Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dylemat - pomóżcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Dylemat - pomóżcie
Witam mam 22 lata. Ważę 87kg i mam 180cm wzrostu. Na siłowni ćwiczę kilka miesięcy - dopiero zaczynam uczę się techniki itp..Posiadam też dietę - nie jest profesjonalna ale na pewno lepsza niż byle jakie jedzenie i otóż mam taki problem a zarazem czuję wielki dyskomfort.Otóż ważę prawie 90kg i wyglądam na chudego gościa -fakt mam brzuszek ale ogólnie jak widzę osoby które tyle ważą to są już byki. Do czego zmierzam ? Otóż jak zaczynałem prace to pracował ze mną kolega - ważył 70kg i był sporo chudszy ode mnie. Trenuję ciągle na siłowni tak jak ja lecz prowadzi tryb życia aktywny w sensie pije browary , pali papierosy , i na pewno je gorzej ode mnie. Czasem widzę jak w pracy nie je przez cały dzień. I teraz ostatnio jak pracowałem z nim ściągnął bluzę i nie mogłem uwierzyć w to co widziałem. W przeciągu miesiąca rozrósł się strasznie. Z łapy 36cm wskoczył na 39 - masywne bicepsy , spore przedramienia i nadgarstki , widać urósł mu brzuszek , ogólnie cały jest większy i ja zostałem daleko w tyle podczas gdy nie piję , nie palę , trenuję i jem na 100% lepiej i więcej od niego a przecież to dieta to 50% sukcesów. On waży teraz 74kg a jest 2 razy chłopina jak ja więc o co tutaj chodzi ? I czy to możliwe , że w przeciągu niecałego miesiąca tak wyrósł ? Naprawdę są to b.duże zmiany. Nie piszę tego tutaj by wyrazić smutek tylko po to abyście mi coś doradzili ,gdyż załamałem się jak go zobaczyłem a mnie. Mówi , że na sucho jedzie a może zażywa jakiś koksów ?

Moje jedzenie wygląda mniej więcej tak

1 posiłek przed praca
3 jaja kurze całe + płatki owsiane z mlekiem + oliwa z oliwek

2 posiłek przerwa w pracy
4 bułki razowe z szynką i serem + jakaś sałata + banan

3 posilek w pracy
odzywka bialkowa - tutaj naprawde nie mam mozliwosci jedzenia - przepisy bhp

4 posilek po pracy
ryz brazowy + kurczak + warzywa z patelni + oliwa

posilek 5 potreningowy
twarog poltlusty + jakas kanapka + jakis owoc

posilek przed snem

twarog poltlusty.

Nie jest to dieta profesjonalna ale naprawde z tego co widze to on je sporo mniej i ma nalogi a ja nic i skoczylo mi tylko 1.5cm w bicepsie. Co mam zrobic ?
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat - pomóżcie
przed treningiem wywal ta oliwe, a po treningu mozesz dac tez ryz i mieso, a zaraz po treningu banan bedzie ok.


co do twojego znajomego, genetyki nie oszukasz, kazdy ma inne predyspozycje.

TRENUJE BO LUBIE


marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat - pomóżcie

przed treningiem wywal ta oliwe, a po treningu mozesz dac tez ryz i mieso, a zaraz po treningu banan bedzie ok.


co do twojego znajomego, genetyki nie oszukasz, kazdy ma inne predyspozycje.



Ja nie mówię , że nie ale czy w ciągu 3 tygodniu cały kościec może się tak zmienić ? Przecież ja pamiętam jego przedramiona i bicepsy sprzed miesiąca to były z 4cm mniejsze...ogólnie cały jakiś rozrośnięty. Dlaczego ktoś kto pije itp..ma efekty a ktoś kto stara się ich nie ma :/
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat - pomóżcie
posiłek po pracy-warzywa lepiej surowe, jakaś surówka czy coś. W pracy zamiast białka pij gainera, skoro zalezy Ci na przybraniu na wadze. Po treningu uzupełniamy zapasy energii, czyli jemy węglowodany+białko, kurczak/indyk+makaron/ryż/kasza ew. banany, 2-3 banany(1 średni banan to ok 18g węglowodanów) Do bułek ładuj szynke(najlepiej z indyka lub kurczaka) BEZ SERA(za dużo tłuszczy) i nie jakaś sałata tylko sałata+pomidorek+ogórek+cebula+itp,itd, witaminy muszą być. 3cm w miesiąc bez niczego to troche mało prawdopodobne
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat - pomóżcie
Po prostu kolega jest sterydboyem.
Nie no a tak na serio to po pierwsze geetyka, po dwa moze dorwal jakiegos staka kreatynowego a po 3 moze on się nie opiernicza na silowni tylko napier**** ile wlezie :)
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat - pomóżcie
Ja ważę 90kg prawie więc po co mi masa !! chodzi o to , że wyglądam 2 razy chudziej niż on a on waży 75kg max.


Sami mówicie , że bez diety nie ma efektów a on żadnej diety nie ma !!! je mało i jakoś rośnie - puchnie w oczach.

Nie mówcie mi , że ja się opierniczam na siłce bo zapierniczam ile wlezie i staram się. Jem 2 razy lepiej niż on , nie piję nie palę a on imprezy itp...nie mam pojęcia skąd u niego takie rozrosty. A i po 2 tygodniach rozstępy nagle dostał.....
  • 0

kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat - pomóżcie
hehe no ja tez nie mam pojecia co jest tego przyczyną :)
  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.

Kruchy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:WAWA
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:PIŁKA NOŻNA KICK-BOXING BOKS I WSZYSTKO CO ZWIAZANE Z WALKAMI
  • Staż [miesiące]:Od dziecka
  • Wzrost [cm]:194
  • Biceps [cm] :45
  • Wyciskanie [kg]:130
  • Martwy ciąg [kg]:Nie robię
  • Waga [kg]:113

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat - pomóżcie
Witam.
Jak zaczynalem cwiczyc uczyl mnie kolega doswiadczony w tych tematach i mial cos podobnego tzn wszystkie miesnie mu pieknie szly tylko nie biceps to cos z genetyka. On go ostro katowal i duzo bialka bialka i regeneracji.
Pzdr
  • 0

mickirl78
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka,sporty walki,budownictwo motoryzacja i wiele innych...
  • Staż [miesiące]:Powrót po b.długiej przerwie
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40,5
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:63,5
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat - pomóżcie
Ten Twój kolega,to na 100% ładuje w siebie koks. Nie wierzę,że w tak krótkim czasie, tak poszła by mu masa. Do tego jak piszesz ,kiepsko z prowadzeniem przez niego,właściwego trybu życia. Nic się nie przejmuj,że Ty nie masz takich przyrostów.Pomału,małą łyżeczką,ale do przodu. Natomiast z nim będzie tak : EASY COME,EASY GO !!!
Pozdrawiam :)
  • 0

marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat - pomóżcie
No ja oczywiście się tutaj nie denerwuję lub coś w tym stylu po prostu nurtowało mnie to , że człowiek który chociaż stara się o tą dietę ( nie jest profesjonalna ) to ma małe efekty a tutaj w przeciągu niecałego nawet miesiąca nagle kolega rozstępy , znaczny rozrost całego ciała , w brzuchu kilka cm więcej. I ogólnie łapy sporo większe.
  • 0

kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat - pomóżcie
zamiast sie nurtowac zrob to co on i po sprawie.
  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024