsjo :]
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol
takie suplementy dostosowuje sie do potrzeb organizmu a ziółka na teścia w młodym wieku nie dadza nic wiec nie ma sensu sie rozwodzić zy działają czy nie bo nie mają fizjologicznego prawa na ciebei zadziałać daj je swojemu dziadziowi na urodziny to sprawdzisz czy działają jak bedzie za baciną spudnicą latac

dla mnie na chwile obecną te suple to nie shit tylko poprostu wyrzucanie pieniedzy w błoto
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol
glutamen, za te pieniądze lepiej juz kupic tribulusa ;)
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol
bikerider, udowodnij
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol
jakieś osoby chetne do przeprowadzenia testu :P? (ofc za własne $$ xD)
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol

glutamen, za te pieniądze lepiej juz kupic tribulusa


ale ja ani nikt sie nie pytal co jest lepsze, poprostu po co sie wypowiadacie skoro albo nie macie zielonego pojecia o biosterolu czy testosterolu bo nie braliscie tylko przeczytaliscie negatywne opinie na necie i je glupio powtarzacie albo dopiero co wam zaczął stawac a wy juz lapiecie sie za boostery tescia i placzecie ze nie dzialają. To co mało macie tescia w tym wieku ? Faja wam nie staje ? Takie suple nie maja prawa na was dzialac skoro macie maxymalny poziom tescia i jako nastolatkowie tarmosicie gruszke wiecej razy na dzien niz ja uprawia sex z kobieta w ciagu tygodnia.
Takie wypowiadanie sie na temat boosterow tescia w tym wieku to tak jak by 5-latek wypowiadal sie czy durexy sa dobre czy nie.

Tak na marginesie co do tribulusa - bralem go jakies pol roku temu, wtedy juz mialem 25 lat, nie odczulem zadnych efektow, ani wzrost libido, ani wzrost sily ani przyrost miesni, moze bralem w za malych dawkach, nie wiem, i byl drozszy niz biosterol, wiec nawet jesli biosterol nie dziala wogole to wolalbym zmarnowac mniej kasy na biosterol i nie miec efektow niz zmarnowac wiecej kasy na tribulusa i miec ten sam efekt, czyli zaden.

Tak jak pisalem nie bronie tych supli, ale zeby stwierdzic czy sa dobre czy nie niech sie wypowiedza osoby ktore braly je gdy mialy przynajmniej skonczone 25 lat i byly wytrenowane, z pewnym doswiadczeniem na silowni oraz braly je w sporych dawkach (a nie jak na opakowaniu pisze 2 tabletki na dobe) I jesli na 5 z nich 4 stwierdzi ze te suple to shit to bedzie wiadomo ze to shit.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol

biosterolu czy testosterolu


ja nie rozumiem jednej rzeczy:

jakim cudem na świecie sa ludzie którzy
starają sie bronić tych wynalazków...????

nie znam, nie widziałem nie słyszałem żeby komukolwiek coś to dało
gówno, ściema, suszona trawa z parku, pasza dla wielbłądów i tyle.

natomiast tribulusa brałem od 22 roku życia
i choćby wzrost potencji ale był i to na pewno jest
dobry suplement,nie wspominając o takich
związkach jak 6 oxo, arremadex (działa juz po 1 dawce) itp

śmieszny testosterol nie moze sie nawet z tym równać.
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol
twierdze tak samo, powinni blokować takie posty już po pierwszych kilku odpowiedziach a nie się wykłócać,i niepotrzebnie rozpisywać na forum swoje wywody i przemyślenia mieszając dodatkowo ludziom w głowach :P
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol

a nie rozumiem jednej rzeczy:

jakim cudem na świecie sa ludzie którzy
starają sie bronić tych wynalazków...????


dwa razy juz napisalem ze nie bronie tych supli z prostego powodu, nie bralem, nie mam zdania, proste ? Wk....wia mnie tylko jak wypowiadaja sie ludzie na temat supli ktorych nie brali tylko powtarzaja kretynsko opinie innych albo ludzie co maja 17 lat i marudza ze booster testosterony na nich nie podzialal.

