Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hmmmm ... pomóżcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

TaLar1418048779
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska :P

Napisano Ponad rok temu

Hmmmm ... pomóżcie
Niedługo zaczynam trening HST i mam dylemat ... Nie wiem czy pod ten trening wziasc xtreme stacka z volummassem czy samego voluma ... Bo ten Xtreme to raczej na sile ... nie wiem czy jest sens ? Czy zrobic np tak ... podczas HST brac tego Voluma i robic mase a potem jak skoncze HST to pyknąc Xtrema + cos tam :hyhy: Doradzcie cos
  • 0
Łapa sama się nie zrobi ...

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hmmmm ... pomóżcie
ja osobiscie brał bym tego x -trema ale dopiero gdy zaczniesz 10-tki wtedy bedziesz miał akuracik na 6 tygodni pozadnego pompowania , volumassa bierz cały czas jesli masz braki w diecie i akurat gainer je zaspakaja
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Hmmmm ... pomóżcie
TaLar, xs nie jest typowo na siłe- jest to stack kreatynowy czyli do wszystkiego- wszystko zalezy tylko od diety i treningu :P
  • 0

TaLar1418048779
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Hmmmm ... pomóżcie
A nie lepiej cale HST przejechac na Volumie a potem po HST zrobic trening na sile z XS ? :hyhy:
  • 0
Łapa sama się nie zrobi ...

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hmmmm ... pomóżcie

A nie lepiej cale HST przejechac na Volumie a potem po HST zrobic trening na sile z XS ?


nie dla mnie mija sie to z celem XS stosuj tak jak ci zasugerowałem nie będziesz żałował
  • 0

TaLar1418048779
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Hmmmm ... pomóżcie
No to mowisz zebym zaczal xs jak skoncze 15 tki ? Dietka mam kozak w sumie to nie weim czy kupowac tego gainerka ... No ale jak bede mial nadmiar hajsu to sie zobaczy ;) A robiles tak jak mi napisales ? ze po skonczeniu 15 jakiegos stacka brales ? jak efekty ?
  • 0
Łapa sama się nie zrobi ...

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hmmmm ... pomóżcie
jesli masz dietke kozak to lepiej zainwestuj w aminki lub dobre białeczko

dla mnie osobiscie na 15 stosowanie staka było by marnotrastwem , przy 10 i 5 bedzie on jak najbardzej wskazany gdyż bedziesz musiał dac z siebie wiecej niż przypuszczarz natomieat 15 mają na celu przystosowanie twojego organizmu do takiego toku trenigowego i do zaadoptowania go przez twoje miesnie
  • 0

TaLar1418048779
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Hmmmm ... pomóżcie
Yhym :) No to zrobir tak jak mowisz :hyhy: xtreme od 10 i przez caly HST na aminkach pojade i bedzie good :D Dziękówka :padam:
  • 0
Łapa sama się nie zrobi ...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024