Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duzy cykl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Duzy cykl
Witam.Jestem po dwoch cyklach na gainerze i mono.Chcialbym zrobic jakis wiekszy cykl na bialku(mysle o prolongatum biogenix lub o matrixie),gainerze(mutant mass) i krecie ale tym razem jabłczanie.Do tego chcialbym kupic jakis nakrecacz przed treningiem,co polecacie??
Chcialbym jeszcze spytac co kupic na szybsza regeneracje po treningach,pytam gdyz silownie naprzemnian trenuje z boksem i czasem czuje duze zmeczenie:co polecacie,jakies hmb czy bcca??Prosilbym o szczere porady bo bardzo zalezy mi na tym cylku.Pozdrawiam
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duzy cykl
pobudzacz-no xplode. Stosowalem go i pobudzenie jak i pompa zajebiste.

szybsza regeneracja po treningach? Napewno podstawa beda tu witaminy. Multiple-Sport z Olimpu polecam. Dalej mozna by dodac ZMA na noc, aminki tez nie zaszkodza, ale to zalezy ile masz kasy. HMB to wedlug wiekszosci ludzi strata kasy. Ja nie stosowalem wiec tylko moge powielac opinie. Podstawa to dobre zarcie i witaminy no i przede wszystkim duzo snu.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duzy cykl
Ok,wiec jako pobudzacz zapodam no xplode,zrezygnuje z hmp na rzecz witamin.Jakie bys polecil bialko i czy ma sens na ten cykl dokupic jeszcze gainera??Kasa w kranicach 400-500zl.Ile powinien trwac ten cykl??8 tyg??
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duzy cykl
bialko polecam prolongatum. Tanie i bardo dobre. Co chcesz nazwac cyklem? szmanie gainera? gainer to mozesz szamac caly rok, bo to uzupelnienie posilkow. Witaminy tez powinienes caly czas szamac. No xplode to ja bym polaczyl z jakas kreatynka. Polecam polaczenie Green Magnitude+No Xplode. U mnie sie zajebiscie sprawdzilo ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duzy cykl
Szafik wiec na cykl:no xplode,bialko prolongatum i jakas kreatynke,do tego mam jeszce troche gainera i witaminki jakies zakupic??
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duzy cykl
witaminki takie jak Ci wyzej napisalem: Multiple-Sport z Olimpu.

Kreta jakakolwiek w sumie. Jak bedziesz kupowal jeszcze gainerka to polecam mutant mass.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024