natomiast tribulusa brałem od 22 roku życia
i choćby wzrost potencji ale był i to na pewno jest


gratuluje

nie wspominając o takich
związkach jak 6 oxo, arremadex (działa juz po 1 dawce) itp

śmieszny testosterol nie moze sie nawet z tym równać.


no to napewno, tak samo jak sam tribulus tez sie nie bedzie do tego porownywal

powinni blokować takie posty już po pierwszych kilku odpowiedziach a nie się wykłócać,i niepotrzebnie rozpisywać na forum swoje wywody i przemyślenia mieszając dodatkowo ludziom w głowach :P


bardziej mieszaja w glowach wypowiedzi ludzi na temat supli ktorych nigdy nie brali, albo ludzi ktorzy brali suple ktore nie mialy prawa na nich podzialac
  • 0

.M.A.D.M.A.S.K.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:METROFLEX GYM
  • Zainteresowania:Kulturystyka, armwrestling, zarabianie hajsu, ochrona ludzi pred nimi samymi

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol
Ekhem

w wieku 17 lat novadex mstack stack 2 i inne temu podobne buzery z najwyższej półki nie będą działać odpowiednio! Masz w sobie bardzo dużo testosteronu którego z zewnątrz tak nie potrzebujesz. Aczkolwiek zależy to także od twojego trybu życia ponieważ cięzki i stresujący tryb życia negatywne wpływa na pozom testosteronu mianowicie spada poprostu a co za tym idzie problemy treningowe. Warto wspomóc się w takim przypadku chociażby testosterolem i biosterolem! Jeśli masz kiepską regenerację także możesz kupić. W przciwieństwie do ekspertów jak testo i biosterol bralem i musze powiedzieć że testosterol jest taki sobie aczkolwiek biosterol w potrójnych dawkach daje radę :)

Jest teraz taka moda żeby mówić że gównem jest to o czym mówi ogół? Czas używać swojego mózgu i swoich doświadczeń a nie bazować na opini innych. Oczywiscie megabol jest firmą niszową a jego produkty są kiepskie ale warto najpierw mieć doświadczenia następnie wypowiadać zdanie. W twoim wieku myślę że podwójna dzienna dawka będzie wspomagać regeneracje i podniesie nieco poziom testosteronu.
  • 0
BODYBUILDING HARDCORE FREAK

NAJWAŻNIEJSZA ZASADA OCHRONIARZA:
WALCZ NIE CZYSTO I NIE DAJ SPROWADZIĆ SIĘ DO PARTERU

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosterol, Testosterol

glutamen, za te pieniądze lepiej juz kupic tribulusa ;)

bikerider, udowodnij

wystarczy ze sterole roslinne w wielu doniesieniach naukowych zamiast podnosic poziom tescia to go obnizaja :rotfl: a ze komus z nielicznego procentu wydawalo sie ze dziala to wkrecil sobie poprostu placebo jak wielu gdy czyta w nazwie pochodne nazwy saa to juz mysli ze od 1 tabletki rosnie :rotfl: a gdy ktos czyta taka fantastykę megabola:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

i dochodzi do cytatu

Sportowcy – mężczyźni, którzy stosują fitosterole w trakcie bardzo wyczerpującego sezonu zawodów (w dyscyplinach sportowych wymagających szybkiej regeneracji z powodu często następujących po sobie zawodów) podczas testów kontrolnych poziomu naturalnego testosteronu utrzymywali się cały czas na takiej samej – korzystnie wysokiej, ale jednak granicy dopingu, nie przekraczając przy tym jego dozwolonego poziomu! Działo się tak w odróżnieniu od sukcesywnie wydolnościowo słabnących konkurentów. Czy można znaleźć jakiś lepszy dowód?

i jeszcze w to wierzy to mnie poprostu oslabia :rotfl: i zasluguje odrazu na bana :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024