Skocz do zawartości


Zdjęcie

tren skutki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

tren skutki
Mam małe pytanie oco chodzi z tym trenem jak on nie jest toksyczny?? to są po nim skutki uboczne czy jak to jest z nim??
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: tren skutki

Mam małe pytanie oco chodzi z tym trenem jak on nie jest toksyczny?? to są po nim skutki uboczne czy jak to jest z nim??


W skrócie ( i łatwo )
Trenbolone i Nandrolone ( Deca-Durabolin ) należą do tej samej grupy/rodziny.
Skutki uboczne ginekomastia progesteronowa, zaburzyenia funkcji seksualnej , problemy z libido i wzwodem ( Fina Dick dla trenu / Deca Dick dla Nandrolonu )
Reszta skutkow jak testosteron - trądzik, rozstepy, łysienie itd
Metabolizm Trenu odbywa sie w nerkach ( czerwonu odczyn moczu ) a wiekszość ludzi mówi o śladach krwi w moczu podczas cyklu... nie ma zadnego profesionalnego opracowania gdzie udowodnione by iz Tren szkodzi na nerki.
Pozytywy : ogromna masa, treningi intesywniejsze, regeneracja natychmiastowa, utrata tkanki tluszczowej oraz możliwość czestrzego trenowanie ( brak objawów przetrenowania )

Jestem obecnie wsród ludzi biorących Trenbolone wiec w razie pytań jestem ready :clap:

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: tren skutki
A co z wątrobą?To czyli to jest jeden z łagodniejszych sterydów? i jeszcze mam takie pytanie jakie się robi cykle na nim? czy np on działa na zasadzie meta ? 4 tyg szybki wzrost masy? i jakiej jakości jest zdobyta masa ?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: tren skutki

A co z wątrobą?To czyli to jest jeden z łagodniejszych sterydów? i jeszcze mam takie pytanie jakie się robi cykle na nim? czy np on działa na zasadzie meta ? 4 tyg szybki wzrost masy? i jakiej jakości jest zdobyta masa ?


Jest to injekcja wiec nie szkodzi "aż" tak mocno na wątrobe. W żadnym razie nie jest to steryd łagodny. Zalicza sie to czołowki sterydow dla zaawansowanych.
Nie działa tak jak metanabol buduje dobrej jakości mięsień. Jezeli jestes poczatkujacym odpuśc sobie ten produkt. Musi byc polączony z testosteronem a ta kombinacja to juz powazny cykl. Pzdr

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: tren skutki
Nie ja jeszcze nie zabieram się za saa choć czasami korci :clap: na razie zbieram wiedzę na temat saa bo mnie to interesuje a w przyszłości na pewno to wykorzystam :clap: DZIĘKI ZA INFO I POZDRAWIAM
  • 0

Makary
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tren skutki
Miałbym, głównie z ciekawości takie pytanie odnośnie Trenbolonu. Słyszałem, że powoduje on uporczywy kaszel (zwłaszcza nocny) i ogólne objawy podobne do grypy, zwłaszcza w fazie początkowej. I nie jest to nic złego, tylko efekt prawidłowego działania tego środka.
Powiedzcie proszę prawda to?
I jak wygląda kwestia agresji i samokontroli na tym środku
pozdr
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: tren skutki

Miałbym, głównie z ciekawości takie pytanie odnośnie Trenbolonu. Słyszałem, że powoduje on uporczywy kaszel (zwłaszcza nocny) i ogólne objawy podobne do grypy, zwłaszcza w fazie początkowej. I nie jest to nic złego, tylko efekt prawidłowego działania tego środka.
Powiedzcie proszę prawda to?
I jak wygląda kwestia agresji i samokontroli na tym środku
pozdr


Czasami pojawia sie uciążliwy kaszel, z angielskiego zwany “Fina cough”.
Jezeli Trenbolone jest produkcji underground to możliwość wystąpienia kaszlu jest znacznie wieksza.
Kwestia agresji taka sama jak przy testosteronie.
Jezeli masz problemy z samokontrolą i agresją odpuść sobie saa :P

Makary
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tren skutki

Czasami pojawia sie uciążliwy kaszel, z angielskiego zwany “Fina cough”.
Jezeli Trenbolone jest produkcji underground to możliwość wystąpienia kaszlu jest znacznie wieksza.
Kwestia agresji taka sama jak przy testosteronie.
Jezeli masz problemy z samokontrolą i agresją odpuść sobie saa :P

Mądre słowa :P..Ćwiczę już sporo lat osiągi mam zadowalające i mam na tyle wiedzy, żeby przy - co by nie mówic - jedynie amatorskim cwiczeniu (co nie oznacza że nie traktuję tego serio..wręcz przeciwnie) w moim wykonaniu, nie sięgac po SAA. Uważam jednak, że kto pyta nie błądzi i im więcej wiemy na dany temat, tym lepiej. A rozmawiac trzeba o absolutnie wszystkim..tematy tabu powodują, że potem ludzie robią sobie krzywdę, albo w przypływie nagłej potrzeby wolnosci popełniają nieodwracalne błędy. Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszyscy ludzie do wszystkiego dojrzeli (jak mawiali filozofowie :) ).
Natomiast co do samej agresji, to właśnie słyszałem opinie, że tren powoduje tutaj wyjątkowo paskudne efekty, jako że jest dużo silniejszym androgenem niż testosteron. Zastanawiam się także jak katastrofalne muszą byc skutki zazywania środków o takich parametrach przez kobiety. Już pal licho kulturystki, ale nie zapomne biegaczki (bodajże greczynki) która została własnie za Tren zdyskwalifikowana w Pekinie. Ehh..
pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024