Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterydy i co dalej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

wojtas785
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sterydy i co dalej?
Witam wszystkich. Jestem tu nowy, nie bierzcie mnie jednak za rozdartego małolata, który bierze się za sterydy. Mam już kilka wiosen na siłowni za sobą. Dietę staram się trzymać, ale sami wiecie jak to czasami jest :zawstydzony: Zamierzam rozpocząć jakiś cykl w najbliższym czasie i nie chcę narazie wiedzieć co jest najlepsze, jaki cykl, jak rozpisać itp. Powiedzcie mi co można osiągnąć poprzez stosowanie dopingu? Czy na przykład ze 110 mogę skoczyć 150 na klatę powiedzmy w 3 miesiące, albo z 90 kg wagi na 110 kg? Z góry dzięki za pomoc i proszę o rzetelne wypowiedzi :)
  • 0

Euforia
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy i co dalej?
to chyba pomyliles dzial , zmien zarcie trening z nastawieniem na zwiekszenie sily i tyle
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy i co dalej?

albo z 90 kg wagi na 110 kg?


No jasne, miska w łapke i jedziesz :hyhy:
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

KerbuS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy i co dalej?
Myślę, że takie przyrosty są możliwe tylko jeśli ktoś ma kozacką genetykę.. Z własnych doświadczeń mogę Ci powiedzieć, że koło 15-30 kg siły na klatkę i koło 7-12kg masy na 3 miechy to realne przyrosty. Sprawa bardzo indywidualna zależna od wielu czynników.. Dostarczanie białka węgli i tłuszczy jest bardzo ważne, znajdź sobie jakąś dietę na cykl.
Dobranie odpowiedniego treningu.. Najlepiej na masę. No i oczywiście dobrze dobrane środki czyt. dobre zestawienie saa. Cykl zwykle się zaczyna od robienia masy np. jakiś testosteron, dajmy na to enan. W tym przypadku powinno się ciągnąć cykl koło 8-10 tyg w dawce koło 200mg/co5dni i np. na końcówkę cyklu można dać jakiś dobry specyfik poprawiający definicje i utwardzający mięsień np. winstrol albo prop. Po każdym cyklu na teściach należy ładnie się odblokować CLOMIDEM bądź HCG. Pozdro.
  • 0

wojtas785
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy i co dalej?
Panowie, temat diety nie jest mi obcy :)
Z własnych doświadczeń mogę Ci powiedzieć, że koło 15-30 kg siły na klatkę i koło 7-12kg masy na 3 miechy to realne przyrosty. chodzi ci o jazdę na "sucho" z dietą oczywiście, czy przy dodatku najlepszych, indywidualnie dobranych supli, mogłoby być lepiej?
  • 0

KerbuS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy i co dalej?
Chodzi mi o jeździe na koksach :) z dietą i zajebiście dobranymi suplami.. Chyba nie sądzisz, że na sucho można zrobić chociażby 6kg masy nawet w 3 miechy.. No chyba, że dopiero zaczynasz przygode z siłką to jeszcze jeszcze, ale jak już śmigasz kilka lat to raczej nie ma opcji.
  • 0

wojtas785
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy i co dalej?
No ja raczej mam dobrą genetykę. Kiedy zaczynałem przygodę z siłką to przez pierwsze cztery miesiące przytyłem 18 kg, z tym, że nie były to same mięśnie :) i na pierwszym cyklu z mono skoczyłem 24 kg na klate, nie wiem czy jest to, jak wyżej określono, "kozacka genetyka", ale narzekać nie mogę :cool:
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy i co dalej?
jesli mowimy tu o sterydach ciężko będzie nam określic jaki przyrowst jestesmy w stanie zrobic 20-30 kilo w trzy miechy moim zdaniem nie jest napewno osiągalne moze wystąpić takie male prawdopodobieństwo u osoby zaczynającej przygode z siłownią która odrazu wrzuci sterydy na miske jesli mowimy o sile sprawa indywidualna przy dobrze rozplanowanym cyklu diecie treningu regeneracji jestesmy w stanie podnieśc wycisk o 30 kg lecz napewno nie dzięki jednemuu środkowi



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024